آغاز فصل ماهیگیری

ماهیگیران با تورهایشان به کنار دریای خزر آمده‌اند. فصل‌ ماهیگیری آغاز شده و ماهیگیران برای صید به دریا میزنند. فصلی که از بیستم مهرماه آغاز ...


یک پیشمرگ زن، 3 داعشی را اسیر کرد!+عکس

در این تصویر پیشمرگ زن، سه عنصر تروریست داعشی را به اسارت گرفته و علاوه بر این خودرویشان را نیز مصادره کرده است.


کانسپت فوق‌العادهٔ CXperience سیتروئن+تصاویر

سیتروئن از یک سدان بزرگ جدید کانسپت به نام CXperience پیش از اولین حضور رسمی آن در نمایشگاه پاریس امسال رونمایی کرد.


جدیدترین روش در اسپرت‌کردن ماشین+تصاویر

به تازگی روکشهایی با طرح (زنگ زدگی فلز) تولید شده که به سادگی روی بدنه خودرو چسبانده می‌شود. این روکشها به شدت مورد پسند جوانان قرار گرفته است.


سفر «انور عشقی» به اسرائیل به درخواست دربار سعودی صورت گرفت

سفر «انور عشقی» به اسرائیل به درخواست دربار سعودی صورت گرفت

جهان | شنبه ۰۲ مرداد ۹۵ ساعت ۲۲:۳۶ | نسخه چاپي

افشا کننده اسرار خاندان آل سعود اعلام کرد که سفر «انور عشقی» به اراضی اشغالی فلسطین و دیدار با مسئولان صهیونیست با هماهنگی کامل دربار پادشاهی این کشور و «محمد بن سلمان» صورت گرفته است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، افشاکننده اسرار خاندان آل سعود به نام «مجتهد» اعلام کرد که سفر «انور عشقی» ژنرال بازنشسته سعودی به اراضی اشغالی فلسطین با هماهنگی دربار پادشاهی عربستان صورت گرفته است.
وی فاش کرد: سفر انور عشقی به اراضی اشغالی فلسطین به صورت کامل به درخواست دربار پادشاهی عربستان در ریاض صورت گرفت. این اقدام انور عشقی گامی از سوی «محمد بن سلمان» وزیر دفاع عربستان بود که در صدد جلب توجه و دوستی اسرائیل است تا بدین طریق اسرائیل با وساطت در نزد آمریکایی ها موجب شود که واشنگتن از بن سلمان در برابر «محمد بن نایف» حمایت کند.
مجتهد می افزاید: هر کس ادعا کند که سفر انور عشقی تصمیمی شخصی بوده است، آگاهانه دروغ می گوید. این در حالی است که روابط محمد بن نایف با اسرائیل عمیق تر از محمد بن سلمان است ولی بن نایف به صورت مخفیانه این کار را انجام می دهد و هدف وی به گفته خودش هماهنگی امنیتی جامع با اسرائیل است نه عادی سازی روابط با آن.
افشاگر سعودی می نویسد: اسرائیلی های خبیث هر ۲ هدف را محقق می کنند و بن نایف و محمد بن سلمان را به رقابت وا می دارند؛ بن نایف در مسأله هماهنگی امنیتی و بن سلمان نیز در مسأله عادی سازی روابط و این در حالی است که هر دو نفر نیز تصور می کنند رابطه شان با اسرائیل مهم تر از دیگری است. در همین راستا شماری از افراد احمق نیز لیستی از افراد مرتبط با موساد (سرویس اطلاعاتی اسرائیل) را به بن نایف تحویل دادند تا این افراد را مجازات کند اما خود این افراد تحت پیگرد قرار گرفتند و به افراد مرتبط با موساد آسیبی نرسید.
گفتنی است اخیرا رادیو «صدای اسرائیل» اعلام کرد که انور عشقی ژنرال بازنشسته سعودی و رئیس پژوهشکده مطالعات راهبردی این کشور در جریان سفر به فلسطین اشغالی با تعدادی از مقامات صهیونیستی و در راس آنها دوری گلد مدیر کل وزارت امور خارجه این رژیم و مردخای مسئول هماهنگی امور دولت صهیونیستی در  دیدار کرد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: