ولایتی: تمدید تحریم‌ها انتقامی بود که از پیروزی‌های ایران در منطقه گرفتند

رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع پس از دیداری که بانماینده ویژه رییس‌جمهور روسیه در امور سوریه داشت، تمدید تحریم‌های 10 ساله علیه ایران را ...اولین تصاویر لو رفته از مدل ۲۰۱۷ گلکسی A5 را ببینید

چند روزی می‌شود که خبرهای مختلفی از مدل جدید گوشی گلکسی A5 به بیرون درز کرده و امروز هم تصاویر آن لو رفته‌اند.


وقتی مرداب «گل»، دختران جوان را می‌بلعد؛ مخدری صنعتی در پوشش گیاهی سنتی

در بین مواد تخدیری و محرکی که مصرف آن در میان برخی جوانان شایع است،مخدر «گل» از مواد اعتیاد آور نسبتاً نوظهوری است که اثرات و عوارض تخریبی جسمانی ...


۸ دستور حرکتی اندروید که استفاده از این سیستم عامل را سرعت می دهند

دستورهای حرکتی مختلفی در سیستم عامل اندروید وجود دارند که باعث سریع‌تر شدن کار‌ها می‌شوند. این دستورها در بخش‌های مختلفی از این سیستم عامل جای گرفته‌اند.


«سرزمین شمالی» استرالیا به سوری‌های غیرمسلمان پناهندگی می‌دهد

جهان | دوشنبه ۲۸ تير ۹۵ ساعت ۱۴:۱۳ | نسخه چاپي

وزیر ارشد سرزمین شمالی استرالیا گفت: به دلیل احتمال افراطی شدن مسلمانان، این بخش از پذیرش سوری‌های مسلمان معذور و فقط پناه‌جویان غیرمسلمان را می‌پذیرد.

سرزمین شمالی در استرالیا اعلام کرد تعدادی از پناه‌جویان غیرمسلمان سوری را پذیرش می‌کند.
به گزارش شبکه خبری 9 استرالیا، قلمرو شمالی استرالیا پیشنهاد کرده بود خانواده‌های سوری را پذیرش می‌کند که مسلمان نباشند و دلیل این اقدام را افراطی نبودن و احتمال کمتر افراطی شدن آنان عنوان کرد.
«ادم گیلز» وزیر ارشد سرزمین شمالی گفت که به دلایل انسانی از افراد با پیش‌زمینه درست حمایت می‌کنند اما افراد نادرست را به استرالیا راه نمی‌دهند چراکه افرادی هستند که تمام تلاش خود را می‌کنند تا سبک زندگی غربی جامعه استرالیا را تحت تاثیر قرار دهند.
وی افزود غیرمسلمانانی در سوریه هستند که در میان پناه‌جویاین بوده و می‌بایست مورد حمایت قرار گیرند و سرزمین شمالی استرالیا به آنان پناهندگی می‌دهد.
«مایکل گونر» رهبر حزب اپوزیسیون با انتقاد از اظهارات گیلز آن را زننده خواند و گفت جلوگیری از ورود مسلمانان اشتباه است چون همه مردم سوریه در خطر هستند. وی افزود این رفتار نژادپرستانه است و نباید چنین فیلتر زننده‌ای در مقابل پناه‌جویان گذاشته شود.

منبع: فارس

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: