زنده شدن زن ایرانی کشته شده در فاجعه منا!

بعد از گذشت یک سال و اندی زنی که در فاجعه منا جان باخته بود، زنده شد.


«لیسانسه‌ها» بعد از وزارت کشور به مرزداران رسیدند+تصاویر

عوامل مجموعه تلویزیونی «لیسانسه‌ها» دوباره به لوکیشن اصلی خود مرزداران بازگشتند.کپی چینی نوت ۷+عکس

چینی‌ها نگذاشتند کفن نوت 7 خشک شود چراکه با تولد انواع و اقسام گوشی‌های مشابه سعی می‌کنند یادش را گرامی بدارند!


کنترل امنیت طرح سالم سازی دریا با استفاده از گشت هوایی

کنترل امنیت طرح سالم سازی دریا با استفاده از گشت هوایی

جامعه | شنبه ۰۲ مرداد ۹۵ ساعت ۲۲:۳۷ | نسخه چاپي

فرمانده یگان ویژه استان گیلان از به کارگیری گشت هوایی در طرح سالم سازی دریا خبر داد و گفت: استفاده از گشت هوایی تاثیر مطلوبی در ارتقاء امنیت مسافران و گردشگران در سواحل خواهد داشت.
به گزارش خبرگزاری مهر سرهنگ بهمن علیپور ،  ارتقاء امنیت و صیانت ازجان و مال مردم را از وظایف مهم یگان ویژه در طرح سالم سازی دریا دانست و گفت: افزایش احساس امنیت بستگی به اقتدار و آمادگی پلیس دارد و هرچه این اقتدار بیشتر باشد به همان اندازه احساس امنیت در سواحل افزایش خواهد یافت.
وی افزود: ایجاد امنیت، آرامش و تلاش برای ارتقای خدمت رسانی به مردم مهمترین رویکرد یگان ویژه در طرح ارتقای امنیت اجتماعی سواحل دریا است که در این راستا با انجام ماموریت های شبانه روزی و استفاده از تمامی امکانات و تجهیزات تلاش می شود تا بستر امن و مناسبی را برای شهروندان و مسافران فراهم شود.
فرمانده یگان ویژه استان گیلان با اشاره به مأموریت گشت های هوایی در طرح سالم سازی دریا، بیان کرد: رصد و شناسایی مناطق خطرآفرین و پرجمعیت، کنترل وضعیت ترافیکی جاده های منتهی به سواحل و همچنین سرعت بخشیدن به خدمت رسانی به شهروندان و مسافران از ماموریت های پروازی گشت های هوایی به شمار می آید.
وی یادآور شد: با به کارگیری گشت های زمینی و دریایی در جهت ارتقای امنیت و برخورد با ناهنجاری های اجتماعی در سواحل، گشت های هوایی می توانند ظرفیت بسیار مناسبی در کمک رسانی به موقع و سریع به شهروندان داشته تا ما شاهد امنیت و آرامش قابل قبولی در سواحل استان باشیم.
سرهنگ علیپور گفت: یگان ویژه با بهره گیری از امکانات و توان موجود می کوشد که با ایجاد بستری مناسب و به دور از هرگونه ناهنجاری ، رضایتمندی شهروندان و مسافران که در ایام تعطیلات تابستان از تمامی نقاط کشور در اماکن و تفرجگاه های ساحلی حضور دارند را فراهم کند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: