زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


سهم پرسپولیس در حرفه‌ای شدن مهدی طارمی چقدر بوده است؟

در اتفاقاتی که برای مهاجم سرخپوشان رخ داده است باشگاه پرسپولیس نیز مقصر است چرا که وظیفه تربیتی خود را به خوبی انجام نداده است.


روسیه تولید نفت خود را ۳۰۰ هزار بشکه در روز کاهش می‌دهد

مذاکرات ما با کشورهای غیر عضو اوپک به ماه اجازه می دهد تا انتظار داشته باشیم برخی کشورها به این توافق بپیوندند و مجموعا در کاهش حدود 300 هزار ...


بزرگنمایی تصویر در فتوشاپ

هنگام کار با فتوشاپ برای دسترسی دقیق نقاط مورد نظر از تصویر به بزرگنمایی و همچنین برای دسترسی و مشاهده همه تصویر به صورت یکجا به کوچک‌کردن تصویر نیاز خواهیم داشت. در این شماره قصد داریم با روش‌های اعمال بزرگنمایی و کوچک‌نمایی روی تصویر و دسترسی به بخش مورد نظر از تصویر آشنا شویم.


کار پیدا کردن در کدام یک از کشورهای دنیا سخت تر است؟

چین و هند از لحاظ کار پیدا کردن، اوضاع بهتری نسبت به خیلی از کشورهای دنیا دارند؛ کشورهایی که بیشتر در قاره آفریقا هستند و مثل باقی جنبه های ...


دلیل دیدار وزیر ورزش و رئیس سازمان صداوسیما

ورزش | سه شنبه ۲۹ تير ۹۵ ساعت ۱۲:۲۵ | نسخه چاپي

محمود گودرزی به همراه اعضای شورای معاونان و روسای کمیته ملی المپیک و پارالمپیک امروز میهمان علی عسگری و مدیران صداوسیما خواهند بود.
دهمین نشست ستاد عالی بازیهای المپیک و پارالمپیک امروز با حضور محمود گودرزی، روسای کمیته های ملی المپیک و پارالمپیک و اعضای شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان امروز در صداوسیما و به میزبانی علی عسگری رئیس این سازمان برگزار خواهد شد.
سازمان صداو سیما از دو سال قبل با خرید امتیاز پخش بازیهای المپیک و پارالمپیک ۲۰۱۶، پیش بینی‌های گسترده‌ای را برای پخش این بازیها داشته است و یک گروه سی نفره در شهر ریو  برای این منظور حضور خواهد داشت.

منبع: نسیم

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: