خواهرم را در خلوتگاه شوهرم دیدم

چهار سال است که از زندگی مشترک ما می‌گذرد و یک فرزند پنج ماهه داریم. شوهرم متاسفانه با خواهرم رابطه دارد و من این ماجرا را بعد از به دنیا آمدن ...


اولین کارت زرد مجلس دهم به وزیر اصلاح‌طلب رسید

از استیضاح تا استعفا؛ حاشیه‌های سیاسی ۱۸ وزیر روحانی

ظریف بارها به سوال نمایندگان پاسخ داده است

ابتدا سخن از استعفای یک وزیر بود؛ علی جنتی، اما حالا پای استعفای سه وزیر دولت روحانی در میان است. به اینها باید به مرحله اجرا رسیدن استیضاح ...


ظاهر متفاوت بازیگر زن ایرانی در ایتالیا+عکس

مارال فرجاد بازیگر 34 ساله برای حضور در جشنواره فیلم رم ایتالیا به این کشور سفر کرده است.


جدیدترین روش در اسپرت‌کردن ماشین+تصاویر

به تازگی روکشهایی با طرح (زنگ زدگی فلز) تولید شده که به سادگی روی بدنه خودرو چسبانده می‌شود. این روکشها به شدت مورد پسند جوانان قرار گرفته است.


اولین کارت زرد مجلس دهم به وزیر اصلاح‌طلب رسید

از استیضاح تا استعفا؛ حاشیه‌های سیاسی ۱۸ وزیر روحانی

ظریف بارها به سوال نمایندگان پاسخ داده است

ابتدا سخن از استعفای یک وزیر بود؛ علی جنتی، اما حالا پای استعفای سه وزیر دولت روحانی در میان است. به اینها باید به مرحله اجرا رسیدن استیضاح ...


هاشمی: تیراندازی می‌تواند موج خوبی درکاروان ایران ایجاد کند

هاشمی: تیراندازی می‌تواند موج خوبی درکاروان ایران ایجاد کند

ورزش | يكشنبه ۱۰ مرداد ۹۵ ساعت ۱۴:۱۶ | نسخه چاپي

رئیس کمیته ملی المپیک با تاکید بر اینکه مدال آوری ورزشکاران ایران در المپیک از هفته دوم بازی‌ها آغاز می‌شود، گفت: البته به مدال احتمالی تیراندازی که می تواند موج خوبی هم ایجاد کند،امیدواریم.
به گزارش خبرگزاری مهر، کیومرث هاشمی در آستانه آغاز سی و یکمین دوره بازی های المپیک در ریودوژانیرو برزیل گزارشی از وضعیت اعزام تیم های ورزشی ایران ارائه کردو و اظهارداشت: کاروان ورزش ایران متشکل از ۶۴ ورزشکار است و تا به امروز  ۲۳ ورزشکار در قالب ۷ گروه عازم محل برگزاری این دوره بازی ها شده اند. 
وی با اشاره به اینکه در ادامه اعزام ورزشکاران ایران به محل برگزاری بازی های المپیک ریو، فردا تیم دوچرخه سواری، علی مرادی و یک تیم پزشکی نیز عازم ریو می شوند، تصریح کرد: البته در هفته دوم بازی های المپیک مدال آوری ورزشکاران ایران آغاز می شود و به همین دلیل در این زمان قطعا بار ترافیک پروازی بیشتری خواهیم داشت. 
رئیس کمیته ملی المپیک در بخشی از صحبت های خود با یادآوری اینکه برزیل میزبان سی و یکمین دوره بازی های المپیک است اما در عمل بیست و هفت دوره این بازی ها برگزار شده و سه دوره بنا به دلایلی برگزار نشده است، تصریح کرد: فرانسه، انگلیس، یونان و سوئیس تنها کشورهایی هستند که در تمام ادوار بازی های المپیک حضور داشته اند و از این حیث سردمداران المپیک به حساب می آیند. از میان کشورهای آسیایی نیز ژاپن با ۲۱ دوره حضور با سابقه ترین کشور قاره از حیث حضور در المپیک است. ایران هم تا پیش از این پانزده دوره حضور در المپیک را تجربه کرده بود. 
وی در مورد وضعیت کسب ۶۴ سهمیه ایران و وضعیت مدال آوران ورزشکاران مان نیز یادآور شد: از حیث کسب سهمیه شرایط خیلی خوب است. وضعیت مدال آوری کاروان المپیکی کشورمان هم ما به لحاظ رنگ مدال ها خوب است اما فراموش نشود المپیک عرصه لحظه ها است؛ ضمن اینکه خوشبختانه بیشتر ورزشکاران ما در المپیک لندن حضور داشتند و به همین دلیل تجربه بیشتری نسبت به دوره قبل دارند. 
هاشمی با تاکید بر اینکه احتمال کسب مدال در تیم تیراندازی هم وجود دارد، گفت: رقابتهای این رشته در روزهای ابتدایی المپیک برگزار می شود. بنابر این اگر در این رشته به مدال برسیم موج خوبی در کاروان ایجاد می شود.
رئیس کمیته ملی المپیک همچنین در مورد تصمیم اتخاذ شده در رابطه با روس ها و عدم محرومیت آنها از حضور در المپیک گفت: تصمیم گرفته شده برای حذف نشدن کاروان روسیه از المپیک کاملا درست بود؛ به هر حال حضور روسیه با توجه به قدمتی که در المپیک دارد، می تواند اثرگذار باشد. حق نبود که روس ها از المپیک حذف شوند. 
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: