سلفی با فجایع منشا روانشناختی دارد/ نیازمندان به «دیده شدن»!

یک جامعه‌شناس معتقد است نبود امکان‌های مناسب و کافی برای ارضا نیاز به دیده شدن موجب می‌شود برخی به دنبال ارضا این احساس حتی در بحران‌هایی ...زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


به بهانه شماره پیراهن نامألوف اشنایدرلین در اورتون

شماره‌ پیراهن‌های عجیب؛ از داویدز تا رونالدو و رونالدینیو + تصاویر

بازیکنان زیادی در دنیای فوتبال بوده و هستند که شماره پیراهن‌های‌شان با شماره‌های مألوفی که می‌شناسیم، متفاوت بوده است.


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


پرسش مهر گام مؤثری در پرورش روحیه پرسشگری است

پرسش مهر گام مؤثری در پرورش روحیه پرسشگری است

جامعه | سه شنبه ۲۹ تير ۹۵ ساعت ۱۵:۵۸ | نسخه چاپي

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: اقدام اساسی پرسش مهر می‌تواند گام مؤثری در پرورش روحیه پرسشگری باشد.
به گزارش خبرگزاری مهر، علی اصغر فانی در کنگره ملی پرسش مهر ۱۶ که در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی در حال برگزاری است با بیان اینکه  برجام، اقدام بسیار بزرگی در وضعیت فعلی کشور است، گفت:  موفقیت مذاکرات رابه ملت ایران تبریک می‌گویم.
وی افزود: آموزش و پرورش کارکردها و ساحت‌های مختلفی در تربیت دارد که که یکی از ساحت‌های تربیت در آموزش و پرورش به استناد سند تحول، تربیت سیاسی و اجتماعی است.
وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد:  اقدام اساسی پرسش مهر می‌تواند گام مؤثری در پرورش روحیه پرسشگری باشد.
وی ادامه داد:  آموزش و پرورش برنامه‌های متعدد و متنوعی در تربیت سیاسی و اجتماعی دارد و پرسش مهر یک حلقه‌ای از این تربیت سیاسی و اجتماعی است.
وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: پرسش مهر گام موثری برای تقویت و پرورش روحیه پرسشگری  و تحلیل است همچنین، تعامل بین معلمان، دانش‌آموزان و اولیاء با پرسش مهر تقویت می‌شود.
وی بیان کرد: امسال فرهنگیان، دانش‌آموزان و اولیای آنها در این فراخوان شرکت و بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از اولیای دانش‌آموزان درگیر پرسش مهر شدند که نقش آموزش و پرورش در فرهنگسازی و حرکت‌های اجتماعی را نشان می‌دهد.
وزیر آموزش و پرورش یادآور شد:  پرسش مهر اقدام مؤثری برای حساس شدن دانش‌آموزان نسبت به رخدادهای محیطی، داخلی و بین‌المللی است.
وی بیان کرد: خوشحالیم که امسال شاهد حضور بیش از ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار دانش‌آموز، معلم، دانشجومعلمان و اولیاء در فراخوان ملی پرسش مهر بودیم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟