رکوردشکنی انگلیسی مغرور در جهنم سبز!+ شکست سوپراسپرت الکتریکی توسط مک‌لارن

حدود دو هفته پیش خودرو الکتریکی Nio EP9، رکورد پیست نوربرگ‌رینگ را شکست و خیلی‌ها را شگفت زده کرد. اما این رکوردشکنی مدت زیادی دوام نداشت و حالا مک‌لارن P1LM در پیستی که به جهنم سبز مشهور است رکورد جدیدی را ثبت کرده است.


انحراف زن خانه دار در دوستی با زن مورد دار همسایه؛ پسر تلگرامی زن شوهردار را درمنجلاب برد

زن جوان که پس ازدوستی با زن همسایه به شوهرش خیانت کرده بود با دنیایی پشیمانی می گوید زندگی رویایی اش را بخاطر یک وسوسه از دست داده است.


شورای نگهبان در حد توان برای عمل به قانون و شرع اقدام کرده است

دبیر شورای نگهبان در نشست هفتگی این نهاد گفت: شورای نگهبان در حد توان برای عمل به قانون و شرع اقدام کرده است.


عجم:بهبود رابطه با مصر به فاصله تغییر نام یک خیابان بود

دکتر محمدعجم پژوهشگر و کارشناس خلیج فارس در خصوص تغییرات در سیاست خارجی مصر معتقد است که نباید دچار خوش بینی و هیجان شد.


اسامی کامل اعضای کاروان ورزش ایران برای المپیک ریو اعلام شد

اسامی کامل اعضای کاروان ورزش ایران برای المپیک ریو اعلام شد

اخبار داغ | دوشنبه ۲۸ تير ۹۵ ساعت ۱۵:۱۰ | نسخه چاپي

کاروان ورزش ایران با ۶۳ ورزشکار در ۱۴ رشته در سی و یکمین دوره بازی‌های المپیک ریو شرکت خواهد کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، به دنبال کسب سهمیه مستقیم توسط رشته‌های مختلف برای حضور در المپیک ریو، برگزاری رقابت‌های انتخابی و به دنبال آن جلسات فنی در رشته‌های مختلف و تکمیل فرم نهایی ثبت‌نام توسط فدراسیون‌ها، ترکیب کاروان اعزامی ایران به سی و یکمین دوره المپیک ریو نهایی شد.
اسامی ۶۳ ورزشکاری که در قالب این کاروان در این دوره از بازی‌های المپیک شرکت می‌کنند به شرح زیر است:
بوکس
* احسان روزبهانی
تکواندو
* کیمیا علیزاده، فرزان آشورزاده، مهدی خدابخشی و سجاد مردانی
تنیس روی میز
* نیما عالمیان، نوشاد عالمیان و ندا شهسواری
تیراندازی
*نجمه خدمتی، مهلقا جان‌بزرگ، پوریا نوروزیان، گلنوش سبقت‌اللهی و الهه احمدی
تیر و کمان
* زهرا نعمتی
جودو
* علیرضا خجسته، جواد محجوب و سعید مولایی
دوومیدانی
* حسن تفتیان، محمدجعفر مرادی، حمیدرضا زورآوند، محمود صمیمی، احسان حدادی، لیلا رجبی، پژمان قلعه‌نویی، رضا قاسمی، کاوه موسوی و محمد ارزنده
دوچرخه‌سواری
* قادر میزبانی، آروین معظمی گودرزی و سید صمد پورسیدی
شمشیربازی
* علی پاکدامن و مجتبی عابدینی
شنا
*
آریا نسیمی شاد
قایقرانی
* مهسا جاور
کشتی آزاد
* حسن یزدانی، علیرضا کریمی، میثم نصیری، حسن رحیمی، کمیل قاسمی و رضا یزدانی (در صورت لزوم امیر محمدی به عنوان گزینه دوم و طبق مقررات جایگزین یزدانی می‌شود)
کشتی فرنگی
* سعید عبدولی، بشیر باباجان‌زاده، حمید سوریان، امید نوروزی، قاسم رضایی و حبیب‌الله اخلاقی (در صورت لزوم رامین طاهری به عنوان گزینه دوم جایگزین اخلاقی می‌شود).
والیبال
* مجتبی میرزاجانپور، میلاد عبادی‌پور، امیر غفور، فرهاد قائمی، شهرام محمودی، سید محمد موسوی، مصطفی شریفات، مهدی مرندی، سعید معروف، حمزه زرینی، عادل غلامی و مهدی مهدوی
وزنه‌برداری
* بهداد سلیمی، کیانوش رستمی و سهراب مرادی (نفرات چهارم و پنجم وزنه‌برداری از میان محمدرضا براری، بهادر مولایی و علی هاشمی با نظر فدراسیون ملی مربوطه و با توجه به محدودیت زمانی معرفی خواهند شد)

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟