حکایت تفاوت زنان و مردان در دنیای تجارت

تغییرات رنگ ها را می توانید در دنیای تجارت حس کنید. دیگر در این فضا تنها کت و شلوارهای شق و رق و رسمی مردان دیده نمی شود، زنان نیز وارد کارزار ...


مشخصات فنی پ‍ژو ۲۰۰۸ که ایران خودرو تولید آن را آغاز کرد/ اولین محصول مونتاژ داخل پس از برجام

با تجهیز خطوط پژو 2008 تولید این محصول در شرکت ایران خودرو آغاز شده و روی خط تولید قرار گرفته است .این مدل خودرو 2008، نمونه محصولی است که تولید ...


به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع مشتری درنظر بگیرند می توان امیدوار بود چرخ های این صنعت در سال آینده بچرخد.


بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


جدیدترین آمار کشته، زخمی و دستگیر شدگان کودتای ترکیه

جدیدترین آمار کشته، زخمی و دستگیر شدگان کودتای ترکیه

جهان | دوشنبه ۲۸ تير ۹۵ ساعت ۲۳:۵۴ | نسخه چاپي

نخست وزیر ترکیه امروز به ارائه جدید گزارش تفصیلی خود از کشته، زخمی و دستگیر شدگان کودتای ترکیه پرداخت.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از حریت، «بنعلی ایلدریم» از کشته شدن ۲۰۸ شهروند نظامی و غیر نظامی ترکیه به دست کودتاچیان خبر داد.
بر اساس آمار اعلام شده از سوی نخست وزیر ترکیه، حدود ۶۰ تن از کشته شدگان را افسران پلیس تشکیل می دهند. همچنین ۳ سرباز و ۱۴۵ شهروند غیر نظامی هم در میان کشته شدگان قرار دارند.
ایلدریم در ادامه آمار تفصیلی ارائه شده خود از تعداد کشته و زخمی شدگان کودتای ترکیه از زخمی شدن ۱۴۹۱ نفر در جریان این کودتا خبر داد.
وی همچنین از دستگیری ۷۵۴۳ تن از مشارکت کنندگان در کودتای روز جمعه خبر داد که ۱۰۰ تن از آنها را نیروهای پلیس، ۶۰۳۸ افسر نظامی از رده های مختلف، ۷۵۵ قاضی و ۶۵۰ تن از شهروندان عادی تشکیل می دهند.
بر اساس آمار ارائه شده از سوی نخست وزیر ترکیه، ۲۴ کودتاچی در جریان این درگیری ها کشته و ۵۰ تن از آنها نیز زخمی شدند.
«ایلدریم» در اینباره گفت: ۱۵۰۰ کارمند رسمی وزارت دارایی و ۸۷۷۷ کارمند وزارت کشور از سمت خود عزل شده اند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟