روایت کارگران و کارفرمایان پلاسکو: خانه خراب شدیم/ هر مغازه پلاسکو 2 تا 3 کارگر داشت

کارفرمای ما هم خودش ورشکسته شده. از او هم نمی‌توانیم توقعی داشته باشیم، خیلی از کارفرماها خودشان آمده‌اند برای بیمه بیکاری.


دفتر یاسر هاشمی و مشاوران آیت الله پلمب شد

دفتر یاسر هاشمی فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی و تعدادی از مشاوران آیت الله پلمب شد.


13 فکر سمی که باید سریع تر متوقف شان کنید

«فکرت را تغییر بده تا زندگیت را عوض کنی» این شعار را خیلی ها بلد هستند اما مشکل اینجاست که اغلب ما اصلا از افکار منفی که در ذهنمان جریان دارند، چیزی نمی دانیم و دست و پنجه نرم کردن با این فکرها برایمان تبدیل به یک عادت شده است.


نگاهی به برنامه ششم توسعه / چرا سن بازنشستگی زنان کاهش یافت؟

 شاخص‌های بیمه‌ای و اقتصادی صندوق‌های بازنشستگی ایران به وضعیت بحرانی و خاص بودن نظام بیمه‌ای کشور اشاره دارد که به دلیل حساسیت موضوع، نظام سیاسی و اقتصادی کشور را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. در ...


زن تنهای خرمشهری قربانی بی رحم ترین جنایت

حوادث | دوشنبه ۲۸ تير ۹۵ ساعت ۱۰:۵ | نسخه چاپي

پیرزن 71 ساله خرمشهری که در زمان جنگ تحمیلی هردو پایش را ازدست داده بود به دلیل نامعلومی درون خانه اش به قتل رسید.

به گزارش رکنا، ظهر دیروز فردی با مرکز پلیس 110 خرمشهر تماس گرفت و گفت که مادر پیریم درون خانه اش درخیابان طالقانی فوت کرده است و به با توجه به اینکه  آثارخون در کنار جسد دیده می شود احتمال اینکه به قتل رسیده باشد،زیاد است.

ماموران کلانتری 11 شهری خرمشهر بلافاصله خود را به محل حادثه رساندند. فرزندان مقتول که به بتول خانم معروف بود درمحل حادثه حضورداشتند و به پلیس گفتند، مادرپیرشان درجنگ تحمیلی هردوپایش را ازدست داده بود وبا ویلچربه این طرف وآن طرف می رفت و درخانه پدری درکوی طالقانی به تنهای زندگی می کرده است.

آنها در ادامه دادند که شب گذشته چندباربرای جویاشدن حال مادرمان باوی تماس گرفتیم اما او جواب تلفن ما را نداد که درنهایت ظهرامروز دلواپس حال وی شدیم و زمانیکه با کلید زاپاسی که دراختیارداشتیم در خانه رابازکردیم جسد خون آلود مادرمان را گوشه خانه یافتیم.

ماموران پس از نمونه برداری از محل جنایت و تحقیقات محلی  پرونده را برای بررسی بیشتر دراختیار کارآگاهان شعبه جنایی پلیس آگاهی خرمشهر قرار دادند وجسد مقتول برای معاینه فنی به پزشکی قانون انتقال یافت.

تحقیقات پلیس و بازپرس جنایی برای پیداکردن قاتل یا قاتلان ادامه دارد و این درحالی است که زمان مرگ تلخ این زن 71 ساله شب قبل از پیدا شدن جسد غرق در خون تعیین شده است.

ماموران دراین رابطه 2 نفرکه مظنون به قتل بتول خانم بودند را دستگیر و بازجویی از آنان ادامه دارد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟