عرضه شاسی بلند جدید رنو در ایران+تصاویر

سعی می کنیم قیمت این خودرو بالای 200 میلیون تومان نباشد و حتی پایین تر از این مبلغ عرضه شود.


پلی‌استیشن 4 رکورد می‌شکند

پلی‌استیشن ۴ از زمانی که در سال ۲۰۱۳ راهی بازار شد، با فروش بسیار خوبی مواجه شد. این کنسول مدتی پیش فروش ۴۰ میلیون دستگاه را پشت‌سر گذاشته بود و اکنون سونی اعلام کرد که کنسول نسل هشتمی‌اش بیش از ۵۰ میلیون دستگاه در سرتاسر دنیا فروخته است.


پیام رهبر انقلاب به اجلاس سراسری نماز؛ باید اعتراف کنیم که حق این فریضه الهی ادا نشده است

رهبر انقلاب در پیامی به بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز در البرز تاکید کردند که نماز، دری گشوده بر روی آحاد ملت است که از آن می‏‌توان به هدایت ...


زیباترین آبشار در ایسلند

یکی از زیباترین آبشارهای دنیا، اسوارتیفوس (Svartifoss)، در پارک ملی اسکافتافل در جنوب شرقی ایسلند قرار دارد که به آبشار سیاه معروف است.


نماینده دلواپس: چرخ «سانترفروج‌ها» نمی چرخد!

عضو جبهه پایداری و منتقد برجام در تذکر شفاهیش، در یک اشتباه کلامی وقتی خواست از نچرخیدن چرخ‌های سانتریفیوژ انتقاد کند، در تلفظ این واژه به ...


دفعات معاملات بورس از ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار دفعه عبور کرد

دفعات معاملات بورس از ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار دفعه عبور کرد

اقتصاد | شنبه ۰۹ مرداد ۹۵ ساعت ۲۳:۲۹ | نسخه چاپي

از ابتدای سال تا پایان هفته اول مرداد ماه، دفعات معاملات بورس تهران از ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار دفعه عبور کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، در پایان معاملات هفته منتهی به ۶ مرداد ماه ۹۵، شاخص کل با ۲.۳ درصد افزایش روبرو شد.
به گزارش روابط عمومی بورس تهران، در پایان معاملات هفته منتهی به ۶ مرداد ماه ۹۵، شاخص کل با ۱۷۱۲ واحد افزایش نسبت به هفته قبل، به رقم ۷۶۲۲۵ واحد رسید.
شاخص بازار اول با ۱۶۵۲ واحد افزایش به رقم ۵۳۷۷۰ واحد بالغ گردید و شاخص بازار دوم با ۱۰۸۶ واحد افزایش عدد ۱۶۴۱۷۱ واحد را تجربه کرد و به ترتیب با ۳.۲ درصد و ۰.۷ درصد افزایش نسبت به هفته قبل مواجه شدند.
در ۵ روز کاری این هفته ارزش کل معاملات سهام و حق تقدم به ۸۵۲۳ میلیارد ریال بالغ شد که نسبت به هفته قبل با  ۱۰ درصد کاهش یافته است.
در ضمن تعداد ۳۸۹۷ میلیون سهم و حق تقدم در ۲۸۹ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب با ۱۳ درصد کاهش و ۵ درصد کاهش را نسبت به هفته گذشته تجربه کرد.
براین اساس تعداد ۱۲۲۰۰۴۴ برگه اوراق مشارکت به ارزش ۱۲۸۲ میلیارد ریال معامله شد که به ترتیب ۲۰ درصد و ۱۷ درصد کاهش نسبت به هفته گذشته را نشان می دهد.  
طی هفته جاری فلزات اساسی با ۱۰.۴۹ درصد، استخراج زغال سنگ با ۹.۲۵ درصد، سایر واسطه‌گری‌های مالی با ۷.۸۰ درصد، فراورده های نفتی، کک و سوخت هسته‌ای با ۶.۸۹ درصد، قندو شکر با ۶.۱۱  درصد و بیمه وصندوق بازنشستگی به جز تامین اجتماعی با ۵.۱۵ درصد بیشترین تغییر مثبت در شاخص را نسبت به سایر گروه ها به خود اختصاص دادند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: