واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


تعطیلات نوروزی بارانی خواهد بود/

رئیس سازمان هواشناسی گفت: تا نیمه فروردین بارندگی از حد نرمال بیشتر است اما در ادامه سال زراعی شاهد کم بارشی و خشکسالی خواهیم بود.


زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


میزبان رقابتهای کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان مشخص شد

میزبان رقابتهای کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان مشخص شد

ورزش | يكشنبه ۰۳ مرداد ۹۵ ساعت ۱۵:۵۰ | نسخه چاپي

رقابتهای کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان در روزهای ۱۸ و ۱۹ آذرماه در شهر بوداپست مجارستان برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری مهر،  فدراسیون کشتی مجارستان در حالی میزبانی رقابت‌های کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان در سال ۲۰۱۶ میلادی را بر عهده گرفت که دو دوره قبلی این پیکارها به میزبانی ایران برگزار شده بود.
پذیرش میزبانی از سوی مجارها که با استقبال و حمایت اتحادیه جهانی کشتی همراه شد، فرصت خوبی برای حضور بسیاری از تیم‌های اروپایی و آسیایی است که بنا به دلایلی از جمله هزینه سنگین و دوری مسافت و یا ملاحظات سیاسی ناشی از قوانین آمریکا برای سفر به ایران نتوانستند در دو دوره قبلی جام باشگاه‌های جهان در کشورمان حضور یابند.
بدین ترتیب می توان حدس زد که میزبانی مجارها می تواند رونق خوبی به حرکت اولیه کشتی ایران در جهان به عنوان پایه گذار رقابتهای جام باشگاه های جهان ببخشد و باعث ارتقای سطح کمی و کیفی این مسابقات شود.
رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی جام باشگاه‌های جهان از سال ۲۰۱۴ میلادی با ابتکار فدراسیون کشتی ایران راه‌اندازی شد و تاکنون دو دوره از این مسابقات در هر رشته به میزبانی کشورمان برگزار شده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟