سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی را در ترافیک می‌گذرانیم تا در کنار خانواده و صرف غذا، ارزشش را دارد که کمی عمیق‌تر به این تجربه نگاه کنیم.»


رونمایی از جماعت ۷۵ درصدی‌ در کشور!

۷۵ درصد طلاق‌ها به دلیل مسائل جنسی است... این خبر سوژه کارتون احمد رفیعی در نیش‌خط شده است.


زالی: علت مرگ کیارستمی تجویز بالای هپارین و مرگ مغزی است

رئیس سازمان نظام پزشکی با اشاره به آخرین جزئیات پرونده مرحوم کیارستمی گفت: «علت اصلی مرگ او در فرانسه خونریزی حاد تحت پرده مغزی به دلیل تزریق ...


یک درخواست صنفی از دولت؛ سینما قانونا صنعت شناخته شود

شورای راهبردی تحقیق و توسعه سینمای ایران ضمن درخواست برای فاصله گرفتن اداره سینما به صورت هیاتی، خواستار پاینده بودن دولت سینما شد.


عکس | دیدار روحانی با ۱۷۰ نماینده در مجلس شورای اسلامی

صبح امروز، یکشنبه، روحانی با بیش از ۱۷۰ نماینده در سالن مشروطه مجلس دیدار کرد. این نمایندگان پشتیبانی خود را از روحانی در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو اعلام کردند.


میناوند: پرسپولیسی‌ها امروز به آبی‌ها ادب یاد می‌دهند

ورزش | سه شنبه ۲۹ تير ۹۵ ساعت ۱۲:۰ | نسخه چاپي

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: همیشه برای استقلال به عنوان تیم دوم پایتخت احترام بوده و هستم و شان و منزلت پرسپولیس این مسئله را نشان می‌دهد.

مهرداد میناوند در خصوص فحاشی‌هایی که روز گذشته و در زمان بازی استقلال و خونه به خونه بابل به او انجام شد گفت: این مسائل شاید برای شما عجیب باشد اما برای من خیلی عادی است. متاسفانه بی حرمتی‌ها در فوتبال ما عادی شده و برایشان فرق نمی‌کند که چه از دهانشان در می‌آید. یک مشت آدم که هیچ چیزی نمی‌فهمند در همه جا فحاشی می‌کنند و این فحاشی‌ها به من و امثال من عادی است.
وی ادامه داد: این فحاشی‌ها در فضای مجازی و در واقعیت خیلی وقت پیش عادی شده بود و باید جلوی این کارها همان زمان گرفته می‌شد. پیدا کردن مسبب این فحاشی‌ها هیچ کاری ندارد. خیلی راحت می‌شود فهمید که چه کسانی خط می‌دهند تا این فحاشی‌ها انجام شود. چند نفر به اسم لیدر هر چه از دهانشان در می‌آید می‌گویند و بقیه هم مجبورند که آنها را حمایت کنند اما با فیلمبرداری از این اتفاق‌ها خیلی راحت می‌شود فهمید که چه کسانی باعث فحاشی می‌شوند و می‌توان جلوی ورود آنها به استادیوم را گرفت.
مربی تیم خونه به خونه بابل تصریح کرد: دیروز در بازی با استقلال و در نیمه اول مشکل خاصی وجود نداشت اما در 20 دقیقه آخر بازی فحاشی‌ها علیه من شدت گرفت به هر حال من فوتبالیسیتی هستم که سرد و گرم را چشیده‌ام و می‌دانم که با بزرگتر از من هم این کارها صورت گرفته است. وقتی به مسی یا سایر بازیکنان بزرگ دنیا فحاشی می‌شود من که دیگر عددی نیستم. البته این را بگویم که به هیچ عنوان از اتفاقات دیروز ناراحت نیستم. چرا که آدم زمانی از کسی ناراحت می‌شود که طرف مقابلش یک فرد با شعور باشد اما یک مشت آدم که چیزی نمی فهمند و هرچیزی به دهانشان می‌آیند می‌گویند که دیگر ناراحتی ندارد.
وی افزود: البته برخی کارهایشان را توجیه کرده‌اند و گفته‌اند که من به مرحوم ناصر حجازی توهین کرده ام اما خانواده این مرحوم می تواند شهادت دهد که من چقدر برایشان احترام قائل بوده و هستم. زمانی که در جوانان و امیدهای پاس بازی می‌کردم مرحوم حجازی در مصاحبه با یک مجله از ادب و فوتبال من تعریف کرده بود و من هیچگاه این مسائل یادم نمی‌رود. یک بار که پرسپولیس سه بر صفر استقلال را برده بود مرحوم حجازی دچار مشکلاتی شد و به بیمارستان رفت که من تا از خارج از کشور وارد ایران شدم سریعاً به بیمارستان رفته و به ملاقات مرحوم حجازی پرداختم. هیچ کسی نمی‌تواند افراد بزرگی مثل ناصر حجازی و حسن روشن را از یاد ببرد. اکثر رفقای خود من هم استقلالی هستند. سهراب بختیاری‌زاده دوست صمیمی من و علیرضا منصوریان بچه محل من است. همین علی چینی از تیم‌های ملی پایه با من هم اتاق بوده اما یکسری افراد برای توجیه کارهایشان می‌گویند که من توهین کرده‌ام. البته شک ندارم که امروز در بازی پرسپولیس مقابل خونه به خونه هواداران پرسپولیس ادب را به هواداران استقلال نشان خواهند داد. به نظر من خود باشگاه استقلال باید با این افراد برخورد کند چرا که این کارها شان باشگاه استقلال را پایین می‌آورد.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص دیدار امروز این تیم با خونه به خونه هم اظهار داشت: من افتخار می‌کنم که پرسپولیسی هستم و شک ندارم که امروز طرفداران پرسپولیس ادب را به استقلالی‌ها نشان خواهند داد. من در خیلی‌ از استادیوم‌های دنیا بازی کردم اما هیچ کجا فرهنگ هواداران پرسپولیس را ندیدم. البته گاهی عده معدودی هم بی اخلاقی می‌کنند اما امروز آنها نشان خواهند داد که میهمان نوازی و میزبانی یعنی چه. این را هم بگویم که دیروز برخی از هواداران استقلال به من گفتند که عذرخواهی می‌کنند اما یکسری هم می‌خواستند جوسازی کنند. آنها من را با اسکورت از زمین بیرون بردند که کسی به من چیزی نگوید اما باید بگویم که هواداران استقلال وجود نداشتند که بخواهند کاری کنند. مگر مملکت قانون ندارد. من جایی بزرگ شده‌ام که کسی جرات نمی‌کند آنجا زور بگوید چرا که ما بلد هستیم چطور مقابل زور بایستیم. من هواداران استقلال که دیروز فحاشی کردند را نمی‌بخشم هرچند که برای استقلال به عنوان تیم دوم پایتخت همیشه احترام قائل بودم. این را هم برای کری خوانی نمی‌گویم بلکه واقعا استقلال تیم دوم پایتخت است و شان و منزلت پرسپولیس این مسئله را نشان می‌دهد.
وی ادامه داد: همه زندگی ام را مدیون پرسپولیس هستم و از مسئولان باشگاه پرسپولیس،‌برانکو  و محمود خوردبین تشکر می‌کنم که حاضر به انجام این بازی شدند چرا که خیلی از تیم‌ها به علت اینکه در آستانه شروع لیگ هستند حاضر نشدند با ما بازی کنند. از من پرسپولیسی‌تر در دنیا وجود ندارد و افتخار می‌کنم که پرسپولیسی‌ هستم. ما تازه 15 روز است تمریناتمان را آغاز کردیم و نتیجه برای ما اهمیت ندارد بلکه برایمان مهم است که ضعف‌هایمان را بشناسیم و امیدوارم بازی امروز به سود پرسپولیس و خونه به خونه شود و به هر دو تیم کمک کند تا به آمادگی بیشتر برسیم.

منبع: فارس

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟