عرضه شاسی بلند جدید رنو در ایران+تصاویر

سعی می کنیم قیمت این خودرو بالای 200 میلیون تومان نباشد و حتی پایین تر از این مبلغ عرضه شود.


دوستی فوق العاده زیبای یک پسر 3ساله و سگش

پسر سه ساله ای به نام «بادی» که فرزندخوانده یک خانواده آمریکائی محسوب می شود، با سگ خود به نام «ریگان» دوستی فوق العاده جالبی برقرار کرده است.


ماجرای کشف حجاب پگاه آهنگرانی واقعیت دارد؟!+عکس

پگاه آهنگرانی با حضور در پردیس چارسو و فعالیت در جشنواره سینما حقیقت به شایعات درباره کشف حجاب و مهاجرت خود پایان داد.


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


حمایت بیش از هزار حامی از فرزندان ایتام و محسنین امداد

حمایت بیش از هزار حامی از فرزندان ایتام و محسنین امداد

جامعه | دوشنبه ۱۱ مرداد ۹۵ ساعت ۰:۳۸ | نسخه چاپي

مدیر کمیته امداد شهرستان شمیرانات گفت: هم اکنون هزار و ۴۰۰ حامی خیر و نوعدوست از ۴۷۰ فرزند یتیم و محسنین مورد حمایت این نهاد حمایت مادی و معنوی می کنند.
به گزارش خبرگزاری مهر، حسین خجسته فاضل با ارائه گزارشی از عملکرد سه ماهه این نهاد، اظهار کرد: بیش از هزار و ۳۳ خانوار برابر با یک هزار و ۷۱۸ نفر از خدمات این نهاد بهره مند می شوند.
وی به خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده به بیش از  ۱۷۲مددجو مورد حمایت اشاره کرد و گفت: در سه ماهه ابتدای امسال بیش از ۲۴۷ میلیون و ۷۴۳ هزار ریال برای ۱۱۴مجری طرح های خودکفایی و زنان سرپرست خانوار حق بیمه به سازمان تأمین اجتماعی واریز شده است.
وی با اشاره به پرداخت وام های قرض الحسنه و اشتغال افزود: همچنین در این مدت زمان ۳۵  فقره تسهیلات کارگشایی به مددجویان مورد حمایت با مبلغی بیش از ۸۶۰ میلیون ریال به مددجویان مورد حمایت و دیگر افراد نیازمند واجد شرایط در شهرستان شمیرانات پرداخت شده و  در حال حاضر چهار نفر پشت نوبت دریافت وام قرض الحسنه از این نهاد هستند که رقم این وام ها از یک میلیون تومان تا ۵ میلیون تومان تعیین شده است.
خجسته فاضل بیان کرد: ۲۸ فقره وام اشتغال و خودکفایی به مبلغ چهار میلیارد ریال از محل منابع بانکی پرداخت شده و در همین مدت زمان نیز ۱۴ نفر در این شهرستان از ظرفیت آموزشی امداد در حوزه مسکن اشاره کرد و گفت: تا پایان خردادماه سال جاری نیز برای تعمیر و مرمت هفت واحد مسکونی مددجویی با رقمی بالغ بر ۱۳۶ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال خدمات ارائه شده است.
وی با اشاره به اینکه بیش از ۱۳۳ خانواده مورد حمایت این نهاد مستأجر هستند، تصریح کرد: از این تعداد ۱۰۵ خانواده در نوبت دریافت اجاره مسکن هستند که با محدودیت منابع مالی برای تامین هزینه های اجاره مسکن خانواده های نیازمند این مساعدت از محل کمک های مردمی بخش کوچکی از نیاز خانواده های مورد حمایت را مرتفع می کند.
خجسته فاضل با بیان اینکه در سه ماهه ابتدای امسال دو خانواده مورد حمایت کمیته امداد شمیرانات از تسهیلات رایگان دریافت انشعاب گاز استفاده کردند، خاطرنشان کرد: مددجویان متقاضی دریافت انشعابات قانونی آب، برق و گاز ، پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری می‌توانند با مراجعه به کمیته امداد شمیرانات و دریافت معرفی‌نامه به ادارات مذکور مراجعه و از این خدمات رایگان بهره‌مند شوند.
وی  با اشاره به اینکه در قالب طرح اکرام  ایتام و محسنین نیز افزون بر یک هزار و ۴۰۰ حامی از بیش از ۴۷۰ فرزند خانواده مورد حمایت در طرح اکرام ایتام و محسنین حمایت می کنند، اظهار کرد: حامیان در سه ماهه ابتدای امسال بیش از دو میلیارد و ۹۸۰ میلیون ریال به حساب فرزندان معنوی خود واریز کردند که از این مبلغ بیش از یک میلیارد و ۳۴۰ میلیون ریال در قالب طرح اکرام ایتام و مابقی در قالب طرح محسنین بوده است.
خجسته فاضل با بیان اینکه در هر کدام از این طرح ها، خیّر نیکوکار می تواند حامی تعدادی از این کودکان شود، تصریح کرد: فرد حامی بایستی ماهانه حداقل ۳۰هزار تومان به حساب هر یک از کودکان مورد حمایت خود واریز کند و پس از سه ماه پرداخت متوالی می تواند با هماهنگی کمیته امداد فرزند معنوی خود را ملاقات کند. همچنین هر شش ماه یک بار نیز توسط کمیته امداد صورت حساب پرداخت ها برای حامی ارسال می شود.
مدیر کمیته امداد شهرستان شمیرانات یادآور شد: با توجه به راه اندازی سامانه آنی پرداخت نیکوکاری مردم نوعدوست شهرستان شمیرانات می توانند صدقات و وجوه مربوط به امور مختلف نیکوکاری را از طریق سامانه پیامکی  ۸۸۷۷ *۰۲۱۱۲#  * پرداخت  کنند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: