«لیسانسه‌ها» بعد از وزارت کشور به مرزداران رسیدند+تصاویر

عوامل مجموعه تلویزیونی «لیسانسه‌ها» دوباره به لوکیشن اصلی خود مرزداران بازگشتند.


۶۰ درصد بدهی نفتی هند به ایران تسویه شد

مبلغ دقیق این موضوع را نمی‌شود اعلام کرد زیرا این مبلغ هیچ‌وقت اعلام نشده اما بر اساس اطلاعات ما بیشتر از 60 درصد آن پرداخت شده است.


کپی چینی نوت ۷+عکس

چینی‌ها نگذاشتند کفن نوت 7 خشک شود چراکه با تولد انواع و اقسام گوشی‌های مشابه سعی می‌کنند یادش را گرامی بدارند!


کپی چینی نوت ۷+عکس

چینی‌ها نگذاشتند کفن نوت 7 خشک شود چراکه با تولد انواع و اقسام گوشی‌های مشابه سعی می‌کنند یادش را گرامی بدارند!


تصویری از اقدام پهلوانانه کیمیا علیزاده

کیمیا علیزاده بخشی از هزینه درمان ابوالفضل آرمیده قهرمان 15 ساله‌ کشتی که شیمی درمانی می‌کند را متقبل شد.


۳ میلیون و ۲۱۹ هزار نفر در پرسش مهر رئیس جمهور شرکت کردند

۳ میلیون و ۲۱۹ هزار نفر در پرسش مهر رئیس جمهور شرکت کردند

جامعه | سه شنبه ۲۹ تير ۹۵ ساعت ۱۱:۵۴ | نسخه چاپي

معاون فرهنگی و پرورشی وزارت آموزش و پرورش، از شرکت بیش از ۳ میلیون نفر در پرسش مهر شانزدهم خبر داد و گفت: پرسش مهر شانزدهم تعداد ۲۱۳ اثر برگزیده دارد.
به گزارش خبرگزاری مهر، حمیدرضا کفاش در اختتامیه کنگره ملی پرسش مهر شانزدهم که در سالن اجلاس در حال برگزاری است، گفت: تعداد ۳ میلیون و ۲۱۹ هزار و ۴۹۴ دانش آموز، معلم، دانشجو معلم و اولیاء دانش اموزان در پرسش مهر شانزدهم رئیس جمهور شرکت کردند.
وی افزود: امسال ۲۶۰ اثر را از مدارس خارج از کشور همانند کویت، قطر، ترکمنستان، ترکیه، هند، آسیای میانه، روسیه، امارات دریافت کرده ایم.
معاون فرهنگی و پرورشی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: تعداد ۲۱۳ اثر به عنوان آثار برگزیده کنگره ملی پرسش مهر شانزدهم انتخاب شده که از معلمان، دانش آموزان، دانشجو معلمان، اولیای دانش آموزان تقدیر خواهد شد.
کفاش بیان کرد: این آثار مربوط به بخش های خوشنویسی، وب نوشت، گرافیک، فیلم کوتاه، نمایشنامه‌نویسی، شعر، داستان‌نویسی، مقاله‌پژوهی، نقاشی، سرود همگان و دل نوشته بوده است.
وی در پایان تصریح کرد: برخی می خواهند حرکت بزرگ توافق هسته ای را ماله‌کشی کنند و این حرکت را هیچ بدانند. بگذارید افرادی که از رانت های تحریم‌ها استفاده می کردند، این رفتار اعتدالی را کوچک بدانند، اما شرکت بیش از ۳ میلیون نفر در پرسش مهر شانزده یک پشتوانه است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: