معاون وزیر کشور: نرخ بیکاری در 16 استان کشور کاهش یافت

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور گفت: نرخ بیکاری در 14 استان کشور افزایش و در 16 استان کاهش یافته و در استان قزوین نیز تغییری نکرده است.


مطالب کتب درسی داعش!+تصاویر

با آزاد سازی روستاها و مناطق اطراف موصل از دست تروریست ها ، منابع عراقی به انتشار بخش هایی از کتاب های درسی دوره های مختلف مدارس تدوین شده توسط ...


شعب بین‌الملل بانک صادرات از فهرست تحریم‌ها خارج شد

بانک صادرات ایران در بیانیه‌ای با اشاره به تصمیم جدید وزارت دارایی انگلیس برای رفع توقیف دارایی‌های این بانک اعلام کرد: شعب بین‌الملل بانک صادرات و شعبه لندن، از فهرست تحریم‌ها خارج شد.


سریال مردگان متحرک با استقبال بی نظیر بازگشت

اولین قسمت فصل هفتم سریال مردگان متحرک The Walking Dead با استقبال بی نظیر طرفدارانش همراه شد.


تصویر جنجالی وزیر امورخارجه فرانسه با زن پناهنده سوری!

انتشار تصویر زن پناهنده سوری در زمان دیدار با وزیر خارجه فرانسه انزجار کاربران سوری شبکه های اجتماعی را برانگیخته است.


محمدی: مجلس مسئله فیش‌های نامتعارف را شخصی بررسی نمی‌کند

سیاست | پنجشنبه ۳۱ تير ۹۵ ساعت ۱۰:۲۶ | نسخه چاپي

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: ما تصمیمی براینکه به صورت شخصی وارد قضیه فیش‌های نامتعارف حقوقی شویم را نداریم.

داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل نود در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، در پاسخ به سوالی مبنی براینکه آیا موضوع فیش‌های نامتعارف حقوقی را با محوریت اشخاص خاص در دولت‌های نهم و دهم نیز در مجلس مورد پیگیری قرار می‌دهید، گفت: ما تصمیمی براینکه به صورت شخصی وارد قضیه فیش‌های نامتعارف حقوقی شویم را نداریم.

وی تاکید کرد: البته اگر گزارش قابل طرحی در رابطه با فیش‌های حقوقی نامتعارف در گذشته مطرح باشد، مورد بررسی قرار خواهیم داد.

نماینده مردم قزوین با اشاره به اینکه وظیفه کمیسیون اصل نود مجلس اصلاح سیستم، ساختار و فرایندهاست، تصرح کرد: دستگاه‌های مختلف مسئول رسیدگی به این پرونده هستند اما اگر در قسمتی شاهد فرایند معیوبی باشیم تلاشمان اصلاح آن فرایند خواهد بود.

رئیس کمیسیون اصل نود بیان داشت: در زمان بررسی پرونده‌ها در صورت مشاهده مصادیق ارتکاب بزه و جرم توسط اشخاص، آن‌ها را به دستگاه‌ قضایی معرفی می‌کنیم و در صورت پایین‌تر بودن از این حد با دستگاه و وزارتخانه مربوطه آن مکاتبه خواهیم کرد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: