تست و برسی شاسی بلند جدید رنو در ایران / وقتی قد بلند رنو، سانتافه را تهدید می کند (+عکس)

بعد از هشت بار مسابقه درگ با هیوندای سانتافه MPi 178 اسب بخار، به طور قطع می توان گفت که شتاب اولیه و ثانویه کولئوس از سانتافه بهتر است.


خودروی مفهومی لاگونا رنو (+عکس)

برای جلوگیری از صدمه‌های احتمالی به چشم، راننده و سرنشین هر دو از عینک‌های بزرگ و ویژه‌ای استفاده می‌کنند.


عکس جدید از تبلت سرفیس پرو ۵ مایکروسافت

  به گزارش خبرآنلاین، سایت فرانسوی متعلق به مایکروسافت عکسی را بانام win10-feature-surface-pro-5-z منتشر کرد که نشان می‌دهد امسال تبلت جدید رونمایی می‌شود.


عکس جدید از تبلت سرفیس پرو ۵ مایکروسافت

  به گزارش خبرآنلاین، سایت فرانسوی متعلق به مایکروسافت عکسی را بانام win10-feature-surface-pro-5-z منتشر کرد که نشان می‌دهد امسال تبلت جدید رونمایی ...دلیل دیدار وزیر ورزش و رئیس سازمان صداوسیما

ورزش | سه شنبه ۲۹ تير ۹۵ ساعت ۱۲:۲۵ | نسخه چاپي

محمود گودرزی به همراه اعضای شورای معاونان و روسای کمیته ملی المپیک و پارالمپیک امروز میهمان علی عسگری و مدیران صداوسیما خواهند بود.
دهمین نشست ستاد عالی بازیهای المپیک و پارالمپیک امروز با حضور محمود گودرزی، روسای کمیته های ملی المپیک و پارالمپیک و اعضای شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان امروز در صداوسیما و به میزبانی علی عسگری رئیس این سازمان برگزار خواهد شد.
سازمان صداو سیما از دو سال قبل با خرید امتیاز پخش بازیهای المپیک و پارالمپیک ۲۰۱۶، پیش بینی‌های گسترده‌ای را برای پخش این بازیها داشته است و یک گروه سی نفره در شهر ریو  برای این منظور حضور خواهد داشت.

منبع: نسیم

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟