دردسر جدید آبی‌ها برای پایان همکاری با مهاجم‌شان

آرش افشین در صورت جدایی تمام پولش را از استقلال می خواهد.


سه احتمال غير منتظره انتخابات آينده

مرتضی الویری درباره همه احتمالات انتخابات ریاست‌جمهوری ٩٦ و گزینه‌های پیش‌روی روحانی سخن گفته است.


نشست تکفیری ها برای تعیین جانشین «ابوبکر البغدادی»

منابع آگاه از برگزاری جلسه سرکرده های تکفیری برای تعیین جانشین ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک تکفیری داعش در موصل خبر دادند.


خطرناک ترین پل های عابر پیاده در جهان

تصاویری از خطرناک ترین و پر هیجان ترین پل های عابر پیاده در جهان گذر از برخی از این پل ها قطعا موجب تغییر در میزان آدرنالین خون خواهد شد .


این مرد وحشتناک ترین اشتباه زندگیش را انجام داد + تصاویر

همیشه و در همه حال مراقب باشید تا در استفاده از داروهای خود دچار اشتباه نشوید.


احتمال آبگرفتگی و سیل برای برخی استان‌ها

جامعه | يكشنبه ۱۰ مرداد ۹۵ ساعت ۲۱:۵۴ | نسخه چاپي

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، از احتمال سیل و آبگرفتگی در برخی استان‌های جنوبی، جنوب شرقی و همچنین شمال غرب کشور طی امروز و فردا خبر داد.
احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن پیش بینی رگبار و رعد و برق برای جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان، جنوب شرق فارس و شمال شرق هرمزگان در بعد از ظهر امروز، اظهار کرد: این وضعیت دربرخی مناطق کوهپایه‌ای می‌تواند منجر به بروز سیلاب شود. همچنین روز دوشنبه از ناپایداری‌های جوی به طور قابل توجهی دراین مناطق کاسته می‌شود و شدت بارش‌ها کاهش می‌یابد.
وی افزود: طی سه روز آینده در ساعات بعدازظهر و اوایل شب برای ارتفاعات البرز مرکزی درجنوب استان گلستان وارتفاعات شمالی استانهای آذربایجان شرقی و غربی افزایش ابر، احتمال رگبار و رعد و برق پراکنده پیش بینی شده‌ است.
به گفته مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، به دلیل سرعت وزش باد در شمال استان سیستان و بلوچستان طی روزهای دوشنبه وسه شنبه تولید گرد وخاک در این مناطق دور از انتظار نیست.
پیش‌بینی آبگرفتگی و سیل برای برخی استان‌های کشور
وظیفه همچنین در خصوص احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن برخی مناطق کشور طی روزهای یکشنبه و دوشنبه نیز هشدار داد و گفت: یکشنبه در نیمه جنوبی استان‌های سیستان‌ و بلوچستان، نیمه جنوبی کرمان، هرمزگان، جنوب و شرق فارس، شمال آذربایجان شرقی و شمال آذربایجان غربی  و دوشنبه ارتفاعات جنوبی کرمان، هرمزگان، جنوب فارس، شمال آذربایجان شرقی و شمال آذربایجان غربی در ساعات بعد ازظهر و اوایل شب رگبار و رعدوبرق و گاهی وزش باد شدید پیش‌بینی می شود. به این ترتیب در برخی نقاط احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل‌ها و رودخانه‌ها وجود دارد.
وی تاکید کرد: با توجه به پیش بینی شرایط جوی فوق توصیه می‌شود جهت جلوگیری از خسارت‌های احتمالی، تمهیدات لازم به کار گرفته شود.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی همچنین وضعیت آب و هوایی استان تهران را برای روز دوشنبه، صاف، گاهی همراه با وزش باد پیش بینی کرد و ادامه داد: بیشینه دما در این روز 37 و کمینه آن 27 درجه سانتی گراد است.  همچنین در روز سه شنبه، هوای این استان کمی ابری، دربعدازظهر با افزایش ابر واحتمال رعدوبرق همراه خواهد بود. دمای هوا در گرمترین ساعت روز 36 و در گرمترین ساعت به 25 درجه بالای صفر می‌رسد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: