رئیس شورای شهر تهران: حکیمی پور نباید نامه املاک را به یاشار سلطانی می داد

رئیس شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد حکیمی پور، نباید نامه محرمانه سازمان بازرسی را در اختیار یاشار سلطانی قرار می داد.


مار مشهوری که یک صورت خندان بر روی بدنش دارد + تصاویر

در شمال هند روستایی وجود دارد به نام گوریگانی که مردم به صورت مسالمت آمیزی با مارها زندگی می کنند و کودکان هم خیلی راحت با مارها بازی می کنند. ...


گفتگوی تلفنی اوباما و اردوغان؛ مقابله با داعش محور مذاکرات

رؤسای جمهوری آمریکا و ترکیه در تماس تلفنی با یکدیگر بر ضرورت همکاری نزدیک برای مقابله با گروه تروریستی داعش تاکید کردند.


تراکتور به راحتی از گسترش فولاد گذشت

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با ارائه یک بازی برتر نسبت به گسترش فولاد، موفق به شکست دو بر صفر این تیم شد.


متهمان ردیف اول حمله‌های سایبری در جهان

روز به روز بر توان هکرها در جهان افزوده می‌شود و کاربران عادی، فعالان عرصه تجارت، مراکز دولتی و... اگر بخواهند واکنشی مناسب نسبت به این حمله‌های سایبری داشته باشند، باید بر آگاهی خود بیفزایند تا توانمندتر شوند.


زن تنهای خرمشهری قربانی بی رحم ترین جنایت

حوادث | دوشنبه ۲۸ تير ۹۵ ساعت ۱۰:۵ | نسخه چاپي

پیرزن 71 ساله خرمشهری که در زمان جنگ تحمیلی هردو پایش را ازدست داده بود به دلیل نامعلومی درون خانه اش به قتل رسید.

به گزارش رکنا، ظهر دیروز فردی با مرکز پلیس 110 خرمشهر تماس گرفت و گفت که مادر پیریم درون خانه اش درخیابان طالقانی فوت کرده است و به با توجه به اینکه  آثارخون در کنار جسد دیده می شود احتمال اینکه به قتل رسیده باشد،زیاد است.

ماموران کلانتری 11 شهری خرمشهر بلافاصله خود را به محل حادثه رساندند. فرزندان مقتول که به بتول خانم معروف بود درمحل حادثه حضورداشتند و به پلیس گفتند، مادرپیرشان درجنگ تحمیلی هردوپایش را ازدست داده بود وبا ویلچربه این طرف وآن طرف می رفت و درخانه پدری درکوی طالقانی به تنهای زندگی می کرده است.

آنها در ادامه دادند که شب گذشته چندباربرای جویاشدن حال مادرمان باوی تماس گرفتیم اما او جواب تلفن ما را نداد که درنهایت ظهرامروز دلواپس حال وی شدیم و زمانیکه با کلید زاپاسی که دراختیارداشتیم در خانه رابازکردیم جسد خون آلود مادرمان را گوشه خانه یافتیم.

ماموران پس از نمونه برداری از محل جنایت و تحقیقات محلی  پرونده را برای بررسی بیشتر دراختیار کارآگاهان شعبه جنایی پلیس آگاهی خرمشهر قرار دادند وجسد مقتول برای معاینه فنی به پزشکی قانون انتقال یافت.

تحقیقات پلیس و بازپرس جنایی برای پیداکردن قاتل یا قاتلان ادامه دارد و این درحالی است که زمان مرگ تلخ این زن 71 ساله شب قبل از پیدا شدن جسد غرق در خون تعیین شده است.

ماموران دراین رابطه 2 نفرکه مظنون به قتل بتول خانم بودند را دستگیر و بازجویی از آنان ادامه دارد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: