نجات ۱۵ شهروند از خطر گاز گرفتگی؛ حال چهار تن وخیم است

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع گاز گرفتگی در یک مجتمع مسکونی خبر داد و گفت: در ابن حادثه ۱۵ شهروند نجات پیدا کردند و چهار تن دیگر راهی بیمارستان شدند.


وقتی مرداب «گل»، دختران جوان را می‌بلعد؛ مخدری صنعتی در پوشش گیاهی سنتی

در بین مواد تخدیری و محرکی که مصرف آن در میان برخی جوانان شایع است،مخدر «گل» از مواد اعتیاد آور نسبتاً نوظهوری است که اثرات و عوارض تخریبی جسمانی ...


مجله پیپل جذاب ترین مرد سال 2016 را معرفی کرد+تصاویر

مجله People در جدیدترین شماره اش دواین جانسون Dwayne Johnson ملقب به راک The Rock را به عنوان جذاب ترین مرد سال 2016 معرفی کرد. به همین بهانه عکس های این هنرمند که برای مجله people گرفته شده است را گردآوری کرده ایم.محصول جدید پژو+تصاویر

خودروساز فرانسوی پژو از محصول جدید خود(Peugeot 301) رونمایی کرد.


چرایی شرکت نکردن رئیس جمهوری مصر در نشست اعراب در موریتانی

چرایی شرکت نکردن رئیس جمهوری مصر در نشست اعراب در موریتانی

جهان | سه شنبه ۰۵ مرداد ۹۵ ساعت ۰:۲ | نسخه چاپي

منابع مصری با اشاره به شرکت نکردن عبدالفتاح السیسی رئیس جمهوری مصر در نشست سران عرب در موریتانی علل آن را فاش کردند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیاالیوم، منابع مصری راز عدم مشارکت عبدالفتاح السیسی در نشست سران کشورهای عربی در نواکشوط پایتخت موریتانی را فاش کردند.
بر اساس گزارش منابع مصری، اطلاعات قطعی به ریاست جمهوری مصر رسیده بود که محتوای آن حکایت از ترور السیسی در صورت مشارکت در نشست سران در موریتانی را داشت.
به گفته این منابع، تلاش برای ترور رئیس جمهوری مصر در سفرهای خارجی برای اولین بار نیست.
این منابع بیان کردند: پس از دریافت این اطلاعات، رئیس جمهوری مصر تصمیم به عدم مشارکت گرفت. به دنبال آن عبدالفتاح السیسی رئیس جمهوری مصر عصر یکشنبه نشستی با شریف اسماعیل نخست وزیر برگزار می کند و پرونده های داخلی و خارجی از جمله نشست سران را بررسی می کند و السیسی، اسماعیل شریف را به عنوان رئیس هیئت مصری به نواکشوط اعزام می کند.
این درحالی است که به اعتقاد تحلیلگران و ناظران امور به علت نپذیرفتن میزبانی این نشست از سوی مغرب و شرکت نکردن برخی روسای عربی نمی توان آن را نشست با ارزشی توصیف کرد و این نشست ضعیف خواهد بود.
عبدالله دوم شاه اردن نیز در این نشست شرکت نکرده است و هانی الملقی نخست وزیر خود را فرستاده است. اخباری درباره عدم مشارکت محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان در این نشست نیز وجود دارد. فواد معصوم رئیس جمهوری عراق نیز در این نشست شرکت ندارد و ابراهیم الجعفری وزیر خارجه در آن شرکت کرده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: