بارش برف در محورهای ۱۱ استان/ وضعیت جاده های کشور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف در محورهای ۱۱ استان خبر داد و گفت: تردد در جاده های برفی تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر ...پژو 3008 هم به ایران می آید (+عکس)

پیش بینی می شود این خودرو در محدوده قیمتی خودروهایی مانند RAV4 و اسپورتیج قرار گیرد.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر عفونت تنفسی ناشی از ویروس‌ها بویژه ویروس پارا آنفلوآنزا رخ می‌دهد ...


گوینده مشهور خبر صداوسیما ناگهان حذف شد!

مدتی بود که که وقتی به بخش‌های مختلف خبری تلویزیون نگاه می‌انداختیم رد و نشانی از رضا حسین‌زاده، گوینده خبر با سابقه نمی‌دیدیم تا این‌که ...


پرسش مهر گام مؤثری در پرورش روحیه پرسشگری است

پرسش مهر گام مؤثری در پرورش روحیه پرسشگری است

جامعه | سه شنبه ۲۹ تير ۹۵ ساعت ۱۵:۵۸ | نسخه چاپي

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: اقدام اساسی پرسش مهر می‌تواند گام مؤثری در پرورش روحیه پرسشگری باشد.
به گزارش خبرگزاری مهر، علی اصغر فانی در کنگره ملی پرسش مهر ۱۶ که در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی در حال برگزاری است با بیان اینکه  برجام، اقدام بسیار بزرگی در وضعیت فعلی کشور است، گفت:  موفقیت مذاکرات رابه ملت ایران تبریک می‌گویم.
وی افزود: آموزش و پرورش کارکردها و ساحت‌های مختلفی در تربیت دارد که که یکی از ساحت‌های تربیت در آموزش و پرورش به استناد سند تحول، تربیت سیاسی و اجتماعی است.
وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد:  اقدام اساسی پرسش مهر می‌تواند گام مؤثری در پرورش روحیه پرسشگری باشد.
وی ادامه داد:  آموزش و پرورش برنامه‌های متعدد و متنوعی در تربیت سیاسی و اجتماعی دارد و پرسش مهر یک حلقه‌ای از این تربیت سیاسی و اجتماعی است.
وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: پرسش مهر گام موثری برای تقویت و پرورش روحیه پرسشگری  و تحلیل است همچنین، تعامل بین معلمان، دانش‌آموزان و اولیاء با پرسش مهر تقویت می‌شود.
وی بیان کرد: امسال فرهنگیان، دانش‌آموزان و اولیای آنها در این فراخوان شرکت و بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از اولیای دانش‌آموزان درگیر پرسش مهر شدند که نقش آموزش و پرورش در فرهنگسازی و حرکت‌های اجتماعی را نشان می‌دهد.
وزیر آموزش و پرورش یادآور شد:  پرسش مهر اقدام مؤثری برای حساس شدن دانش‌آموزان نسبت به رخدادهای محیطی، داخلی و بین‌المللی است.
وی بیان کرد: خوشحالیم که امسال شاهد حضور بیش از ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار دانش‌آموز، معلم، دانشجومعلمان و اولیاء در فراخوان ملی پرسش مهر بودیم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟