بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران درگذشت؛ بیوگرافی + تصاویر

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.


جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


کدام شهر بیشتر رای را به حسن روحانی داد؟

ایلنا نوشت: بین ۹۶ تا ۹۹ و هشت دهم درصد از مردم در شهرهای مختلف به یکی از دو نامزد اصلی انتخابات رای دادند.<br /><br />


بی پولی تلویزیون روی اعصاب مخاطب

| دوشنبه ۲۸ تير ۹۵ ساعت ۱۷:۱۵ | نسخه چاپي

حکایت بی پولی تلویزیون ماجرای جدیدی نیست و می رود تا وارد سال چهار و پنجم شود که اوضاع وخیم مالی تلویزیون تاثیر مستقیمی بر اوضاع کیفی تولیدات گذشته است.
در روزگاری که مبنای تولید هر برنامه در رسانه ملی داشتن اسپانسر است و اسپانسرها با اطلاع از اوضاع نابسامان اقتصادی سیما تا جایی که می شود گربه می رقصانند که اینگونه باشد و اینگونه نباشد.
از اینکه تلویزیون باید بالاخره فکری به حال این اوضاع کرده و با ایجاد منابع مالی و تامین بودجه از طرق دیگر به این درد کم کم ماندگار شده اش رسیدگی کند و با رابطه مثبت و جدیدی که با دولت ایجاد شده، ردیف بودجه ای منطقی را برای این ماجرا تامین کنند که بگذریم به موضوع اساسی تری می رسیم که کمتر در تیر رأس نگاه مدیران سیماست.
 
گربه
جانمایی مناسب اسپانسر در برنامه
ای کاش مدیران سازمان در کنار مخاطبان عام تلویزیون به تماشای برنامه های سیما بنشینند، راستی چقدر این اتفاق می افتد؟! در تعریف تلویزیون به عنوان یک رسانه همه گیر که سهولت دسترسی انواع مخاطب، به آن مقام اول را دارد و اصولاً باید پتانسیل در برگیرنده مخاطب عام را با خود داشته باشد این نیاز تعریف می شود که جلب رضایت مخاطب عام و در ادامه جذب مخاطب خاص از مهمترین وظایف این رسانه همه گیر است. ما امروز چقدر به این مهم اهمیت می دهیم! کافی است در کنار مخاطب بسیار معمولی تلویزیون نشسته و برنامه های سیما را تماشاگر باشید به سرعت متوجه خواهید شد تبلیغات و تکرار بی برنامه عنوان اسپانسر در جای جای برنامه بدون هیچ تمهیدی این روزها برای تماشاگر چقدر عذاب آور شده است.
 نگاهی تخصصی به امر تبلیغات
حتماً خیلی از تلویزیون های خصوصی و حتی دولتی دنیا با حضور اسپانسرها می چرخند و حتی کسب درآمد می کنند اما این به آن معنا نیست که جان برنامه در لحظاتی فدای وجود اسپانسر شود. قطع به یقین تبلیغات نادرست و در برخی لحظات نابجای هر کالای تجاری و بازرگانی بیشتر ضد تبلیغ است تا تبلیغ، این روزها دیده می شود از مسابقات زنده

دیدگاه شما چیست؟