واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


مشخصات فنی پ‍ژو ۲۰۰۸ که ایران خودرو تولید آن را آغاز کرد/ اولین محصول مونتاژ داخل پس از برجام

با تجهیز خطوط پژو 2008 تولید این محصول در شرکت ایران خودرو آغاز شده و روی خط تولید قرار گرفته است .این مدل خودرو 2008، نمونه محصولی است که تولید ...


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر عفونت تنفسی ناشی از ویروس‌ها بویژه ویروس پارا آنفلوآنزا رخ می‌دهد ...


پرسش مهر گام مؤثری در پرورش روحیه پرسشگری است

پرسش مهر گام مؤثری در پرورش روحیه پرسشگری است

جامعه | سه شنبه ۲۹ تير ۹۵ ساعت ۱۵:۵۸ | نسخه چاپي

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: اقدام اساسی پرسش مهر می‌تواند گام مؤثری در پرورش روحیه پرسشگری باشد.
به گزارش خبرگزاری مهر، علی اصغر فانی در کنگره ملی پرسش مهر ۱۶ که در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی در حال برگزاری است با بیان اینکه  برجام، اقدام بسیار بزرگی در وضعیت فعلی کشور است، گفت:  موفقیت مذاکرات رابه ملت ایران تبریک می‌گویم.
وی افزود: آموزش و پرورش کارکردها و ساحت‌های مختلفی در تربیت دارد که که یکی از ساحت‌های تربیت در آموزش و پرورش به استناد سند تحول، تربیت سیاسی و اجتماعی است.
وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد:  اقدام اساسی پرسش مهر می‌تواند گام مؤثری در پرورش روحیه پرسشگری باشد.
وی ادامه داد:  آموزش و پرورش برنامه‌های متعدد و متنوعی در تربیت سیاسی و اجتماعی دارد و پرسش مهر یک حلقه‌ای از این تربیت سیاسی و اجتماعی است.
وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: پرسش مهر گام موثری برای تقویت و پرورش روحیه پرسشگری  و تحلیل است همچنین، تعامل بین معلمان، دانش‌آموزان و اولیاء با پرسش مهر تقویت می‌شود.
وی بیان کرد: امسال فرهنگیان، دانش‌آموزان و اولیای آنها در این فراخوان شرکت و بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از اولیای دانش‌آموزان درگیر پرسش مهر شدند که نقش آموزش و پرورش در فرهنگسازی و حرکت‌های اجتماعی را نشان می‌دهد.
وزیر آموزش و پرورش یادآور شد:  پرسش مهر اقدام مؤثری برای حساس شدن دانش‌آموزان نسبت به رخدادهای محیطی، داخلی و بین‌المللی است.
وی بیان کرد: خوشحالیم که امسال شاهد حضور بیش از ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار دانش‌آموز، معلم، دانشجومعلمان و اولیاء در فراخوان ملی پرسش مهر بودیم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟