مانتوها از آغاز تاکنون چه تغییراتی کرده اند؟!

درباره تغییرات پوشش در سال های گذشته مثل خیلی موارد دیگر هیچ مرجع و آمار و کتابی وجود ندارد تا نشان بدهد لباس های ما ایرانی ها در دهه های گذشته ...


سلفی با فجایع منشا روانشناختی دارد/ نیازمندان به «دیده شدن»!

یک جامعه‌شناس معتقد است نبود امکان‌های مناسب و کافی برای ارضا نیاز به دیده شدن موجب می‌شود برخی به دنبال ارضا این احساس حتی در بحران‌هایی ...خرید بلیت‌های فیلم فجر حضوری شد/ سایت کار نکرد

خرید بلیت‏ های جشنواره برای ثبت‌نام کنندگان در سامانه پیش فروش، به صورت حضوری در پردیس سینمایی ملت انجام خواهد شد.


خروج پیکر 4 تن از زیر آوار پلاسکو

سخنگوی ستاد مدیریت بحران ریزش ساختمان پلاسکو از خروج پیکر 4 تن از جانباختگان از زیر آوار خبر داد.


کنترل دسترسی اسلحه را باید جدی گرفت

کنترل دسترسی اسلحه را باید جدی گرفت

جهان | يكشنبه ۰۳ مرداد ۹۵ ساعت ۱۵:۵۲ | نسخه چاپي

معاون صدراعظم آلمان از لزوم کنترل و محدود کردن دسترسی به اسلحه سخن گفت.
به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری آلمان، زیگمار گابریل معاون صدراعظم آلمان در گفتگویی با اشاره به حادثه تیراندازی در مونیخ گفت: آنچه در حال حاضر در حیطه امنیت اهمیت دارد کنترل ورود و دسترسی به اسلحه است.
وی در ادامه اظهار داشت: پلیس آلمان همچنان در حال بررسی چگونگی دستیابی عامل حادثه مونیخ به اسلحه است. این در حالی است که مشکلات روانی وی محرز شده است.
از سوی دیگر «توماس دیمیزر» وزیر کشور آلمان در اعلام موضع جداگانه ای اعلام کرد که موضوع کنترل اسلحه بیش از پیش مورد بررسی قرار می گیرد و از این زمان به بعد بیشتر به آن پرداخته خواهد شد. 
پلیس آلمان در پی حمله روز جمعه در مرکز خرید المپیا در شهر  مونیخ آلمان که به کشته شدن ۱۰ نفر منجر شد، اعلام کرد که ارتباطی بین فرد مهاجم و گروههای تروریستی نظیر داعش وجود نداشته است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟