۸ دستور حرکتی اندروید که استفاده از این سیستم عامل را سرعت می دهند

دستورهای حرکتی مختلفی در سیستم عامل اندروید وجود دارند که باعث سریع‌تر شدن کار‌ها می‌شوند. این دستورها در بخش‌های مختلفی از این سیستم عامل ...


پرسپولیس ناپلئونی تا قهرمانی می‌رود؟؛ پلنگ زخمی یا شیر کمین کرده!

پرسپولیس با شیوه اقتصادی بر صدر جدول تکیه زده اما می داند که اگر فرصت سوزی ها را تصحیح نکند ممکن است نتواند تا اوج برود و قهرمان لیگ برتر شود.


دستانی به قدرت آروار‌ه‌های شیر+تصاویر

خرچنگ نارگیل با هر دست خود می‌تواند 10 برابر که انسان هنگام دست دادن وارد می‌کند، در پنجه‌های خود توان داشته باشد.


دستانی به قدرت آروار‌ه‌های شیر+تصاویر

خرچنگ نارگیل با هر دست خود می‌تواند 10 برابر که انسان هنگام دست دادن وارد می‌کند، در پنجه‌های خود توان داشته باشد.


نشست تکفیری ها برای تعیین جانشین «ابوبکر البغدادی»

منابع آگاه از برگزاری جلسه سرکرده های تکفیری برای تعیین جانشین ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک تکفیری داعش در موصل خبر دادند.


درباره مظنونان کودتا در ترکیه؛ پس از آمریکا نوبت به آلمان رسید

جهان | جمعه ۰۸ مرداد ۹۵ ساعت ۱۴:۵۱ | نسخه چاپي

ترکیه از آلمان خواسته است تا مظنونان ارتباط با جنبش فتح‌الله گولن را که متهم به دست‌داشتن در کودتای نافرجام اخیر هستند، به این کشور بازگرداند.
به گزارش تسنیم به نقل از خبرگزاری فرانسه، مولود چاوش اوغلو وزیر خارجه ترکیه روز پنجشنبه در مصاحبه با شبکه سی‌ان‌ان ترک تأکید کرد: آلمان باید دادستان‌ها و قضات دولت موازی را که در این کشور هستند، به ترکیه بازگرداند.
چاوش اوغلو توضیح بیشتری در خصوص هویت افرادی که به‌زعم وی در کودتا دست داشته و اکنون در آلمان به سر می‌برند، ارائه نکرده است.
دولت آنکارا بارها فتح‌الله گولن را به دست داشتن در کودتای نافرجام اخیر متهم کرده ولی گولن ضمن رد این اتهامات، اعلام کرده است که عامل اصلی این کودتا اردوغان بوده تا به‌بهانه کودتا، مخالفان را سرکوب و پاکسازی کند.
روابط آلمان و ترکیه پیش از این نیز متشنج شده است، تصویب قطعنامه‌ای در پارلمان آلمان در ماه ژوئن که کشتار ارامنه به دست نیروهای عثمانی در جریان جنگ جهانی اول را نسل‌کشی ارزیابی کرده است، روابط برلین و آنکارا را تیره و تار کرده است.
وزیر خارجه ترکیه در ادامه گفت: اگر آمریکا حاضر به بازگرداندن گولن به ترکیه نشود، روابط دو کشور تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.
چاوش اوغلو اظهار داشت: ترکیه اطلاعی از تصمیم احتمالی گولن برای فرار به مصر ندارد. البته اطلاعاتی وجود دارد که وی شاید به برخی کشورهای دیگر برود.
تاکنون بیش از ۱۵۸۴۶ نفر پس از کودتای ترکیه بازداشت شده‌اند که شامل ۱۰۰۱۲ سرباز، ۲۹۰۱ پلیس و ۲۱۶۷ قاضی و دادستان بوده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: