پهپادی که با بشقاب پرنده اشتباه گرفته می‌شود!+تصاویر

یک مخترع آمریکایی با نصب پنل حاوی لامپ‌های LED قدرتمند بر روی یک پهپاد پیشرفته موفق شد تا ابزاری جالب برای کاوش در تاریکی شب بسازد. این مسئله ...


آب‌میوه‌ای که برای زن جوان ۹ میلیون آب خورد +عکس

در میانه‌های راه شاهرخ آبمیوه‌ای به من داد که با خوردنش بیهوش شدم و شاهرخ در مکان خلوتی طلاها و لوازمم را سرقت کرد.


پسر عاشق پیشه نامزد سابقش را زیر کتک کشت +تصاویر

پسر عاشق پیشه نامزد سابق خود را با کتک کشت و سعی داشت قتل او را با داستانی مخفی کند.


ریسک اعتباری تجاری ایران کاهش یافت؛ سرنوشت تحولات طلا و دلار

بررسی تحولات اقتصاد ایران در تابستان امسال حاکی است که وضعیت ریسک اعتباری تجاری ایران در سال جاری از نمره ۷ به ۶ کاهش یافت و این امر بیانگر کاهش ریسک تجاری کشور است.کنترل دسترسی اسلحه را باید جدی گرفت

کنترل دسترسی اسلحه را باید جدی گرفت

جهان | يكشنبه ۰۳ مرداد ۹۵ ساعت ۱۵:۵۲ | نسخه چاپي

معاون صدراعظم آلمان از لزوم کنترل و محدود کردن دسترسی به اسلحه سخن گفت.
به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری آلمان، زیگمار گابریل معاون صدراعظم آلمان در گفتگویی با اشاره به حادثه تیراندازی در مونیخ گفت: آنچه در حال حاضر در حیطه امنیت اهمیت دارد کنترل ورود و دسترسی به اسلحه است.
وی در ادامه اظهار داشت: پلیس آلمان همچنان در حال بررسی چگونگی دستیابی عامل حادثه مونیخ به اسلحه است. این در حالی است که مشکلات روانی وی محرز شده است.
از سوی دیگر «توماس دیمیزر» وزیر کشور آلمان در اعلام موضع جداگانه ای اعلام کرد که موضوع کنترل اسلحه بیش از پیش مورد بررسی قرار می گیرد و از این زمان به بعد بیشتر به آن پرداخته خواهد شد. 
پلیس آلمان در پی حمله روز جمعه در مرکز خرید المپیا در شهر  مونیخ آلمان که به کشته شدن ۱۰ نفر منجر شد، اعلام کرد که ارتباطی بین فرد مهاجم و گروههای تروریستی نظیر داعش وجود نداشته است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: