لحظه شکار عقاب

(Sadie Whiteloks) عکاس سرشناس حیات وحش تصاویری دیدنی از لحظه شکار یک ماهی توسط عقاب را از دریاچه‌ای که پر از تمساح است را شکار کرده. این دریاچه در پارک ملی کروگر در کشور آفریقا جنوبی است.


جنجال حضور مانکن برزیلی در ایران برای انجام جراحی زیبایی بینی!+عکس

حضور یک مانکن برزیلی در ایران برای انجام دادن جراحی زیبایی بینی سوژه کاربران در فضای مجازی شده است.دختر پرسپولیسی با تیپ پسرانه در ورزشگاه کری خواند+عکس

دختر هوادار پرسپولیس دیدار سرخپوشان مقابل استقلال خوزستان را از نزدیک تماشا کرد.


تصویری از اقدام پهلوانانه کیمیا علیزاده

کیمیا علیزاده بخشی از هزینه درمان ابوالفضل آرمیده قهرمان 15 ساله‌ کشتی که شیمی درمانی می‌کند را متقبل شد.


«سرزمین شمالی» استرالیا به سوری‌های غیرمسلمان پناهندگی می‌دهد

جهان | دوشنبه ۲۸ تير ۹۵ ساعت ۱۴:۱۳ | نسخه چاپي

وزیر ارشد سرزمین شمالی استرالیا گفت: به دلیل احتمال افراطی شدن مسلمانان، این بخش از پذیرش سوری‌های مسلمان معذور و فقط پناه‌جویان غیرمسلمان را می‌پذیرد.

سرزمین شمالی در استرالیا اعلام کرد تعدادی از پناه‌جویان غیرمسلمان سوری را پذیرش می‌کند.
به گزارش شبکه خبری 9 استرالیا، قلمرو شمالی استرالیا پیشنهاد کرده بود خانواده‌های سوری را پذیرش می‌کند که مسلمان نباشند و دلیل این اقدام را افراطی نبودن و احتمال کمتر افراطی شدن آنان عنوان کرد.
«ادم گیلز» وزیر ارشد سرزمین شمالی گفت که به دلایل انسانی از افراد با پیش‌زمینه درست حمایت می‌کنند اما افراد نادرست را به استرالیا راه نمی‌دهند چراکه افرادی هستند که تمام تلاش خود را می‌کنند تا سبک زندگی غربی جامعه استرالیا را تحت تاثیر قرار دهند.
وی افزود غیرمسلمانانی در سوریه هستند که در میان پناه‌جویاین بوده و می‌بایست مورد حمایت قرار گیرند و سرزمین شمالی استرالیا به آنان پناهندگی می‌دهد.
«مایکل گونر» رهبر حزب اپوزیسیون با انتقاد از اظهارات گیلز آن را زننده خواند و گفت جلوگیری از ورود مسلمانان اشتباه است چون همه مردم سوریه در خطر هستند. وی افزود این رفتار نژادپرستانه است و نباید چنین فیلتر زننده‌ای در مقابل پناه‌جویان گذاشته شود.

منبع: فارس

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: