چرا «فردا» تعطیل نیست؟

در این گزارش به بررسی چرایی تعطیل‌نشدن هشتم ربیع‌الاول امسال، سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) و آغاز ولایت امام عصر(عج) پرداخته شده است.


پیام‌های خود پاک‌شونده در اینستاگرام

اینستاگرام در جدیدترین نسخه خود امکاناتی را در اختیار کاربران قرار داده که بسیار جذاب است.


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


نماینده دلواپس: چرخ «سانترفروج‌ها» نمی چرخد!

عضو جبهه پایداری و منتقد برجام در تذکر شفاهیش، در یک اشتباه کلامی وقتی خواست از نچرخیدن چرخ‌های سانتریفیوژ انتقاد کند، در تلفظ این واژه به ...


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


زن تنهای خرمشهری قربانی بی رحم ترین جنایت

حوادث | دوشنبه ۲۸ تير ۹۵ ساعت ۱۰:۵ | نسخه چاپي

پیرزن 71 ساله خرمشهری که در زمان جنگ تحمیلی هردو پایش را ازدست داده بود به دلیل نامعلومی درون خانه اش به قتل رسید.

به گزارش رکنا، ظهر دیروز فردی با مرکز پلیس 110 خرمشهر تماس گرفت و گفت که مادر پیریم درون خانه اش درخیابان طالقانی فوت کرده است و به با توجه به اینکه  آثارخون در کنار جسد دیده می شود احتمال اینکه به قتل رسیده باشد،زیاد است.

ماموران کلانتری 11 شهری خرمشهر بلافاصله خود را به محل حادثه رساندند. فرزندان مقتول که به بتول خانم معروف بود درمحل حادثه حضورداشتند و به پلیس گفتند، مادرپیرشان درجنگ تحمیلی هردوپایش را ازدست داده بود وبا ویلچربه این طرف وآن طرف می رفت و درخانه پدری درکوی طالقانی به تنهای زندگی می کرده است.

آنها در ادامه دادند که شب گذشته چندباربرای جویاشدن حال مادرمان باوی تماس گرفتیم اما او جواب تلفن ما را نداد که درنهایت ظهرامروز دلواپس حال وی شدیم و زمانیکه با کلید زاپاسی که دراختیارداشتیم در خانه رابازکردیم جسد خون آلود مادرمان را گوشه خانه یافتیم.

ماموران پس از نمونه برداری از محل جنایت و تحقیقات محلی  پرونده را برای بررسی بیشتر دراختیار کارآگاهان شعبه جنایی پلیس آگاهی خرمشهر قرار دادند وجسد مقتول برای معاینه فنی به پزشکی قانون انتقال یافت.

تحقیقات پلیس و بازپرس جنایی برای پیداکردن قاتل یا قاتلان ادامه دارد و این درحالی است که زمان مرگ تلخ این زن 71 ساله شب قبل از پیدا شدن جسد غرق در خون تعیین شده است.

ماموران دراین رابطه 2 نفرکه مظنون به قتل بتول خانم بودند را دستگیر و بازجویی از آنان ادامه دارد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: