توزیع سبد کالایی اقشار محروم و آسیب پذیر آغاز شد

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: طرح توزیع سبد کالا برای اقشار محروم و آسیب پذیر تحت پوشش نهادهای حمایتی در این استان همزمان با سراسر کشور آغاز شد.


مدل مانتو 96

گلچینی از شیک ترین مدل مانتوهای سال 96


برادرکُشی رهبر کره شمالی؛ رد یابی دو مظنون زن

در سال های گذشته دولت چین مسئول حفاظت از جان کیم جونگ نام بوده است. فرزند ارشد رهبر سابق کره شمالی یک بار نیز در سال 2012 از یک ترور جان سالم به ...


پژو 508 در ایران؛ زنگ خطر برای رنو تلیسمان

ایران خودرو بزودی Peugeot 508 را به بازار سدان‌های لوکس ایران وارد می‌کند. در غیاب تویوتا کمری، کیا اپتیما و رنو تلیسمان اصلی‌ترین رقیب پژو 508 ...


رقم اعلام شده برای دیون شهرداری قطعی نیست

رقم اعلام شده برای دیون شهرداری قطعی نیست

جامعه | چهارشنبه ۰۶ مرداد ۹۵ ساعت ۹:۲۷ | نسخه چاپي

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شهر تهران گفت: گزارشی که از دیون شهرداری ارائه شد، هنوز به تایید واحدهای حسابرسی نرسیده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا دبیر در صحن علنی شورای شهر تهران در جریان ارائه گزارش دیون شهرداری به پیمانکاران حقیقی و حقوقی گفت: قرار بود گزارشی از دیون شهرداری ارائه شود و دلیل ارائه گزارش کار در ابتدای این گزارش مشخص نبود.
وی افزود: گزارشی که ارائه شد، هنوز مورد قبول واحدهای حسابرسی قرار نگرفته و ممکن است برخی از این موارد مورد قبول آنها نباشد.
وی ادامه داد: در خصوص میزان تملک ها بسیاری هنوز با مشکل سند قطعی روبه رو هستند و احتمال دارد بر میزان بدهی تملک‌ها افزوده شود.
دبیر با بیان اینکه بدهی که برای املاک ارائه شد، بدهی رسمی ثبت شده است نه رقم بدهی اصلی و ممکن است با ثبت بدهی املاک این میزان بدهی شهرداری به ۲۰ هزار میلیارد تومان هم برسد.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شهر تهران با بیان اینکه برخی از رقم های اعلام شده با رقم هایی که در کمیسیون برنامه و بودجه ارائه شد، تفاوت هایی دارد، گفت: در خصوص بدهی بانک ها، هنوز زمان سررسید پرداخت بدهی های امسال نرسیده است.
وی همچنین تاکید کرد: نباید نسبت بدهی ها را با بودجه سنجید بلکه باید میزان بدهی ها بر اساس تفریغ بودجه که عملکرد را مشخص می کند، باشد.
دبیر با بیان اینکه گفته می شود ۳ هزار میلیارد تومان بدهی شهرداران گذشته به پیمانکاران است، اظهار کرد: این نگاهی که این بدهی مربوط به دوران گذشته است و پرداخت نشود، درست نیست. همانطور که این شهرداری با میزان بدهی های مشخص به شهردار بعدی منتقل می شود. چرا نباید طی این مدت این بدهی ها پرداخت شود؟

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟