مترو چگونه برآورد کرده هزینه هر سفر ۲۴۰۰ تومان است؟/ سرانه حقوق پرسنل مترو؛ ۹ میلیون تومان!

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: مخالف افزایش بهای بلیت مترو تهران هستم، نباید استفاده از حمل و نقل عمومی برای ...


صف «نامزدهای پوششی» اصلاح‌طلبان پشت سر روحانی

گرچه بحث نامزد پوششی برای اصلاح طلبان از ماه‌ها پیش مطرح بوده، اما هیچ‌گاه تا این حد جدی نبوده است. آیا سازوکار اصلاح‌طلبان بعد از درگذشت ...


مترو چگونه برآورد کرده هزینه هر سفر ۲۴۰۰ تومان است؟/ سرانه حقوق پرسنل مترو؛ ۹ میلیون تومان!

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: مخالف افزایش بهای بلیت مترو تهران هستم، نباید استفاده از حمل و نقل عمومی برای ...


اظهار نظر یک دیپلمات پاکستانی درباره سفر روحانی به اسلام آباد

یک دیپلمات ارشد پاکستان معتقد است سفر قریب الوقوع رئیس جمهوری اسلامی ایران به اسلام آباد اگرچه بیشتر با هدف شرکت در اجلاس سران اکو' انجام می شود، از جمله مهم ترین سفرهای مقامات عالی به پاکستان محسوب می شود و و حکایت از دوستی عمیق و پیوند ناگسستنی میان دو کشور و دو ملت همسایه دارد.


عکس لو رفته خودروی مفهمومی پژو را ببینید/نسل جدید طراحی

تصویر طرح مفهومی پژو اینستینکت پیش از معرفی رسمی آن در ماه مارس و در نمایشگاه خودروی جنوا ۲۰۱۷،لو رفته است.


سه مدعی ریاست فدراسیون کاراته تایید صلاحیت نشدند

سه مدعی ریاست فدراسیون کاراته تایید صلاحیت نشدند

ورزش | سه شنبه ۲۹ تير ۹۵ ساعت ۱۳:۱۷ | نسخه چاپي

فدراسیون کاراته در حالی اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده را برای حضور در انتخابات اعلام کرد که نام سه مدعی نشستن روی صندلی ریاست در بین آنها دیده نمی شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، برای حضور در انتخابات فدراسیون کاراته ۲۷ نفر ثبت نام کرده بودند که پس از مشخص شدند زمان برگزاری مجمع ، سایت رسمی فدراسیون کاراته اسامی ۱۹ کاندیدای تایید صلاحیت شده را برای رقابت در روز ۱۱ مردادماه اعلام کرد. 
در لیست اولیه ثبت نام تنها نام یک خانم دیده می شد که وی نیز با نظر وزارت ورزش شانسی برای حضور در مجمع پیدا نکرد. از بین نفرات شاخص هم غیر از سه نفر ، سایر مدعیان تایید شده و می توانند در روز برگزاری مجمع برنامه های خود را ارائه دهند.
سید عباس احمدپناهی رئیس، محسن آشوری دبیر پیشین فدراسیون به همراه مازیار فرید خمامی از قهرمانان سابق تیم ملی کاراته شاخص ترین چهره هایی هستند که تاکنون تایید صلاحیت نشده اند. فدراسیون کاراته اعلام کرده این احتمال وجود دارد که  تا پیش از برگزاری مجمع از  ۸ نفری که نامشان در بین لیست تائید شده نیست ، نفراتی برای حضور در مجمع اضافه شوند. 
اما در بین ۱۹ نفری که تایید شده اند، چهار نفر پیشنیه مدیریت در فدراسیون ها را دارند. حبیب الله ناظریان و محمد صادق فرجی در همین فدراسیون کاراته سابقه ریاست دارند ، افشین داوری رئیس پیشین فدراسیون دوومیدانی و سرپرست فعلی فدراسیون ناشنوایان که گفته می شود از حضور در انتخابات انصراف داده  و صمد ولی زاده که در فدراسیون ووشو مدتی را مدیریت کرده است. 
کاراته در طول نزدیک به ۱۳ سال گذشته ثبات مدیریتی لازم را نداشت و از این ناحیه نیز بیشترین لطمه را خورد. در این مدت کاراته موفقیت های ارزشمندی را کسب کرده و اگر نبودحاشیه های زیاد و مخرب ، بدون شک می توانست بیشتر از آنکه استحقاقش را دارد به نتایج مطلوب در سطح جهان و آسیا دست پیدا کند. 
امید می رود اعضای مجمع با نگرشی باز و با بررسی کامل رئیس آینده کاراته را انتخاب کنند. فردی که توانایی اجرای یک مدیریت قوی و هوشمندانه را داشته باشد و به دور از تعصب های سبکی برای پیشرفت آن تلاش کنند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟