افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع ...


تلویزیون هایی که علائق بینندگان را درک می کنند

خط تولید جدیدی از تلویزیونهای هوشمند راه اندازی شده که از هوش مصنوعی فوق العاده ای برخوردارند.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی که با ناز، چشم باز می‌کنند تا به زندگی لبخند بزنند و بهار آهسته می‌آید....به خانه ما. برای آمدنش باید مهیا شویم.


منصوریان: لیگ شروع زشتی داشت؛ کلاه سر من رفت

منصوریان: لیگ شروع زشتی داشت؛ کلاه سر من رفت

ورزش | سه شنبه ۰۵ مرداد ۹۵ ساعت ۸:۴۸ | نسخه چاپي

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با بیان اینکه تقدیر از جواد نکونام در ورزشگاه خالی آزادی در شان او نبوده است، از برگزاری بازی بدون تماشاگر انتقاد کرد و گفت: در هفته اول سر من کلاه رفت.
به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا منصوریان بعد از بازی استقلال تهران با نفت در هفته اول لیگ برتر که با تساوی یک بر یک به پایان رسید در جمع خبرنگاران گفت: ما در نیمه اول به بازی مسلط بودیم و علت آن هم فقط وضعیت بدنی بازیکنان بود.در نیمه اول سرحال بودیم و در نیمه دوم چون بدنسازی را سنگین انجام داده بودیم، به مشکل خوردیم. از عملکرد بازیکنان در نیمه اول راضی هستم ولی در نیمه دوم به خاطر نوع بدنسازی نیاز داریم به شرایط مناسب برسیم.
وی افزود: در نیمه دوم در حد و اندازه خودمان ظاهر نشدیم ولی به نسبت بدنسازی از عملکرد بازیکنان راضی بودم. ما چند اشتباه فردی داشتیم که این اشتباهات به حریف شانس گلزنی می داد. 
سرمربی استقلال درباره مشکلات این تیم در روزهای گذشته تاکید کرد: ما درگیر چند مسئله خاص بودیم و ذهنمان مشغول بود. تا دقیقه ۹۰ کارت بازی بازیکن برزیلی نرسید. شروع لیگ را بدون تماشاگران شروع کردیم و هواداری نداشتیم. در دو، سه دهه گذشته تجربه کرده ام که استقلال و پرسپولیس با هوادارانش حرکت می کند. با همه این مسائل قبول دارم که تمرکز ما معطوف به مسائل مختلف بود. ما باید با همه این اتفاقات مبارزه کنیم تا تیم خوبی برای هواداران داشته باشیم.
منصوریان در خصوص غیبت تماشاگران گفت: تعریف ورزشگاه خالی در شروع لیگ را نمی فهمم. کاش ما را از هفته های بعد یعنی از هفته های چهارم یا پنجم محروم می کردند. این شروع زشتی برای لیگ بود. کاش می گفتند هفته هشتم یا نهم محروم باشیم. این نشان می دهد کسانی که برای فوتبال تصمیم می گیرند، تصمیمشان فوتبالی نیست. 
وی افزود: من به حسن زاده هم گفتم که ما هفته گذشته به اهواز می رویم و اگر به من بی احترامی شد، باید آن تیم را محروم کنند.
سرمربی نفت تهران درباره خریدهای جدیدش هم گفت: استقلال و پرسپولیس کمتر از تیم ملی نیست. از خریدهایم راضی هستم ولی دوست داشتم تماشاگران بازیکنان جدید ما را به سمت جلو هل بدهد. اگر از این فضای سنگین بدنسازی رها شویم، تیم قبراق و سرحالی داریم. هواداران بدانند اگر سر حال باشیم به حریف امان نمی دهیم.
منصوریان تاکید کرد: از بازی احساساتی خوشم نمی آید. ما تا پایان بازی ساختار خود را حفظ کردیم و منطقی بازی کردیم. تیم نفت، همان تیم پارسال خودم بود و می دانستم بازیکنانش چه مدلی بازی می کنند.
وی درباره حضور ۵ خرید جدید که باعث ناهماهنگی تیم استقلال شده بود گفت: ما بازیکن جدید خریده ایم که داخل زمین بگذاریم. این مسائل طبیعی است.
سرمربی استقلال درباره اینکه یک بازیکن در لیست استقلال کم بود، گفت: تا ساعت ۲۰:۱۵ صبر کردیم کارت بازی رابسون بیاید. مسئولان گفتند لیست را بدهید ما آخر سر تیک حضورش در لیست استقلال را می زنیم. وقتی خواستیم وارد زمین شویم، گفتند که تیک را نزده اند و نمی دانم کدام مسئول این حرف را زد. در واقع سر من کلاه رفت. 
منصوریان در خصوص تقدیر از جواد نکونام در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی توسط باشگاه نفت، گفت : این نوع تقدیر در شان جواد نکونام نیست. نفت از جواد تقدیر کرده است و این تیم هم به بی هوادار بودن عادت کرده است. از جواد می خواهم این نوع تقدیر را به دل نگیرد. تقدیر ما در ورزشگاه ۱۰۰ هزار نفری است نه ورزشگاه خالی؛ من به مسئولان باشگاه هم گفته ام. قطعا در اولین بازی که تمام تماشاگران استقلال به ورزشگاه بیایند، یک تقدیر در حد نکونام خواهیم گرفت. افشارزاده گفت حتی یک بازی بزرگ در شان نکونام برگزار خواهیم کرد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟