قرارداد تولید سومین خودروی هیوندای در ایران بسته شد/ تولید النترا در ایران (+جزئیات)

قرارداد تولید خودروی النترا بین شرکت های خودروسازی کرمان موتور و هیوندای با حضور استاندار کرمان امضا شد.
افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


جزییات تصادف مرگبار افشین یداللهی / سورنتو افشین با تریلی تصادف کرد

علت اولیه این حادثه توقف ناگهانی سورنتو در سطح آزادراه و عدم توجه به جلو از سوی کشنده ایویکو بوده است.


ولدالشیخ نسبت به تعهدات خود در آغاز مذاکرات یمن عدول کرده است

ولدالشیخ نسبت به تعهدات خود در آغاز مذاکرات یمن عدول کرده است

جهان | يكشنبه ۰۳ مرداد ۹۵ ساعت ۲۳:۱ | نسخه چاپي

سخنگوی هیأت انصارالله یمن در سخنانی اعلام کرد که «اسماعیل ولدالشیخ» نماینده ویژه سازمان ملل در امور یمن نسبت به تعهدات خود در ابتدای مذاکرات عقب نشینی کرده است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، سخنگوی هیأت انصارالله در مذاکرات صلح یمن در کویت اعلام کرد که تعیین سقف زمانی ۲ هفته برای این مذاکرات ضایع کردن وقت است.
بر اساس این گزارش «محمد عبدالسلام» سخنگوی هیأت انصارالله یمن در سخنانی اظهار داشت: در صورتی که کویت به عنوان میزبان ما مدت زمانی ۲ هفته را تعیین کند، ما آن را می پذیریم ولی به این کشور اعلام کردیم که باید زمان این مذاکرات تمدید شود.
وی در ادامه سخنان خود افزود: از دیدار سعودی ها برای دستیابی به راهکاری در خصوص یمن و مرزهای یمن با عربستان استقبال می کنیم اما «اسماعیل ولدالشیخ» نماینده ویژه سازمان ملل در امور یمن نسبت به تعهدات خود در ابتدای مذاکرات عقب نشینی کرده است.
سخنگوی انصارالله در همین راستا تصریح کرد: ولدالشیخ در ابتدای مذاکرات در خصوص پیشبرد ۵ محور اصلی به صورت همزمان تعهد داده بود. این در حالی است که وی در صدد ارائه طرحی امنیتی یا نظامی است و به موضوع سیاسی در آن نپرداخته است.
وی همچنین گفت: هیأت ریاض تلاش می کند تا این گونه به افکار عمومی نشان دهد که انصارالله برای حفط سلاح های خود از توقف درگیری های نظامی خودداری می کند. زیرا جامعه بین المللی نسبت به این موضوع حساس است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟