آشپزخانه شاداب تر با اصول فنگ شویی!+تصاویر

حضور انرژی مثبت در هر فضایی از دکوراسیون داخلی شما لازم و ضروری است. قوانین فنگ شویی که بیشتر آنها بر مبنای کاربرد، ایمنی و نظافت فضا تعریف شده اند به شما کمک می کنند بتوانید فضایی مطابق با نیازهای خود و در حقیقت ...


ثروت این ۸ نفر با دارایی نیمی از مردم جهان برابری می‌کند

شکاف طبقاتی و مالی در جهان بهحدی رسیده است که در حال حاضر ثروت هشت مرد به اندازه ۳.۶ میلیارد جمعیت جهان است.


بهترین گوشی‌های بازار با قیمت 1 تا 1.5 میلیون تومان

اگر به دنبال خرید یک گوشی هوشمند هستید این روزها نیازی به خرج بیش از یک و نیم میلیون تومان ندارید و معمولاً می‌توان در این بازه قیمتی محصولاتی با ارزش خرید بالا قابل رقابت با پرچم‌داران را پیدا کرد.


بهترین گوشی‌های بازار با قیمت 1 تا 1.5 میلیون تومان

اگر به دنبال خرید یک گوشی هوشمند هستید این روزها نیازی به خرج بیش از یک و نیم میلیون تومان ندارید و معمولاً می‌توان در این بازه قیمتی محصولاتی ...غیبت ایرانی‌ها در بین برترین‌های لیگ جهانی والیبال

ورزش | دوشنبه ۲۸ تير ۹۵ ساعت ۱۲:۱ | نسخه چاپي

در میان نفرات برتر لیگ جهانی والیبال نام بازیکنی از تیم ملی ایران دیده نمی‌شود.

در پایان بیست و هفتمین دوره لیگ جهانی والیبال نفرات برتر رقابت ها در هر پست مشخص شدند اما در این لیست بازیکنان ایرانی جایی ندارند.
آنتونی روزیر از فرانسه با کسب 88 امتیاز به عنوان امتیازآورترین بازیکن این دوره از رقابت ها انتخاب شد. مارکو ایوویچ صربستانی و اروین انگاپت فرانسوی با 64 امتیاز بعد از این بازیکن جایگاه دوم را به خود اختصاص دادند.
در پست زنندگان اسپک نیز لوکارلی از برزیل با موفقیت حدود 57 درصدی در جایگاه نخست قرار گرفت.ایوویچ صرب و روزیر فرانسوی به ترتیب با 56 و 54 درصد موفقیت دوم و سوم شدند.
مائوریسیو از برزیل با 31 دفاع و موفقیت 87 درصدی در این خط بهترین مدافع این دوره از رقابت ها شد. کونارسکی از لهستان با  17 دفاع و موفقیت 67 درصدی و کلوس هم تیمی کونارسکی با همین درصد موفقیت دوم وسوم شدند.
بینیک از لهستان نیز به عنوان بهترین زننده سرویس انتخاب شد.
بهترین پاسور از تیم ملی آمریکا انتخاب شد و کریستینسن به عنوان بهترین پاسور این دوره از رقابت ها انتخاب شد.
اریک شوجی هم وطن این بازیکن نیز به عنوان بهترین توپ گیر معرفی شد.
اروین انگاپت فرانسوی نیز بهترین دریافت کننده بیست و هفتمین دوره رقابت های لیگ جهانی شد.
در پایان این دوره از رقابت ها نیز تیم رویایی انتخاب شد.
مارکو ایوویچ و لزیناک از صربستان، آنتونی روزیر و گربنیکوف از فرانسه، مائوریسیو و والاس از برزیل و سیمونه جیانلی از ایتالیا تیم منتخب این دوره از رقابت ها را تشکیل می دهند.

منبع: ایسنا

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟