خودروی احتمالی سال 2040 بنز+تصاویر

بر خلاف مدل استریم لاینر W196 اصلی، خودروی طراح کره‌ای یک کابین کاملا بسته داشته و به سامانه‌های کمکی آیرودینامیکی به روز مجهز شده است. از طرفی یک بالک نیز در پشت کابین برای شکاف بیشتر هوا قرار گرفته است.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...چرا خرید ایرباس اتفاق مهمی است؟ / 80 درصد ناوگان هواپیمایی روسیه، ایرباس و بوئینگ است

مروری بر صنعت هوایی کشورهایی که به رغم داشتن خط تولید هواپیما، از ایرباس و بوئینگ استفاده می کنند.


رقم اعلام شده برای دیون شهرداری قطعی نیست

رقم اعلام شده برای دیون شهرداری قطعی نیست

جامعه | چهارشنبه ۰۶ مرداد ۹۵ ساعت ۹:۲۷ | نسخه چاپي

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شهر تهران گفت: گزارشی که از دیون شهرداری ارائه شد، هنوز به تایید واحدهای حسابرسی نرسیده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا دبیر در صحن علنی شورای شهر تهران در جریان ارائه گزارش دیون شهرداری به پیمانکاران حقیقی و حقوقی گفت: قرار بود گزارشی از دیون شهرداری ارائه شود و دلیل ارائه گزارش کار در ابتدای این گزارش مشخص نبود.
وی افزود: گزارشی که ارائه شد، هنوز مورد قبول واحدهای حسابرسی قرار نگرفته و ممکن است برخی از این موارد مورد قبول آنها نباشد.
وی ادامه داد: در خصوص میزان تملک ها بسیاری هنوز با مشکل سند قطعی روبه رو هستند و احتمال دارد بر میزان بدهی تملک‌ها افزوده شود.
دبیر با بیان اینکه بدهی که برای املاک ارائه شد، بدهی رسمی ثبت شده است نه رقم بدهی اصلی و ممکن است با ثبت بدهی املاک این میزان بدهی شهرداری به ۲۰ هزار میلیارد تومان هم برسد.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شهر تهران با بیان اینکه برخی از رقم های اعلام شده با رقم هایی که در کمیسیون برنامه و بودجه ارائه شد، تفاوت هایی دارد، گفت: در خصوص بدهی بانک ها، هنوز زمان سررسید پرداخت بدهی های امسال نرسیده است.
وی همچنین تاکید کرد: نباید نسبت بدهی ها را با بودجه سنجید بلکه باید میزان بدهی ها بر اساس تفریغ بودجه که عملکرد را مشخص می کند، باشد.
دبیر با بیان اینکه گفته می شود ۳ هزار میلیارد تومان بدهی شهرداران گذشته به پیمانکاران است، اظهار کرد: این نگاهی که این بدهی مربوط به دوران گذشته است و پرداخت نشود، درست نیست. همانطور که این شهرداری با میزان بدهی های مشخص به شهردار بعدی منتقل می شود. چرا نباید طی این مدت این بدهی ها پرداخت شود؟

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟