قطارهای لوکسی که تا کنون ندیده‌اید

همواره سفر از امور مورد توجه بشر به حساب می آید. در گذشته به دلیل نبود امکانات از احشام به عنوان وسیله برای سفر استفاده می کردند؛ با پیشرفت تکنولوژی وسایل نقلیه به وجود آمد.


مدل مانتو 96

گلچینی از شیک ترین مدل مانتوهای سال 96


بزرگترین شهاب سنگهای کشف شده در زمین را ببینید

اگرچه بخش قابل توجهی از سنگهای فضایی در آستانه ورود به اتمسفر زمین نابود می شوند اما برخی از آنها این شانس را دارند که مهمان زمین باشند و جالب ...


مترو چگونه برآورد کرده هزینه هر سفر ۲۴۰۰ تومان است؟/ سرانه حقوق پرسنل مترو؛ ۹ میلیون تومان!

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: مخالف افزایش بهای بلیت مترو تهران هستم، نباید استفاده از حمل و نقل عمومی برای ...


لحظه ترور برادر رهبره كره شمالی (عکس)

تصاویر دوربین های مداربسته در فرودگاه بین المللی كوالالامپور لحظه حمله دو تروریست زن به كیم جونگ نام برادر كره شمالی را به ثبت رسانده است.


تیراندازی خونین در میهمانی شبانه

تیراندازی خونین در میهمانی شبانه

حوادث | دوشنبه ۲۸ تير ۹۵ ساعت ۱۰:۶ | نسخه چاپي

تیراندازی شبانه در میهمانی شبانه یکی ازمحله‌های کالیفرنیا 14 زخمی برجا گذاشت.

به گزارش پلیس، دخترجوانی چند روزقبل با انتشار ساعت ونشانی محل برگزاری میهمانی در فضای مجازی چند نفر ازدوستان خود را به خانه‌شان دعوت کرد.اما آن شب 150 میهمان ناخوانده در خانه آنها حضور یافتند که دخترجوان، پدر و مادرش را حسابی شوکه کرد. به همین دلیل آنها که برای پذیرایی ازاین همه جوان غریبه آمادگی نداشتند، میهمانی را برهم زده و همه میهمانان را از خانه راندند. هنگام خروج میهمانان که اغلب 15 تا 18 ساله بودند ناگهان دو نوجوان تحت تأثیر مصرف موادمخدر، با اسلحه‌هایی که دردست داشتند میهمانان را بی‌دلیل به رگبار بستند.پلیس می‌گوید: حال 2 نفر از نوجوانان زخمی، وخیم است. درحال حاضرتجسس برای یافتن عاملان تیراندازی همچنان ادامه دارد.

منبع: رکنا

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟