اولین خودروی جاده ای فراری (+عکس)

در آن زمان این خودروی اسپورت 125S به یک موتور V12 با خروجی 118 اسب‌بخار مجهز شد. می‌توانید این قدرت و موتور را با آخرین تولیدی کارخانه فراری یعنی نسخه 812 سوپرفست با موتور 6.5 لیتری V12 با خروجی 789 اسب بخار مقایسه کنید.


روحانی: کینه را کنار بگذاریم، به‌فکر مسائل جناحی نباشیم

رئیس جمهور با اعلام اینکه سال 95 سال بسیاری از گشایش‌ها بود، اظهار امیدواری کرد که در سال 96 این گشایش‌ها ادامه پیدا کند.


قدیمی ترین گیاه جهان کشف شد

در صخره های باستانی هند گیاهانی شبیه جلبک وجود دارد که به نظر می رسد مربوط به ۱.۶ میلیارد سال قبل است.


واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.کاراته ایران پایگاه فنی آسیا خواهد شد/ تا آخر پای کار هستم

کاراته ایران پایگاه فنی آسیا خواهد شد/ تا آخر پای کار هستم

ورزش | شنبه ۰۹ مرداد ۹۵ ساعت ۱۰:۴۳ | نسخه چاپي

رئیس پشین فدراسیون کاراته با رد پشتیبانی از سوی وزارت ورزش گفت: با دعوت بزرگان کاراته واردعرصه انتخابات شده و آنها که از من شناخت دارند می دانند وارد هر کاری شوم تا آخر پیش می روم.
حبیب الله ناظریان با بیان مطلب فوق به خبرگزاری مهر گفت: ۱۱ سال پیش پس از ۱۵ سال و یک ماه مدیریت در فدراسیون کاراته با بدرقه خوب اهالی کاراته از فدراسیون خارج شدم. در این مدت به هیچ عنوان از کاراته دور نبوده و علاوه بر تلاش برای آموزش بیشتر و بهتر ، در چند مرحله به عنوان کارشناس خبره ، مشاور و مدیر تیم های ملی با فدراسیون همکاری داشته ام.
وی ادامه داد: تمامی کسانی که در این مدت مسئولیت فدراسیون را برعهده داشتند تلاش زیادی برای پیشبرد کارها داشته و تا حدودی به اهداف خود رسیده اند. در این مدت ۱۱ سال از کاراته دور نبودم به هیچ عنوان در مخالفت از مدیریت فدراسیون صحبت نکرده و در چند مرحله مشکلات را تلفنی با رئیس در میان گذاشته و مشاوره می دادم.
رئیس پیشین فدراسیون کاراته در مورد علت حضور در انتخابات هم گفت: چند از دوستان و برخی پیشکسوتان در چند مرحله به اصفهان سفر کرده و در جلسات متعدد در این خصوص صحبت کرده و در نهایت مقرر شد برای شرکت در انتخابات ثبت نام کنم.
ناظریان در مورد اینکه گفته می شود شما قبل از برگزاری مجمع از حضور در انتخابات کناره گیری خواهید کرد به مهر گفت: آنها که چنین صحبتی می کنند ناظریان را نمی شناسند. هر کاری را با برنامه و حساب شده شروع می کنم و مطمئن باشد اگر وارد کاری شوم تا آخر کار پیش می روم. حال آنکه چه نتیجه ای بدست خواهد آمد دست تقدیر است .
وی در مورد اعتقاد برخی به مدیریت سنتی ناظریان در کاراته انتقاد می کنند هم گفت: عقیده این دوستان قابل احترام است ولی چنین چیزی را قبول ندارم. من در ۳۳ سالگی رئیس فدراسیون شدم. در تمام مراحل کاری خوداز نیروی جوانی و حضور افراد خلاق و با برنامه استقبال کرده ام. در آخرین دوره ای که مدیر تیم های ملی بودم دو مربی جوان برای هدایت تیم ملی در مسابقات جهانی پاریس دعوت شدند و نتایج خوبی هم بدست آمد. 
این کاندیدای فدراسیون کاراته در مورد انتقاد دیگری در مورد حضور افراد خاص در کنار ناظریان است اینگونه پاسخ داد: معتقدم فدراسیون کاراته سفره ای به گستره ایران است که همه اهالی خانواده آن باید کنار آن بنشینند. کاراته فرصت های زیادی دارد که همه باید دلسوزانه برای پیشبرد اهداف آن کمک کنند. حتی آنها که منتقد فدراسیون هستند باید ورود کرده و به ما کمک کنند. روند کار بر اساس شایشته سالاری است. من برای آنکه تعلقات سبکی را هم از بین ببرم از ریاست سبک شوتوکان کناره گیری کردم.
ناظریان در مورد حمایت افشارزاده هم گفت: افشارزاده استاد بنده بوده و به ایشان ارادت داشته و دارم ولی من به پشتوانه خداوند متعال و کارنامه مدیریت خود و به درخواست و حمایت اهالی کاراته وارد انتخابات شدم.
وی با بیان اینکه از انتقاد کارشناسان امر استقبال می کند اظهار داشت: اگر جایی دائم تعریف و تمجید باشد مطمئن باشید  یک جای کار لنگ می خورد. شاید یکی از دردهای کاراته تملق و چاپلوسی باشد. در گذشته هم اختلاف نظر در کاراته وجود داشت ولیدر بیان مطالب حرمت ها حفظ می شد و تخریب وجود نداشت.
کارشناس کاراته در ادامه سخنان خود گفت: زمانی که با تیم مردان خود در رقابتهای مارسی قهرمان جهان شدیم مصر و ترکیه جایگاهی در کاراته دنیا نداشتند. جایگاه این کشورها در کاراته امروز جهان و پیشرفت  سایر کشورها  مانند این سوال را مطرح کرد که به واقع ایراد کار کاراته ایران در شرایطی که شاهد رشد رقبا هستیم، در کجاست؟
ناظریان به استقلال مالی هیات ها هم اشاره کرد و گفت: چرا باید روسای هیات ها وسبک ها به دنبال تخفیف در احکام باشند تا برای خود درآمدی بیشتر در جهت انجام برنامه ها داشته باشند. می توانیم با راه اندازی کمیته بازاریابی و استفاده از پتانسیل های بالای این رشته هیات های استانها و سبک ها را در جهت استقلال مالی سوق دهیم. 
رئیس پیشین فدراسیون کاراته در مورد از دست رفتن کرسی های جهانی و آسیایی هم گفت: متاسفانه این موضوع نتیجه عملکرد خود ماست. به جرات باید گفت اهالی کاراته برای هم «آشی وارای» می کشند و نتیجه آن همین است که الان می بینیم. مطئن باشید با اتخاذ یک روش منطقی و استفاده از تمام پتانسیل  موجود کاراته و فعالیت مربیانی  که در اغلب کشورهای آسیایی به عنوان سفیران ما حضور دارند خیلی زود می توان به آنچه از قبل در اختیار داشتیم دست پیدا کنیم. 
وی در پایان به برگزاری رقابتهای بین المللی «ایران کاراته وان» هم اشاره کرد و گفت: برگزاری متعدد این مسابقات فرصت حضور کاراته کاهای کشورمان در مسابقات سطح بالا ، جذب سرمایه خارجی برای بخش های مختلف اقتصادی و بهره مندی از پتانسیل فنی این نوع رقابتها خواهد داشت. ضمن اینکه کاراته ایران را به عنوان یک پایگاه فنی برای منطقه و حتی جهان تبدیل خواهیم کرد. 
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟