آتش نشانان جهان برای اطفای حریق از این غول‌ها استفاده می‌کنند! (+عکس)

آتش نشان‌ها در سرتاسر جهان برای انجام عملیات و اطفای حریق، از دستگاه‌های فوق پیشرفته استفاده می‌کنند.


دفتر یاسر هاشمی و مشاوران آیت الله پلمب شد

دفتر یاسر هاشمی فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی و تعدادی از مشاوران آیت الله پلمب شد.زندگی زنان در ژاپن، سرزمین نظم و قانون

زنانی در کیمونوهای افسانه ای یا زنانی در زندگی های ماشینی بدون انعطاف؟ تصور ما و شاید بسیاری از مردم دنیا از ژاپن میان این تصویرهای ضد و نقیض ...


13 فکر سمی که باید سریع تر متوقف شان کنید

«فکرت را تغییر بده تا زندگیت را عوض کنی» این شعار را خیلی ها بلد هستند اما مشکل اینجاست که اغلب ما اصلا از افکار منفی که در ذهنمان جریان دارند، ...


کویت با تمدید یک هفته ای میزبانی مذاکرات صلح یمن موافقت کرد

کویت با تمدید یک هفته ای میزبانی مذاکرات صلح یمن موافقت کرد

جهان | يكشنبه ۱۰ مرداد ۹۵ ساعت ۷:۴۵ | نسخه چاپي

یک مقام وزارت امور خارجه کویت از موافقت کشورش با درخواست سازمان ملل برای تمدید یک هفته ای میزبانی مذاکرات صلح یمن در این کشور خبرداد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری کویت (کونا)، یک مقام مسئول در وزارت امور خارجه کویت روز شنبه از تمدید یک هفته ای مذاکرات صلح یمن به میزبانی این کشور در پی درخواست سازمان ملل متحد خبر داد.
بنا بر اعلام این مقام وزارت امور خارجه کویت مذاکرات صلح یمن در این کشور تا هفتم ماه اوت میلادی (۱۷ مرداد) تمدید می شود.
وی در عین حال ابراز امیدواری کرد که طرف های یمنی در این مدت به توافقی جامع و دائمی که به درگیری ها در این کشور خاتمه می دهد، دست یابند.
«اسماعیل ولد الشیخ» نماینده ویژه سازمان ملل در امور یمن پیش از این از تمدید یک هفته ای مذاکرات صلح یمن خبر داده بود.
«ولد الشیخ» روز شنبه در کنفرانسی خبری گفت: پس از سلسله دیدارها با طرف های یمنی اعلام می کنیم که مذاکرات صلح یمن به مدت یک هفته دیگر تمدید شده است.
لازم به ذکر است که عربستان سعودی با همراهی برخی کشورهای عربی و با حمایت دولت آمریکا بیش از یک سال است تجاوز به یمن را آغاز کرده است که در پی آن هزاران نفر از یمنی ها شهید و زخمی و خسارات زیادی به زیرساخت های این کشور وارد شده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟