خوشگذرانی بازیگران زن و مرد ایرانی در خارج از کشور (۲)+ تصاویر

تصاویر متفاوت از چهره های مشهور در شبکه های اجتماعی


به بهانه شماره پیراهن نامألوف اشنایدرلین در اورتون

شماره‌ پیراهن‌های عجیب؛ از داویدز تا رونالدو و رونالدینیو + تصاویر

بازیکنان زیادی در دنیای فوتبال بوده و هستند که شماره پیراهن‌های‌شان با شماره‌های مألوفی که می‌شناسیم، متفاوت بوده است.


ثروت این ۸ نفر با دارایی نیمی از مردم جهان برابری می‌کند

شکاف طبقاتی و مالی در جهان بهحدی رسیده است که در حال حاضر ثروت هشت مرد به اندازه ۳.۶ میلیارد جمعیت جهان است.آیا محسن رضایی،مصوبه مجمع تشخیص مصلحت را زیر پا می گذارد؟

جبهه مردمی نیروهای انقلاب به عنوان یک تشکل سیاسی نوظهور، خیلی زود مورد پشتیبانی «سرلشکر» محسن رضایی قرار گرفت.


سه مدعی ریاست فدراسیون کاراته تایید صلاحیت نشدند

سه مدعی ریاست فدراسیون کاراته تایید صلاحیت نشدند

ورزش | سه شنبه ۲۹ تير ۹۵ ساعت ۱۳:۱۷ | نسخه چاپي

فدراسیون کاراته در حالی اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده را برای حضور در انتخابات اعلام کرد که نام سه مدعی نشستن روی صندلی ریاست در بین آنها دیده نمی شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، برای حضور در انتخابات فدراسیون کاراته ۲۷ نفر ثبت نام کرده بودند که پس از مشخص شدند زمان برگزاری مجمع ، سایت رسمی فدراسیون کاراته اسامی ۱۹ کاندیدای تایید صلاحیت شده را برای رقابت در روز ۱۱ مردادماه اعلام کرد. 
در لیست اولیه ثبت نام تنها نام یک خانم دیده می شد که وی نیز با نظر وزارت ورزش شانسی برای حضور در مجمع پیدا نکرد. از بین نفرات شاخص هم غیر از سه نفر ، سایر مدعیان تایید شده و می توانند در روز برگزاری مجمع برنامه های خود را ارائه دهند.
سید عباس احمدپناهی رئیس، محسن آشوری دبیر پیشین فدراسیون به همراه مازیار فرید خمامی از قهرمانان سابق تیم ملی کاراته شاخص ترین چهره هایی هستند که تاکنون تایید صلاحیت نشده اند. فدراسیون کاراته اعلام کرده این احتمال وجود دارد که  تا پیش از برگزاری مجمع از  ۸ نفری که نامشان در بین لیست تائید شده نیست ، نفراتی برای حضور در مجمع اضافه شوند. 
اما در بین ۱۹ نفری که تایید شده اند، چهار نفر پیشنیه مدیریت در فدراسیون ها را دارند. حبیب الله ناظریان و محمد صادق فرجی در همین فدراسیون کاراته سابقه ریاست دارند ، افشین داوری رئیس پیشین فدراسیون دوومیدانی و سرپرست فعلی فدراسیون ناشنوایان که گفته می شود از حضور در انتخابات انصراف داده  و صمد ولی زاده که در فدراسیون ووشو مدتی را مدیریت کرده است. 
کاراته در طول نزدیک به ۱۳ سال گذشته ثبات مدیریتی لازم را نداشت و از این ناحیه نیز بیشترین لطمه را خورد. در این مدت کاراته موفقیت های ارزشمندی را کسب کرده و اگر نبودحاشیه های زیاد و مخرب ، بدون شک می توانست بیشتر از آنکه استحقاقش را دارد به نتایج مطلوب در سطح جهان و آسیا دست پیدا کند. 
امید می رود اعضای مجمع با نگرشی باز و با بررسی کامل رئیس آینده کاراته را انتخاب کنند. فردی که توانایی اجرای یک مدیریت قوی و هوشمندانه را داشته باشد و به دور از تعصب های سبکی برای پیشرفت آن تلاش کنند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟