آشپزخانه شاداب تر با اصول فنگ شویی!+تصاویر

حضور انرژی مثبت در هر فضایی از دکوراسیون داخلی شما لازم و ضروری است. قوانین فنگ شویی که بیشتر آنها بر مبنای کاربرد، ایمنی و نظافت فضا تعریف ...


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر عفونت تنفسی ناشی از ویروس‌ها بویژه ویروس پارا آنفلوآنزا رخ می‌دهد ...


آشپزخانه شاداب تر با اصول فنگ شویی!+تصاویر

حضور انرژی مثبت در هر فضایی از دکوراسیون داخلی شما لازم و ضروری است. قوانین فنگ شویی که بیشتر آنها بر مبنای کاربرد، ایمنی و نظافت فضا تعریف ...


خودروی احتمالی سال 2040 بنز+تصاویر

بر خلاف مدل استریم لاینر W196 اصلی، خودروی طراح کره‌ای یک کابین کاملا بسته داشته و به سامانه‌های کمکی آیرودینامیکی به روز مجهز شده است. از طرفی یک بالک نیز در پشت کابین برای شکاف بیشتر هوا قرار گرفته است.


تاسیس سازمان امور اجتماعی کشور تا ۲هفته آینده

تاسیس سازمان امور اجتماعی کشور تا ۲هفته آینده

جامعه | چهارشنبه ۰۶ مرداد ۹۵ ساعت ۹:۴۵ | نسخه چاپي

معاون مرکز امور اجتماعی وزارت کشور از آغاز مراحل مقدماتی تشکیل سازمان امور اجتماعی کشور خبر داد و گفت: با ابلاغ شورای اداری، سازمان امور اجتماعی کشور تا ۲ هفته دیگر تاسیس می شود.
رضا محبوبی در گفتگو با خبرگزاری مهر، با بیان اینکه کلیات ایجاد سازمان امور اجتماعی به تصویب شورای عالی اداری رسیده است، افزود: در مورد ریز وظایف و چارت سازمان امور اجتماعی کشور باید با برگزاری جلسه با سازمان مدیریت و برنامه ریزی تفاهم لازم انجام شود.
وی با تاکید بر اینکه سازمان امور اجتماعی مجموعه‌ای جدا از وزارت کشور نیست، ادامه داد: سازمان امور اجتماعی کشور در واقع شکل ارتقا یافته مرکز امور اجتماعی و فرهنگی وزارت کشور است که قرار است هماهنگی، رصد، نظارت و مدیریت و ساماندهی آسیب های اجتماعی را برعهده بگیرد.
معاون مرکز امور اجتماعی وزارت کشور اضافه کرد: شورای عالی اداری در آخرین جلسه خود با حضور معاون اول رئیس جمهور، تاسیس سازمان امور اجتماعی کشور را تصویب کرده است و ایجاد تشکیلات لازم برای راه اندازی سازمان آغاز شده است.
محبوبی در خصوص زمان تشکیل سازمان امور اجتماعی کشور خاطرنشان کرد: با تصویب شورای اداری، سازمان امور اجتماعی کشور به صورت قانونی تشکیل شده است اما آغاز مراحل اجرایی آن منوط به ابلاغ مصوبه شورای اداری است که امیدواریم تا ۲ هفته آینده این ابلاغ انجام و مراحل تشکیل این سازمان سرعت بیشتری بگیرد.
نماینده وزارت کشور در ستاد ساماندهی امور جوانان گفت: با ایجاد سازمان امور اجتماعی کشور، علاوه بر رصد و نظارت آسبهای اجتماعی، پیگیری اجرای مصوبات و وظایف و راهکارهای دستگاههای مختلف به شکل دقیق تر و سریع تری انجام می شود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟