چرا پسران امروزه خیلی زنانه شده‌اند؟

عضو هیات علمی گروه جامعه‌شناسی دانشگاه تهران گفت: یکی از علل اینکه پسران ما امروزه خیلی زنانه شده‌اند، به دلیل این است که پدر به خاطر فعالیت ...


توصیه های موثر برای بهبود روابط زناشویی!

اگر روابط زناشویی تان دچار مشکل شده است و حس میکنید امور از دستتان خارج شده اند و دیگر همسرتان با شما هماهنگ نیست و رفتارهای وی با شما تغییر ...


دختر پرسپولیسی با تیپ پسرانه در ورزشگاه کری خواند+عکس

دختر هوادار پرسپولیس دیدار سرخپوشان مقابل استقلال خوزستان را از نزدیک تماشا کرد.توصیه های موثر برای بهبود روابط زناشویی!

اگر روابط زناشویی تان دچار مشکل شده است و حس میکنید امور از دستتان خارج شده اند و دیگر همسرتان با شما هماهنگ نیست و رفتارهای وی با شما تغییر پیدا کرده است توصیه های موثری برایتان داریم مراقب صحبت کردن خود باشید سعی کنید حساب شده جلو بروید عزت نفس خود را از دست ندهید با روش های موثر و به صورت غیر مستقیم به همسرتان بفهمانید که به شما احترام بگذارد.


میزبان رقابتهای کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان مشخص شد

میزبان رقابتهای کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان مشخص شد

ورزش | يكشنبه ۰۳ مرداد ۹۵ ساعت ۱۵:۵۰ | نسخه چاپي

رقابتهای کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان در روزهای ۱۸ و ۱۹ آذرماه در شهر بوداپست مجارستان برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری مهر،  فدراسیون کشتی مجارستان در حالی میزبانی رقابت‌های کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان در سال ۲۰۱۶ میلادی را بر عهده گرفت که دو دوره قبلی این پیکارها به میزبانی ایران برگزار شده بود.
پذیرش میزبانی از سوی مجارها که با استقبال و حمایت اتحادیه جهانی کشتی همراه شد، فرصت خوبی برای حضور بسیاری از تیم‌های اروپایی و آسیایی است که بنا به دلایلی از جمله هزینه سنگین و دوری مسافت و یا ملاحظات سیاسی ناشی از قوانین آمریکا برای سفر به ایران نتوانستند در دو دوره قبلی جام باشگاه‌های جهان در کشورمان حضور یابند.
بدین ترتیب می توان حدس زد که میزبانی مجارها می تواند رونق خوبی به حرکت اولیه کشتی ایران در جهان به عنوان پایه گذار رقابتهای جام باشگاه های جهان ببخشد و باعث ارتقای سطح کمی و کیفی این مسابقات شود.
رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی جام باشگاه‌های جهان از سال ۲۰۱۴ میلادی با ابتکار فدراسیون کشتی ایران راه‌اندازی شد و تاکنون دو دوره از این مسابقات در هر رشته به میزبانی کشورمان برگزار شده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: