تلویزیون هایی که علائق بینندگان را درک می کنند

خط تولید جدیدی از تلویزیونهای هوشمند راه اندازی شده که از هوش مصنوعی فوق العاده ای برخوردارند.


افشای برنامه محرمانه انتخاباتی احمدی نژاد

یک منبع نزدیک به محمود احمدی نژاد، از برنامه محرمانه انتخاباتی رئیس جمهور سابق پرده برداشت.


از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات ...


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


محمدی: مجلس مسئله فیش‌های نامتعارف را شخصی بررسی نمی‌کند

سیاست | پنجشنبه ۳۱ تير ۹۵ ساعت ۱۰:۲۶ | نسخه چاپي

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: ما تصمیمی براینکه به صورت شخصی وارد قضیه فیش‌های نامتعارف حقوقی شویم را نداریم.

داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل نود در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، در پاسخ به سوالی مبنی براینکه آیا موضوع فیش‌های نامتعارف حقوقی را با محوریت اشخاص خاص در دولت‌های نهم و دهم نیز در مجلس مورد پیگیری قرار می‌دهید، گفت: ما تصمیمی براینکه به صورت شخصی وارد قضیه فیش‌های نامتعارف حقوقی شویم را نداریم.

وی تاکید کرد: البته اگر گزارش قابل طرحی در رابطه با فیش‌های حقوقی نامتعارف در گذشته مطرح باشد، مورد بررسی قرار خواهیم داد.

نماینده مردم قزوین با اشاره به اینکه وظیفه کمیسیون اصل نود مجلس اصلاح سیستم، ساختار و فرایندهاست، تصرح کرد: دستگاه‌های مختلف مسئول رسیدگی به این پرونده هستند اما اگر در قسمتی شاهد فرایند معیوبی باشیم تلاشمان اصلاح آن فرایند خواهد بود.

رئیس کمیسیون اصل نود بیان داشت: در زمان بررسی پرونده‌ها در صورت مشاهده مصادیق ارتکاب بزه و جرم توسط اشخاص، آن‌ها را به دستگاه‌ قضایی معرفی می‌کنیم و در صورت پایین‌تر بودن از این حد با دستگاه و وزارتخانه مربوطه آن مکاتبه خواهیم کرد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟