دختر پرسپولیسی با تیپ پسرانه در ورزشگاه کری خواند+عکس

دختر هوادار پرسپولیس دیدار سرخپوشان مقابل استقلال خوزستان را از نزدیک تماشا کرد.توافقات ایران و مکزیک در زمینه طبقه‌بندی شغلی وایمنی کار

در جریان سفر وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به مکزیک، توافقاتی در زمینه‌های اشتغال و رفاه اجتماعی، بهره‌وری کارگران، ایمنی و طبقه‌بندی شغلی ...


ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک

طراحی داخلی فعالیت عجیب و دشواری به حساب نمی آید؛ ولی طراحی بعضی محیط ها، مخصوصا دکوراسیون اتاق کودک، ریزه کاری ها و جزئیاتی دارد که برای آن باید نکات مهم طراحی داخلی را در نظر بگیرید.


طرح تشکیل «ارتش اروپایی» و دلشوره‌های انگلستان

بعد از رای مردم انگلستان به خروج این کشور از اتحادیه اروپا بار دیگر زمزمه هایی درباره تشکیل ارتش واحد اروپایی به گوش می رسد که چالشی بزرگ برای ...


نمی‌توان دلایل انحلال تیم فوتبال بانوان ملوان را اعلام کرد

نمی‌توان دلایل انحلال تیم فوتبال بانوان ملوان را اعلام کرد

ورزش | يكشنبه ۱۰ مرداد ۹۵ ساعت ۰:۱۷ | نسخه چاپي

باشگاه ملوان با صدور بیانیه ای دلایل انحلال تیم بانوان این باشگاه را تشریح و تاکید کرد که مسائل مالی نقش کم رنگی در این انحلال داشت.
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه ملوان انزلی، در بیانیه باشگاه ملوان آمده است:
«هجمه‌های رسانه‌ای، مصاحبه‌های غیرواقعی و عدم صداقت در مورد دلایل عدم تیمداری در سطح بانوان، باشگاه ملوان را وادار کرد طی اطلاعیه‌ای رسمی در مورد تیم بانوان شفاف‌سازی لازم را برای هواداران، افکار عمومی و رسانه‌ها داشته باشد.
برای اینکه درباره تیم بانوان صحبت کنیم باید به چندین ماه قبل برگردیم (اواخر پاییز سال 94) که باشگاه ملوان بعد از جلسات متعدد و انجام کارهای کارشناسی تصمیم به «واگذاری یا همان فروش امتیاز» تیم بانوان گرفت. باشگاه ملوان از اواسط فصل گذشته تصمیم به عدم تیم‌داری در حوزه بانوان گرفت، این تصمیم دلایل خاص خود را داشت و نمی‌توان آن طور که در برخی رسانه‌ها و مصاحبه برخی‌ها مطرح شده است، تنها دلیل این تصمیم را به موضوعات مالی ربط داد، چرا که شاید دلایل مالی کوچکترین بخش از دلایل این تصمیم بود.
از طرفی، بزرگترین دلیل آن را باید در مواردی جست‌وجو کرد که نمی‌توان در یک جامعه اسلامی آنها را مطرح کرد. شاید همان دلایلی که تمام تیم‌های لیگ برتری را بر آن داشت که یا تیم فوتبال بانوان خود را منحل کنند و یا تصمیم به واگذاری آن بگیرند، اما باشگاه ملوان راه دیگری را در پیش گرفت که نه به فروش امتیاز ختم می‌شد و نه انحلال تیم. از ماه‌ها قبل به مدیران فوتبال استان و فدراسیون فوتبال اعلام شد که ملوان به دلایل متعددی که البته موضوع مالی کوچکترین و غیرقابل توجه‌ترین آن بود، تصمیم دارد در حوزه بانوان فعالیتی نداشته باشد. باشگاه حتی به تمام مسئولان فوتبال استان اعلام کرد که حاضر است بدون دریافت هیچ گونه وجه نقد، امتیاز تیم بانوان را به اسپانسر یا خریدار جدید واگذار کند که البته این به معنی کنار کشیدن از تمامی مسئولیت‌هایش نیست و باشگاه همچنان به حمایت‌های معنوی یا بعضا مادی خود ادامه خواهد داد، اما متاسفانه تا امروز حتی یک نفر از دوستان و عزیزانی که در این چند روز دست به انتقادهای آنچنانی زده‌اند و به عنوان دلسوز وارد عمل شده‌اند، یک سرمایه گذار یا اسپانسر پیدا نشد تا این تیم بتواند همچنان به حیات خود ادامه دهد.
باشگاه ملوان تاکید می‌کند اعلام عدم تیم‌داری در حوزه بانوان تصمیمی یک شبه و شتاب‌زده نبوده و از نیم فصل سال گذشته تقریبا تمامی مسئولان ورزش استان در جریان چنین موضوعی بودند و در جلسه مجمع عمومی باشگاه نیز مطرح شد. باشگاه ملوان به طور کاملا خصوصی و از طریق اسپانسرهایی اداره می‌شوند که همه خارج از استان حضور دارند و در این شرایط نیز باشگاه حق دارد که هزینه‌های خود را مدیریت کند، اما باشگاه تاکید می‌کند که مهمترین دلیل عدم تیم‌داری در حوزه بانوان به همان مسائلی برمی‌گردد که نمی‌توان از آنها صحبت کرد، همان موضوعاتی که باشگاه‌های متمولی چون سپاهان، ذوب‌آهن، سایپا، فولاد و پیکان یا تیم‌هایی پرهواداری مانند استقلال و پرسپولیس را هوشمندانه ترقیب به عدم تیم‌داری یا انحلال تیم‌های بانوان‌شان کرد.
ملوان به عنوان یک باشگاه فرهنگی ورزشی برای ورزش بانوان به خصوص فوتبال احترام و ارزش قائل است، اما به دلایلی کاملا غیرمادی تاکید می‌کنیم از بیان آنها به طور واضح در رسانه‌ها باید خودداری کرد، تصمیم ندارد در فوتبال بانوان به صورت حرفه‌ای تیمداری کند و تمام تیمداری خود را به فوتبال آماتور، آکادمیک و پایه‌ای بانوان البته در سطح شهرستان و استان معطوف خواهد کرد. ضمن اینکه برای چندین و چندمین بار به صورت رسمی اعلام می‌کند حاضر است تیم فوتبال بانوان خود را بدون دریافت هیچ وجهی از سوی باشگاه به آنهایی که علاقه‌مند هستند در حوزه بانوان فعالیت داشته باشند، واگذار کند اما همچنان حتی یک علاقه‌مند هم پیدا نشده است که در این حوزه ورود کند، چرا که ورود به این حوزه نیاز به زیرساخت‌هایی دارد که این زیرساخت‌ها قطعا در ورزش کشور وجود ندارد و باید به صورت ریشه‌ای به آن ورود کرد.
باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی»
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: