خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


خودروی مفهومی لاگونا رنو (+عکس)

برای جلوگیری از صدمه‌های احتمالی به چشم، راننده و سرنشین هر دو از عینک‌های بزرگ و ویژه‌ای استفاده می‌کنند.


پرداختی به کارگران نباید کمتر از 2 میلیون و 600 هزار تومان باشد

رییس خانه کارگر گفت: طبق اطلاعات و آماری که ما داریم وضعیت معیشتی و زندگی کارگران با حقوق آنها اختلاف فاحشی دارد، بر پایه این اطلاعات حداقل ...خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


ولدالشیخ نسبت به تعهدات خود در آغاز مذاکرات یمن عدول کرده است

ولدالشیخ نسبت به تعهدات خود در آغاز مذاکرات یمن عدول کرده است

جهان | يكشنبه ۰۳ مرداد ۹۵ ساعت ۲۳:۱ | نسخه چاپي

سخنگوی هیأت انصارالله یمن در سخنانی اعلام کرد که «اسماعیل ولدالشیخ» نماینده ویژه سازمان ملل در امور یمن نسبت به تعهدات خود در ابتدای مذاکرات عقب نشینی کرده است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، سخنگوی هیأت انصارالله در مذاکرات صلح یمن در کویت اعلام کرد که تعیین سقف زمانی ۲ هفته برای این مذاکرات ضایع کردن وقت است.
بر اساس این گزارش «محمد عبدالسلام» سخنگوی هیأت انصارالله یمن در سخنانی اظهار داشت: در صورتی که کویت به عنوان میزبان ما مدت زمانی ۲ هفته را تعیین کند، ما آن را می پذیریم ولی به این کشور اعلام کردیم که باید زمان این مذاکرات تمدید شود.
وی در ادامه سخنان خود افزود: از دیدار سعودی ها برای دستیابی به راهکاری در خصوص یمن و مرزهای یمن با عربستان استقبال می کنیم اما «اسماعیل ولدالشیخ» نماینده ویژه سازمان ملل در امور یمن نسبت به تعهدات خود در ابتدای مذاکرات عقب نشینی کرده است.
سخنگوی انصارالله در همین راستا تصریح کرد: ولدالشیخ در ابتدای مذاکرات در خصوص پیشبرد ۵ محور اصلی به صورت همزمان تعهد داده بود. این در حالی است که وی در صدد ارائه طرحی امنیتی یا نظامی است و به موضوع سیاسی در آن نپرداخته است.
وی همچنین گفت: هیأت ریاض تلاش می کند تا این گونه به افکار عمومی نشان دهد که انصارالله برای حفط سلاح های خود از توقف درگیری های نظامی خودداری می کند. زیرا جامعه بین المللی نسبت به این موضوع حساس است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟