زنده شدن زن ایرانی کشته شده در فاجعه منا!

بعد از گذشت یک سال و اندی زنی که در فاجعه منا جان باخته بود، زنده شد.


هشدار نسبت به تحریم‌های بانکی ایران؛ حیات توافق هسته‌ای درخطر است

سفیر سابق انگلستان در ایران گفت: اگر غرب نتواند دسترسی ایران به‌نظام مالی بین‌المللی را فراهم کند، این مسئله به معنای نقض توافق هسته‌ای خواهد بود.


مطالب کتب درسی داعش!+تصاویر

با آزاد سازی روستاها و مناطق اطراف موصل از دست تروریست ها ، منابع عراقی به انتشار بخش هایی از کتاب های درسی دوره های مختلف مدارس تدوین شده توسط ...


زنده شدن زن ایرانی کشته شده در فاجعه منا!

بعد از گذشت یک سال و اندی زنی که در فاجعه منا جان باخته بود، زنده شد.


ملکه زیبایی مسلمان شد! + عکس قبل و بعد از با حجاب شدن

ملکه زیبایی قرقیزستان مسلمان شد و پوشش حجاب را برای خود انتخاب کرد.


دیدار اعضای هیات رییسه فراکسیون زنان مجلس با کاظم جلالی

سیاست | سه شنبه ۲۹ تير ۹۵ ساعت ۲۲:۵۶ | نسخه چاپي

جمعی از اعضای هیات رییسه فراکسیون زنان مجلس با رییس مرکز پژوهش‌ها دیدار و گفتگو کردند. 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، نشست جمعی از اعضای هیات رییسه فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با کاظم جلالی رییس مرکز پژوهش‌ها، امروز (سه‌شنبه 29 تیرماه) در مرکز پژوهش های مجلس برگزار شد.
شایان ذکر است در این نشست که با حضور  پروانه سلحشوری رییس، طیبه سیاوشی نایب رییس و فاطمه ذوالقدر دبیر فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی برگزار شد بر گسترش تعامل و همکاری‌های این فراکسیون و کارگروه‌های مرتبط با مسائل بانوان، زنان سرپرست خانوار و کودکان تاکید شد.
کاظم جلالی در این نشست با ابراز خرسندی از حضور حداکثری بانوان در مجلس دهم نسبت به مجالس قبلی، ابراز امیدواری کرد تا این حضور به بحث‌های کارشناسی و تصویب قوانین متناسب با حقوق بانوان جامعه منتهی شود.
رییس مرکز پژوهش‌های مجلس همچنین تصریح کرد: بانوان مجلس دهم از توان کارشناسی مطلوبی جهت تقویت مطالبات تقنینی بانوان جامعه ایران اسلامی برخوردار هستند.
نماینده مردم تهران ، ری، شمیرانات ، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: فراکسیون زنان با حلقه واسطه مرکز پژوهش‌های مجلس با ارتباط موثر با نهادهای متولی امور زنان می‌تواند کارهای مشترک نتیجه بخشی در حوزه امور فرهنگی و اجتماعی زنان، کودکان و زنان سرپرست خانوار به ثمر بنشاند.
بنابراین گزارش در این نشست همچنین راهکارهایی همچون تشکیل اتاق  به منظور ارتقاء سطح همکاری‌های میان مرکز پژوهش‌های مجلس و فراکسیون زنان با هدف اصلاح و بازنگری قوانین مرتبط با حقوق زنان و کودکان، مورد ارزیابی قرار گرفت.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: