5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع مشتری درنظر بگیرند می توان امیدوار بود چرخ های این صنعت در سال آینده بچرخد.


واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


روحانی: کینه را کنار بگذاریم، به‌فکر مسائل جناحی نباشیم

رئیس جمهور با اعلام اینکه سال 95 سال بسیاری از گشایش‌ها بود، اظهار امیدواری کرد که در سال 96 این گشایش‌ها ادامه پیدا کند.


سرمایه های اجتماعی و فرهنگی به وضوح در هلال احمر دیده می شود

سرمایه های اجتماعی و فرهنگی به وضوح در هلال احمر دیده می شود

جامعه | شنبه ۰۹ مرداد ۹۵ ساعت ۹:۳۹ | نسخه چاپي

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر گفت: سرمایه های اجتماعی و فرهنگی به وضوح در هلال احمر دیده می شود که می توان از آن برای خدمت بی منت به انسانها استفاده کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، در اولین جلسه چهارمین دوره مجمع عمومی جمعیت هلال احمر ، حجت الاسلام و المسلمین معزی با اشاره به منابع عظیم وقف، هبه، صلح و هدایایی که خیرین و نیکوکاران به بزرگترین سازمان مردم نهاد ایران اسلامی بخشیده اند گفت: این مهم با حضور داوطلبانه انسان های با ایمان و با انگیزه عشق و خدمت به نوع بشر صورت می گیرد که این ها خود به ترتیب سرمایه های بنیادین اجتماعی و فرهنگی جمعیت هلال احمر به شمار می روند.
وی تکیه بر روحیه متعالی، حفاظت از کرامت بشری و تقویت پیوند عمیق انسانی را از بارزترین ویژگی های اعضای هلال احمر برشمرد.
نماینده رهبر انقلاب در هلال احمر مسئله آکنده ساختن جامعه از عطوفت و مهربانی را امری کاملا ضروری و اساسی برای جامعه کنونی دانست و تصریح کرد: امروز که شما به عنوان نمایندگان انسان های فداکار هلال احمری از سراسر ایران در این مجمع گرد هم آمده اید می بایست از این اصل حیاتی غافل نشوید و برای تقویت آن بکوشید
معزی در ادامه سخنانش با اشاره به حمایت های دولتی و بین المللی از هلال احمر گفت: البته که این حمایت ها صرفا بر اساس کمک به اجرای وظایف انسان دوستانه این نهاد مردمی است و هرگز جنبه سیاسی به خود نگرفته و نخواهد گرفت.
مشارکت قاطعانه در مسائل مربوط به هلال احمر، مهمترین وظیفه اعضای مجمع عمومی
وی در بخش دیگری از سخنان خود به وظایف مجمع عمومی جمعیت هلال احمر اشاره کرد و خطاب به اعضای چهارمین دوره این مجمع گفت: هدایت و نظارت بر امور اساسی و ارکان تصمیم گیری هلال احمر از مهمترین وظایف شماست و همچنین حضور شما در انتخابات شورای عالی جمعیت هلال احمر، برای انتخاب 7 عضو این شورا مشارکت قاطعانه شما در مسائل مربوط به این نهاد مردمی به شمار می رود.
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با تاکید بر انتخاب فرد اصلح از سوی اعضای مجمع ادامه داد: همه افراد راه یافته به این مرحله از چهارمین دوره انتخابات مجامع شایسته و توانمند هستند اما دقت کنید کسانی به شورای عالی راه یابند که در تعریف و تدوین برنامه های عملیاتی و اساسی جمعیت نقش موثری داشته باشند.
معزی در پایان ضمن ابراز خرسندی از روند سالم برگزاری چهارمین دوره انتخابات مجامع هلال احمر و قدردانی از دست اندرکاران آن تصریح کرد : امیدواریم بعد از این انتخابات، در عالی ترین رکن تصمیم گیری هلال احمر، جمعی جمع شوند که با حضور مداوم و موثر در جلسات، به ساماندهی بیش از پیش مسائل این موسسه خیریه، عام المنفعه و غیر انتفاعی کمک کنند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟