قیمت محصولات سایپا در سال 96 اعلام شد (+جدول)

قیمت تمام محصولات سایپا برای سال جاری به شرح ذیل اعلام شد


هَمخوابی زن جوان با بهترین دوست شوهرش؛ مرد همسرش را داخل کمد خانه دوست مجردش پیدا کرد+عکس

شوهر جوان وقتی دید زنش برای یک رابطه سیاه به خانه بهترین دوستش رفته است برای غافلگیر کردن آنها وارد خانه دوستش شد اما در خلوتگاه همسر و دوستش ...


خواندنی هایی درباره جلیقه های ضد گلوله!

جالب است بدانید که این جلیقه ها به راستی ضد گلوله نبوده و عبارت مقاوم در برابر گلوله به منظور تعریف آن ها مناسب تر خواهد بود.


رونمایی هیوندای از نسل جدید پیشرانه هایش (+عکس)

این موتور با آخرین نسخه گیربکس های اتوماتیک دبل کلاچ هیوندای ترکیب شده که تعویض دنده های نرم و سریع تر را نسب به گذشته به همراه دارد


مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

با مجوز وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و معاونت درمان شهید بهشتی، بیمارستان بانک ملی ایران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع درطبقه دوم که ...


عضو موتلفه اسلامی: جریان اصولگرایی هر ضربه ای خورد، از احمدی نژاد بود؛ این اشتباه نباید دوباره تکرار شود

اخبار داغ | دوشنبه ۰۴ مرداد ۹۵ ساعت ۸:۱۶ | نسخه چاپي

معاون بین الملل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه اصولگرایان در باره انتخابات ریاست جمهوری سال آینده هنوز تصمیمی نگرفته اند اما جریان اصولگرایی تاکنون هر ضربه ای خورده، از محمود احمدی نژاد بوده است و این اشتباه را نباید تکرار کند.
به گزارش ایرنا، حمیدرضا ترقی ضمن تقدیر ازاقدامات مثبت دولت یازدهم اظهار داشت: دولت دکتر روحانی تاکنون اقدامات مثبت زیادی انجام داده که شایسته تقدیر است اما باید به موضوع معیشت مردم بیشتر توجه کند.
ترقی درباره رابطه اصولگرایان با دولت یازدهم گفت: اکثریت اصول گرایان و احزاب اصول گرا سعی کرده اند به دولت یازدهم کمک کنند و رابطه اصول گرایان با دولت یازدهم همراهی و همکاری و در عین حال توام با نقد منصفانه است.
وی با بیان اینکه  دولت یازدهم اقدامات مثبت زیادی در سه سال گذشته انجام داده است که شایسته تقدیر است  گفت: اما ما از دولت می خواهیم به مسائل اقتصادی و معیشت جامعه بیش از گذشته توجه داشته باشد.
ترقی افزود: اگر توجه به اقتصاد خرد در کشور مورد توجه قرار نگیرد می تواند به یک بحران اجتماعی تبدیل شود، لذا دولت در کنار بقیه کارها لازم است به معیشت مردم هم بپردازد.وی همچنین افزود: اشکالی که در حال حاضر بر مسائل اقتصادی وارد است این است که دولت اقتصاد بازار مازاد و سیاست های دولت سازندگی را دنبال می کند و در این نوع نگاه اقتصاد کلان بیشتر و توجه به بنگاه های اقتصادی بزرگ مورد توجه است و نگاه به اقتصاد خرد و کارگاه های زودبازده و حل مشکلات فقرا و نیازمندان جامعه اولویت اول نیست. منکر زحمات دولتمردان نمی شویم و اقدامات مثبت دولت را تقدیر می کنیم
ترقی با تاکید بر اینکه ما منکر زحمات دولتمردان و تلاش های دولت ها نیستیم اضافه کرد: ما می دانیم که کشور با کمبود بودجه و اعتبارات روبرو است اما معتقدیم تنها راه حل فوری برای حل مشکلات مردم توجه به اقتصاد خرد است.
معاون بین الملل حزب موتلفه اسلامی  درباره تاثیر رویکردهای اقتصادی دولت بر نتیجه انتخابات سال 96 اظهارداشت: هنوز برای قضاوت در مورد نتیجه انتخابات سال 96 زودهنگام است اما من به شخصه معتقدم اگر دولت روحانی بتواند به وعده های اقتصادی اش عمل کند جایگاه بهتری در جامعه خواهد داشت. وی افزود: عملکرد دولت به طور طبیعی چون خیلی نمود خاصی برای آحاد جامعه نداشت و مردم خیلی احساس نمی کنند که این عملکرد مشکلی را از زندگی آنها حل کرده است.
ترقی با اشاره به اینکه  اصولگرایان هنوز تصمیمی در مورد انتخابات 96 نگرفته اند گفت:  ما در طول یک سال آینده جلسات همگرایی خود را خواهیم داشت و بهترین تصمیم را با مشورت و نظر همه اصولگرایان خواهیم گرفت.
وی ادامه داد:  سعی می کنیم ساختار به وجود آمده در انتخابات مجلس را همچنان ادامه دهیم و ایرادات آن را تا انتخابات سال آینده شورای شهر بر طرف کنیم.
وی گفت: معتقدم احمدی نژاد در انتخابات شرکت نمی کند. آنچه مطرح است گمانه زنی رسانه ای است. اگر هم شرکت کند اصول گرایان هنوز اجماعی و یا تصمیمی روی شخص خاصی نداشته اند.
وی بار دیگر تاکید کرد: اگر بخواهم نظر شخصی خودم را بگویم معتقدم جریان اصولگرایی هر ضربه ای تا به امروزخورده از آقای احمدی نژاد بوده است و طبیعا نباید این اشتباه را تکرار کند.
برگشت به سمت احمدی نژاد در ذهن اصولگرایان هم خطور نمی کند
ترقی اضافه کرد:  مجموع عملکرد احمدی نژاد در دوره ریاست جمهوری اش نقاط مثبت و منفی زیادی داشت اما برخی اصول گرایان در یک دوره ای فقط روی نقاط منفی دولت وی تاکید کردند تاکید آنها بر روی نقاط منفی، عملکرد اصول گرایان را هم زیر سئوال برد. هر چند من منکر اشتباهات، بی تدبیری ها و نقاط منفی دولت احمدی نژاد نیستم. برخی دیگر از اصول گرایان هم فقط نقاط مثبت را دیدند و اجازه ندادند عملکرد احمدی نژاد به درستی نقد شود. با این تفاسیر اصولا برگشت به سمت احمدی نژاد در ذهن اصولگرایان خطور هم نمی کند.
وی در عین حال گفت: در میان اصولگرایان نیروهایی که بتوانند مشی احمدی نژاد در دولت نهم را دنبال کنند، کم نیستند تا با تبعیت از رهبر معظم انقلاب به آرمان های اصیل انقلاب نیز پایبند باشند و با دوری از اشرافی گری، پرتلاش و پرقدرت مدیریت داشته باشند، بنابر این ضرورتی برای رفتن سمت احمدی نژاد نیست و این بازگشت ها جواب هم نداده است.
وی همچنین افزود: یه هر حال برخی اصول گرایان از عملکرد آقای احمدی نژاد شدیدا ناراحت هستند چون آنها معتقدند برخی عملکردهای ایشان به اصولگرایی ضربه زده بود و با ترجیح حاشیه پردازی بر پرداختن به مسائل اصلی کشور، مردم را نسبت به اصولگرایان بدبین کرده بود. به هر حال این نظر برخی از اصول گرایان است اما تصمیم جمعی آنها هنوز در مورد انتخابات ریاست جمهوری گرفته نشده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟