سرمربی آزمون در یک قدمی نیمکت روسیه

ورزش | چهارشنبه ۳۰ تير ۹۵ ساعت ۱۱:۲۹ | نسخه چاپي

وزیر ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال روسیه به طور رسمی خبر برگزاری جلسه با قربان بردیف، سرمربی روستوف جهت هدایت تیم ملی این کشور را اعلام کرد.

ویتالی موتکو، وزیر ورزش روسیه که ریاست فدراسیون فوتبال این کشور را نیز برعهده دارد در خصوص سرمربی آینده تیم ملی این کشور گفت: تصمیم داریم جلسه‌هایی با قربان بردیف و الکساندر بورودیوک، سرمربیان تیم‌های روستوف و کایرات برگزار کنیم.
وی اظهار داشت: گفته بودیم که تا 9 مرداد برای انتخاب سرمربی جدید تیم ملی روسیه زمان داریم. برخی شروع به انتشار اخباری مبنی بر انتخاب قطعی چرچسوف کردند، اما هیچ محدویت زمانی نداریم و برای هدایت تیم ملی روسیه با قربان بردیف و الکساندر بورودیوک صحبت خواهیم کرد.
رئیس فدراسیون فوتبال روسیه با اشاره به جلسه مشورتی فردا (پنجشنبه) افزود: می‌خواهیم با دقت کامل مربی جدید را انتخاب کنیم. کمیته اجرایی فدراسیون فوتبال روسیه نیز شنبه آینده جلسه‌ای برگزار خواهد کرد و می تواند برنامه‌ها و کاندیداهای خود را به ما اعلام کند، اما این مسئله به منزله تعیین سرمربی جدید تیم ملی روسیه از سوی کمیته اجرایی نیست.
پیش از این رسانه‌های روسی از معرفی استانیسوا چرچسوف به عنوان سرمربی جدید تیم ملی روسیه خبر داده بودند که فدراسیون فوتبال این کشور آن را رد کرد. البته خبرهایی هم مبنی بر کاندیداتوری روبرتو مانچینی و مائول پیگرینی مطرح شده است.
لئونید، سرمربی پیشین تیم ملی روسیه پس از حذف این تیم در مرحله گروهی یورو 2016 از سمت خود کناره گیری کرده بود. در این میان قربان بردیف، سرمربی یاران آزمون و عزت اللهی با موافقت قبلی  مدیران باشگاه روستوف شانس زیادی برای نشستن روی نیمکت تیم ملی روسیه را  دارد.
این در حالی است که چند روز پیش وزیر ورزش روسیه از انحلال تیم ملی فوتبال این کشور صحبت کرده و گفته بود: دیگر چیزی به‌عنوان تیم ملی فوتبال وجود ندارد. این تیم از هم پاشیده است.

منبع: تسنیم

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟