سرنوشت تنها زن محجبه کاخ سفید در دولت ترامپ

من 12 ساله بودم که اول بار حجاب بر سر کردم. این کار مورد تشویق خانواده ما بود، ولی حجاب همواره انتخاب خودم بود. مساله اعتقاد، هویت و پایبندی برای ...


عکس/ سه خودرو با هویت مخفی در فرودگاه امام(ره) !

ورود سه خودروی آلمانی جدید با هویت مخفی شده به کشور از طریق فرودگاه امام خمینی (ره)


با "این ترفند "

چگونه تلگرام خود را حذف کنیم؟

اگر شما هم زمان زیادی در تلگرام می گذرانید و از این شبکه اجتماعی خسته شده اید، می توانید با دنبال کردن ترفند زیر به سادگی حساب کاربری خود را ...


رکود و گرانی مهمان بازار مسکن در بهمن ماه

در بهمن ماه سال جاری تعداد معاملات واحد های مسکونی و متوسط قیمت خرید و فروش یک متر مربع واحد مسکونی در شهر تهران به ترتیب به 15.6 هزار فقره و 45.0 ...دفعات معاملات بورس از ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار دفعه عبور کرد

دفعات معاملات بورس از ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار دفعه عبور کرد

اقتصاد | شنبه ۰۹ مرداد ۹۵ ساعت ۲۳:۲۹ | نسخه چاپي

از ابتدای سال تا پایان هفته اول مرداد ماه، دفعات معاملات بورس تهران از ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار دفعه عبور کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، در پایان معاملات هفته منتهی به ۶ مرداد ماه ۹۵، شاخص کل با ۲.۳ درصد افزایش روبرو شد.
به گزارش روابط عمومی بورس تهران، در پایان معاملات هفته منتهی به ۶ مرداد ماه ۹۵، شاخص کل با ۱۷۱۲ واحد افزایش نسبت به هفته قبل، به رقم ۷۶۲۲۵ واحد رسید.
شاخص بازار اول با ۱۶۵۲ واحد افزایش به رقم ۵۳۷۷۰ واحد بالغ گردید و شاخص بازار دوم با ۱۰۸۶ واحد افزایش عدد ۱۶۴۱۷۱ واحد را تجربه کرد و به ترتیب با ۳.۲ درصد و ۰.۷ درصد افزایش نسبت به هفته قبل مواجه شدند.
در ۵ روز کاری این هفته ارزش کل معاملات سهام و حق تقدم به ۸۵۲۳ میلیارد ریال بالغ شد که نسبت به هفته قبل با  ۱۰ درصد کاهش یافته است.
در ضمن تعداد ۳۸۹۷ میلیون سهم و حق تقدم در ۲۸۹ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب با ۱۳ درصد کاهش و ۵ درصد کاهش را نسبت به هفته گذشته تجربه کرد.
براین اساس تعداد ۱۲۲۰۰۴۴ برگه اوراق مشارکت به ارزش ۱۲۸۲ میلیارد ریال معامله شد که به ترتیب ۲۰ درصد و ۱۷ درصد کاهش نسبت به هفته گذشته را نشان می دهد.  
طی هفته جاری فلزات اساسی با ۱۰.۴۹ درصد، استخراج زغال سنگ با ۹.۲۵ درصد، سایر واسطه‌گری‌های مالی با ۷.۸۰ درصد، فراورده های نفتی، کک و سوخت هسته‌ای با ۶.۸۹ درصد، قندو شکر با ۶.۱۱  درصد و بیمه وصندوق بازنشستگی به جز تامین اجتماعی با ۵.۱۵ درصد بیشترین تغییر مثبت در شاخص را نسبت به سایر گروه ها به خود اختصاص دادند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟