با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات ...


کی‌روش دید مدل برانکویی جلوی قطری‌ها یعنی باختن!

پرسپولیس دیروز با ملی‌پوشان زیادی به مصاف الریان رفت.


افشای برنامه محرمانه انتخاباتی احمدی نژاد

یک منبع نزدیک به محمود احمدی نژاد، از برنامه محرمانه انتخاباتی رئیس جمهور سابق پرده برداشت.


تا پایان فصل راه طولانی در پیش داریم؛ سایپا اوج خواهد گرفت

تا پایان فصل راه طولانی در پیش داریم؛ سایپا اوج خواهد گرفت

ورزش | چهارشنبه ۰۶ مرداد ۹۵ ساعت ۹:۴۳ | نسخه چاپي

سرپرست تیم فوتبال سایپای تهران با بیان اینکه با یک شکست همه چیز تمام نخواهد شد گفت: راه طولانی تا پایان لیگ در پیش داریم و مطمئنا سایپا روزهای خوبی خواهد داشت.
به گزارش خبرگزاری مهر، اصغر حاجیلو پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس تهران با ابراز رضایت از بازی بازیکنان سایپا گفت: انتظار چنین بازی را از بازیکنان سایپا نداشتم. آنها بسیار خوب دویدند، جنگیدند و موقعیت های خوبی خلق کردند.
سرپرست باشگاه سایپای تهران تاکید کرد: پرسپولیس هم بازی قابل قبولی از خود ارائه داد و نشان داد که بدنبال کسب قهرمانی در لیگ است.
وی ادامه داد: امروز به جرأت می گویم روز ما نبود و با موقعیت های زیادی که در این دیدار داشتیم نتوانستیم از آنها استفاده لازم را ببریم.
حاجیلو تصریح کرد: هنوز در ابتدای راه هستیم و مسیر طولانی را تا پایان لیگ خواهیم داشت و نمی توان با یک باخت یا یک برد یک تیم را همیشه برنده و یک تیم را شکست خورده دانست.
سرپرست باشگاه سایپای تهران در پایان خاطرنشان کرد: مطمئنا پس از گذشت چند هفته از لیگ و رسیدن سایپا به مرز آمادگی، این تیم به روزهای اوج خواهد رسید.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟