آب‌میوه‌ای که برای زن جوان ۹ میلیون آب خورد +عکس

در میانه‌های راه شاهرخ آبمیوه‌ای به من داد که با خوردنش بیهوش شدم و شاهرخ در مکان خلوتی طلاها و لوازمم را سرقت کرد.


کانسپت فوق‌العادهٔ CXperience سیتروئن+تصاویر

سیتروئن از یک سدان بزرگ جدید کانسپت به نام CXperience پیش از اولین حضور رسمی آن در نمایشگاه پاریس امسال رونمایی کرد.


چرا پسران امروزه خیلی زنانه شده‌اند؟

عضو هیات علمی گروه جامعه‌شناسی دانشگاه تهران گفت: یکی از علل اینکه پسران ما امروزه خیلی زنانه شده‌اند، به دلیل این است که پدر به خاطر فعالیت ...


روحانی وزرای پیشنهادی ۳ وزارتخانه را به مجلس معرفی کرد

رییس جمهور، سید رضا صالحی امیری، مسعود سلطانی‌فر و فخرالدین احمدی دانش ‏‏‏آشتیانی را برای تصدی وزارتخانه های فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان و آموزش و ‏‏پرورش، به ‏مجلس معرفی کرد.‏


ویلای 80 میلیاردی خواننده مشهور را ببینید + تصاویر

آزی آزبورن از آن ستاره هایی است که نسل قدیم و جدید با وی خاطره های بسیاری دارند. به تازگی دیلی میل تصاویری از ویلای لوکس این خواننده در لس آنجلس ...


پرسش مهر گام مؤثری در پرورش روحیه پرسشگری است

پرسش مهر گام مؤثری در پرورش روحیه پرسشگری است

جامعه | سه شنبه ۲۹ تير ۹۵ ساعت ۱۵:۵۸ | نسخه چاپي

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: اقدام اساسی پرسش مهر می‌تواند گام مؤثری در پرورش روحیه پرسشگری باشد.
به گزارش خبرگزاری مهر، علی اصغر فانی در کنگره ملی پرسش مهر ۱۶ که در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی در حال برگزاری است با بیان اینکه  برجام، اقدام بسیار بزرگی در وضعیت فعلی کشور است، گفت:  موفقیت مذاکرات رابه ملت ایران تبریک می‌گویم.
وی افزود: آموزش و پرورش کارکردها و ساحت‌های مختلفی در تربیت دارد که که یکی از ساحت‌های تربیت در آموزش و پرورش به استناد سند تحول، تربیت سیاسی و اجتماعی است.
وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد:  اقدام اساسی پرسش مهر می‌تواند گام مؤثری در پرورش روحیه پرسشگری باشد.
وی ادامه داد:  آموزش و پرورش برنامه‌های متعدد و متنوعی در تربیت سیاسی و اجتماعی دارد و پرسش مهر یک حلقه‌ای از این تربیت سیاسی و اجتماعی است.
وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: پرسش مهر گام موثری برای تقویت و پرورش روحیه پرسشگری  و تحلیل است همچنین، تعامل بین معلمان، دانش‌آموزان و اولیاء با پرسش مهر تقویت می‌شود.
وی بیان کرد: امسال فرهنگیان، دانش‌آموزان و اولیای آنها در این فراخوان شرکت و بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از اولیای دانش‌آموزان درگیر پرسش مهر شدند که نقش آموزش و پرورش در فرهنگسازی و حرکت‌های اجتماعی را نشان می‌دهد.
وزیر آموزش و پرورش یادآور شد:  پرسش مهر اقدام مؤثری برای حساس شدن دانش‌آموزان نسبت به رخدادهای محیطی، داخلی و بین‌المللی است.
وی بیان کرد: خوشحالیم که امسال شاهد حضور بیش از ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار دانش‌آموز، معلم، دانشجومعلمان و اولیاء در فراخوان ملی پرسش مهر بودیم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: