پوشش نیکی کریمی ۴۵ ساله در صبح بسیار سرد تهران!+عکس

نیکی کریمی بازیگر ۴۵ ساله با انتشار عکسی صفحه شخصی اش را بروز کرده است.


توقف صادرات مرغ وتخم مرغ بدلیل آنفلوانزا؛ تخم‌مرغ نیم‌پز نخورید

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار تهران با بیان اینکه صادرات مرغ و تخم مرغ متوقف شده است، گفت: مردم از مصرف مرغ و تخم مرغ نیم پز خودداری و این محصولات را به صورت کاملا پخته مصرف کنند.


هایما با موتور توربو شارژ درایران+تصاویر

هایما S7 یک خودرو شاسی بلند با ظاهر و تجهیزات مناسب است. که توسط ایران خودرو به بازار ایران عرضه شد. حال پس از ورود این خودرو به تازگی اخباری مبنی بر ورود نوع توربو شارژ هایما به بازار منتشر شد و حالا تصاویری از این خودرو با پلاک آزمایش فنی منتشر شده است.


توقف صادرات مرغ وتخم مرغ بدلیل آنفلوانزا؛ تخم‌مرغ نیم‌پز نخورید

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار تهران با بیان اینکه صادرات مرغ و تخم مرغ متوقف شده است، گفت: مردم از مصرف مرغ و تخم مرغ نیم پز خودداری ...حامد بهداد: تشخیص پزشکان برای منیژه حکمت آلرژی بود؛ گفتند بادمجان نخور

| چهارشنبه ۰۶ مرداد ۹۵ ساعت ۱۴:۳۴ | نسخه چاپي

آخرین خبرها از وضعیت منیژه حکمت کارگردان سینما را از زبان حامد بهداد اینجا ببینید.

به گزارش میزان، در حاشیه بستری شدن منیژه حکمت، حامد بهداد با انتشار متنی در صفحه اجتماعی اش به بستری شدن این هنرمند اشاره نمود.
بهداد با لحنی کنایه آمیز نوشت: منیژه حکمت سالها از عارضه قلبی رنج می‌برده پزشکان وطن تشخیصشان آلرژی بوده و نسخه می‌دادند بادمجون نخور! تاکه به برلین می روند و تشخیص میدهند!.
گفتنی است منیژه حکمت به دنبال مشکلات تنفسی و بیماری قلبی در بیمارستانی در تهران بستری شده مورد عمل جراحی قلب قرار گرفت و هم اکنون حال عمومی وی به گفته نزدیکان مساعد بوده و عمل موفقیت آمیزی را پشت سر گذاشته است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: