گزارش نهایی کمیسیون سوانح درباره علت حادثه سمنان

کمیسیون سوانح راه آهن با انتشار گزارش نهایی خود، خطای کارکنان، نقص فنی و صعب العبور بودن منطقه را بعنوان عوامل اصلی برخورد دو قطار در سمنان ...


گزارش نهایی کمیسیون سوانح درباره علت حادثه سمنان

کمیسیون سوانح راه آهن با انتشار گزارش نهایی خود، خطای کارکنان، نقص فنی و صعب العبور بودن منطقه را بعنوان عوامل اصلی برخورد دو قطار در سمنان اعلام کرد.


نماینده دلواپس: چرخ «سانترفروج‌ها» نمی چرخد!

عضو جبهه پایداری و منتقد برجام در تذکر شفاهیش، در یک اشتباه کلامی وقتی خواست از نچرخیدن چرخ‌های سانتریفیوژ انتقاد کند، در تلفظ این واژه به ...


پلی‌استیشن 4 رکورد می‌شکند

پلی‌استیشن ۴ از زمانی که در سال ۲۰۱۳ راهی بازار شد، با فروش بسیار خوبی مواجه شد. این کنسول مدتی پیش فروش ۴۰ میلیون دستگاه را پشت‌سر گذاشته ...


جلسه فراکسیون روحانیت با آملی لاریجانی؛ کسی با دروغ قهرمان نمی شود

عضو فراکسیون روحانیت مجلس از جلسه این فراکسیون با رئیس قوه قضائیه خبر داد و خواستار محاکمه افرادی شد که در مجلس حرف های رسانه های ضد انقلاب را علیه قوه قضائیه بیان می کنند.


رقم اعلام شده برای دیون شهرداری قطعی نیست

رقم اعلام شده برای دیون شهرداری قطعی نیست

جامعه | چهارشنبه ۰۶ مرداد ۹۵ ساعت ۹:۲۷ | نسخه چاپي

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شهر تهران گفت: گزارشی که از دیون شهرداری ارائه شد، هنوز به تایید واحدهای حسابرسی نرسیده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا دبیر در صحن علنی شورای شهر تهران در جریان ارائه گزارش دیون شهرداری به پیمانکاران حقیقی و حقوقی گفت: قرار بود گزارشی از دیون شهرداری ارائه شود و دلیل ارائه گزارش کار در ابتدای این گزارش مشخص نبود.
وی افزود: گزارشی که ارائه شد، هنوز مورد قبول واحدهای حسابرسی قرار نگرفته و ممکن است برخی از این موارد مورد قبول آنها نباشد.
وی ادامه داد: در خصوص میزان تملک ها بسیاری هنوز با مشکل سند قطعی روبه رو هستند و احتمال دارد بر میزان بدهی تملک‌ها افزوده شود.
دبیر با بیان اینکه بدهی که برای املاک ارائه شد، بدهی رسمی ثبت شده است نه رقم بدهی اصلی و ممکن است با ثبت بدهی املاک این میزان بدهی شهرداری به ۲۰ هزار میلیارد تومان هم برسد.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شهر تهران با بیان اینکه برخی از رقم های اعلام شده با رقم هایی که در کمیسیون برنامه و بودجه ارائه شد، تفاوت هایی دارد، گفت: در خصوص بدهی بانک ها، هنوز زمان سررسید پرداخت بدهی های امسال نرسیده است.
وی همچنین تاکید کرد: نباید نسبت بدهی ها را با بودجه سنجید بلکه باید میزان بدهی ها بر اساس تفریغ بودجه که عملکرد را مشخص می کند، باشد.
دبیر با بیان اینکه گفته می شود ۳ هزار میلیارد تومان بدهی شهرداران گذشته به پیمانکاران است، اظهار کرد: این نگاهی که این بدهی مربوط به دوران گذشته است و پرداخت نشود، درست نیست. همانطور که این شهرداری با میزان بدهی های مشخص به شهردار بعدی منتقل می شود. چرا نباید طی این مدت این بدهی ها پرداخت شود؟

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: