واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


افشای برنامه محرمانه انتخاباتی احمدی نژاد

یک منبع نزدیک به محمود احمدی نژاد، از برنامه محرمانه انتخاباتی رئیس جمهور سابق پرده برداشت.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع ...


حمایت سخنگوی شورای نگهبان از مواضع مسئولان کشور در قبال برجام؛ ایران به هیچ وجه کوتاه نخواهد آمد

سیاست | شنبه ۰۲ مرداد ۹۵ ساعت ۹:۱۴ | نسخه چاپي

سخنگوی شورای نگهبان و عضو حقوقدان این شورا از مواضع درست اخیر مقامات جمهوری اسلامی ایران درباره برجام حمایت کرد.
عباسعلی کدخدایی در مطلبی که در کانال تلگرامی خود منتشر کرده با بررسی حقوقی ابعاد اجرای برجام آورده است:
«باسمه تعالی
برجام و آینده
موافقت‌نامه موسوم به برجام با همه انتقادات و مخالفت‌ها سرانجام به تصویب رسید و از لحاظ حقوقی باید به اجرا درآید. فارغ از استدلال‌های مخالفان و موافقان برجام با توجه به سرعت در تصویب، این امید وجود داشت تا در مرحله اجرا حداقل برخی از اشکالات محتوایی بر طرف گردد. برجام اما در یک‌سالگی آن گونه که موافقان پیش‌بینی می کردند نتیجه‌ بخش نبود و به همین دلیل از مدت‌ها قبل از سوی برخی مقامات، بدعهدی آمریکا و دول غربی مورد اعتراض واقع می شد.
موضع اخیر رئیس محترم مجلس شورای اسلامی و مشاور محترم امور بین‌الملل مقام معظم رهبری و برخی از مقامات دولت در این راستا می تواند ارزیابی شود که جمهوری اسلامی ایران در مرحله اجرا به هیچ وجه کوتاه نخواهد آمد و به کمتر از اجرای دقیق مفاد برجام رضایت نخواهد داد و اصولا هر گونه زیاده‌خواهی را قابل مذاکره نیز نمی‌داند. این موضعی است که چندی قبل نیز رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان نظام بیان داشتند؛ این که ما وفای به عهد خواهیم کرد اما در صورت بدعهدی طرف مقابل واکنش جدی خواهد بود.
همچنین مواضع آمریکا و غربی‌ها از بعد از پذیرش برجام، که در نقض عهد سابقه‌ای طولانی دارند، نشان از درستی مواضع مقام معظم رهبری داشته که از ابتدا به بدعهدی و پیمان‌شکنی آنها اشاره می‌نمودند.
مواضع و اقدامات اخیر مقامات آمریکایی، مصوبات مغایر با برجام در مجلسین آمریکا و مانع‌تراشی بر سر راه آزادسازی تجارت و سرمایه گذاری با ایران از جمله نشانه‌های این بدعهدی می‌باشد.
از این رو جا دارد از مواضع درست اخیر مقامات جمهوری اسلامی ایران حمایت شود و استمرار آن از سوی همه مقامات و قوای کشور مطالبه گردد تا طرف غربی سر عقل آمده و دست از بهانه‌جویی بردارد و جهان نیز بداند آمریکا و غرب با زیاده‌خواهی نامشروع از اجرای تعهدات خود سر باز زده و مانع رشد و پیشترفت کشورها می‌گردد.»
منبع: ایسنا

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟