احمد مسجدجامعی از شورای شهر استعفا داد

احمد مسجدجامعی، عضو شورای شهر تهران طی نامه‌ای به رییس شورای شهر تهران از سمت خود استعفا داد.


تصاویر تاریخی از مصاحبه مطبوعاتی امام پس از فرار شاه

پس از خروج شاه از کشور مردم در کوتاه‌ترین زمان ممکن، از طریق سازماندهی مساجد برقراری امنیت در بیشتر نقاط تهران را به عهده گرفتند و عملا ارتش ...


تصاویر تاریخی از مصاحبه مطبوعاتی امام پس از فرار شاه

پس از خروج شاه از کشور مردم در کوتاه‌ترین زمان ممکن، از طریق سازماندهی مساجد برقراری امنیت در بیشتر نقاط تهران را به عهده گرفتند و عملا ارتش ...


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


«سرزمین شمالی» استرالیا به سوری‌های غیرمسلمان پناهندگی می‌دهد

جهان | دوشنبه ۲۸ تير ۹۵ ساعت ۱۴:۱۳ | نسخه چاپي

وزیر ارشد سرزمین شمالی استرالیا گفت: به دلیل احتمال افراطی شدن مسلمانان، این بخش از پذیرش سوری‌های مسلمان معذور و فقط پناه‌جویان غیرمسلمان را می‌پذیرد.

سرزمین شمالی در استرالیا اعلام کرد تعدادی از پناه‌جویان غیرمسلمان سوری را پذیرش می‌کند.
به گزارش شبکه خبری 9 استرالیا، قلمرو شمالی استرالیا پیشنهاد کرده بود خانواده‌های سوری را پذیرش می‌کند که مسلمان نباشند و دلیل این اقدام را افراطی نبودن و احتمال کمتر افراطی شدن آنان عنوان کرد.
«ادم گیلز» وزیر ارشد سرزمین شمالی گفت که به دلایل انسانی از افراد با پیش‌زمینه درست حمایت می‌کنند اما افراد نادرست را به استرالیا راه نمی‌دهند چراکه افرادی هستند که تمام تلاش خود را می‌کنند تا سبک زندگی غربی جامعه استرالیا را تحت تاثیر قرار دهند.
وی افزود غیرمسلمانانی در سوریه هستند که در میان پناه‌جویاین بوده و می‌بایست مورد حمایت قرار گیرند و سرزمین شمالی استرالیا به آنان پناهندگی می‌دهد.
«مایکل گونر» رهبر حزب اپوزیسیون با انتقاد از اظهارات گیلز آن را زننده خواند و گفت جلوگیری از ورود مسلمانان اشتباه است چون همه مردم سوریه در خطر هستند. وی افزود این رفتار نژادپرستانه است و نباید چنین فیلتر زننده‌ای در مقابل پناه‌جویان گذاشته شود.

منبع: فارس

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟