جدول گروه بندی فیلم های جشنواره برای سینماهای مردمی

جدول گروه بندی فیلم های سینمایی حاضر در دو بخش سودای سیمرغ و چشم انداز سینمای ایران برای سینماهای مردمی مشخص و منتشر شد. با اعلام نحوه خرید ...


جمعیت واقعی مراسم تشییع آیت الله هاشمی چقدر بود؟

برخی رسانه ها جمعیت شرکت کننده در مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی را سه تا 4 میلیون نفر اعلام کرده اند. جالب آنکه حسینعلی امیری معاون پارلمانی ...


آیا محسن رضایی،مصوبه مجمع تشخیص مصلحت را زیر پا می گذارد؟

جبهه مردمی نیروهای انقلاب به عنوان یک تشکل سیاسی نوظهور، خیلی زود مورد پشتیبانی «سرلشکر» محسن رضایی قرار گرفت.


چرا خرید ایرباس اتفاق مهمی است؟ / 80 درصد ناوگان هواپیمایی روسیه، ایرباس و بوئینگ است

مروری بر صنعت هوایی کشورهایی که به رغم داشتن خط تولید هواپیما، از ایرباس و بوئینگ استفاده می کنند.


مانتوها از آغاز تاکنون چه تغییراتی کرده اند؟!

درباره تغییرات پوشش در سال های گذشته مثل خیلی موارد دیگر هیچ مرجع و آمار و کتابی وجود ندارد تا نشان بدهد لباس های ما ایرانی ها در دهه های گذشته ...


قاتل زنش را بالای کوه دفن کرد؛ همسرم فهمیده بود با یک زن رفت وآمد شوم دارم

حوادث | چهارشنبه ۰۶ مرداد ۹۵ ساعت ۱۳:۲۰ | نسخه چاپي

مرد 33 ساله ای که پس از خفه کردن همسرش، جسد او را در کوه های منطقه طرق مشهد دفن کرده بود، با صدور دستورات ویژه قضایی در حالی دستگیر شد که داخل خودرو پژو 405 به خواب عمیقی فرو رفته بود.

صبح دوم مرداد، چوپانی که در حال چراندن گوسفندانش بود، جسد زنی را در کوه های طرق مشهد مشاهده کرد که داخل چاله ای دفن شده بود.

او با پلیس 110 تماس گرفت و بدین ترتیب تحقیقات قضایی و انتظامی با حضور قاضی ویژه قتل عمد در محل کشف جسد آغاز شد. بررسی های مقدماتی نشان داد: جسد مربوط به زنی حدود 32 ساله است که 2 هفته از مرگ وی می گذرد. پس از انجام یکسری تحقیقات میدانی و افشای هویت مقتول، مشخص شد که زن جوان از مدتی قبل با همسرش اختلاف داشته است این در حالی بود که یکی از اهالی روستای نزدیک محل کشف جسد عنوان کرد: حدود 2 هفته قبل راننده یک دستگاه نیسان وانت آبی رنگ را در محل مشاهده کرده است.

از سوی دیگر نیز ادامه تحقیقات بیانگر آن بود که همسر مقتول خودرو نیسان آبی رنگ دارد ولی از مدتی قبل متواری شده است. با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی سید جواد حسینی، کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی وارد عمل شدند و به پی گیری سرنخ های موجود برای شناسایی و دستگیری همسر مقتول پرداختند اما او به مکان نامعلومی گریخته بود. در همین حال کارآگاهان به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می داد: متهم تحت تعقیب با زن دیگری آشنا شده است و آن زن در منطقه طرق زندگی می کند. وقتی کارآگاهان افرادی را هنگام اسباب کشی در منطقه طرق مورد بازجویی قرار دادند آن ها عنوان کردند فردی به نام «مهدی» از ما خواسته است تا اسباب و اثاثیه منزلش را به محل دیگری منتقل کنیم. آن ها همچنین اظهار داشتند مهدی به ما گفت: چک بلامحل کشیده و تحت تعقیب است به همین خاطر می خواهد به جای دیگری نقل مکان کند.

بنابراین گزارش با توجه به اطلاعات به دست آمده مشخص شد که متهم فراری با خودرو 405 در شهر تردد می کند به همین خاطر قاضی حسینی دستور توقیف خودرو را صادر کرد تا این که روز گذشته مأموران انتظامی خودرو مذکور را در حالی مشاهده کردند که متهم داخل آن به خواب عمیقی فرو رفته بود.این مرد 33 ساله پس از دستگیری، در حضور مقام قضایی به قتل همسر 32 ساله اش اعتراف کرد و گفت: وقتی همسرم متوجه شد که من با زن دیگری ارتباط دارم، اختلافات  ما آغاز شد تا این که او را سوار خودرو کردم و به جاده نیشابور بردم سپس در بین راه و زمانی که دوباره مشاجراتمان شروع شده بود با دست او را خفه کردم و جسدش را به کوه های طرق بردم. مقداری خاک از زمین های کشاورزی هم داخل خودرو ریختم و در آن جا جسد همسرم را بالای کوه دفن کردم. تحقیقات همچنان ادامه دارد.

منبع: رکنا

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟