اختصاصی «پایش»

مخالفت نعمت زاده با درخواست رئیس جمهور برای استعفا

برخی منابع خبری از مخالفت وزیر صنعت با پیشنهاد رئیس جمهور برای استعفا از سمت خود خبر می دهند.رئیس شورای شهر تهران: حکیمی پور نباید نامه املاک را به یاشار سلطانی می داد

رئیس شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد حکیمی پور، نباید نامه محرمانه سازمان بازرسی را در اختیار یاشار سلطانی قرار می داد.


این مردهای بی مسئولیت...

گاهی اوقات افراد می دانند در زندگی چه می خواهند اما گام برداشتن در آن راستا مشکل است.


فساد ۸۰۰۰ میلیارد تومانی صندوق فرهنگیان/ یک سهامدار ۳۹۰۰ میلیارد ریال از بانک سرمایه وام گرفته است

صندوق فرهنگیان این روزها با فساد ۸ هزار میلیارد تومانی شناخته می‌شود، طبق اعلام فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس، به افرادی که جزو باند صندوق بودند تسهیلات کلان پرداخت می‌شد و در یک مورد ۳۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به یک سهامدار اعطا شده است.


افزایش کمک هزینه خرید عینک، سمعک و عصای بازنشستگان کشوری

افزایش کمک هزینه خرید عینک، سمعک و عصای بازنشستگان کشوری

جامعه | يكشنبه ۲۷ تير ۹۵ ساعت ۲۲:۲۸ | نسخه چاپي

با موافقت مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، افزایش کمک هزینه خرید عینک، سمعک و عصای بازنشستگان کشوری از ابتدای تیرماه ۹۵ اجرا خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، با موافقت محمود اسلامیان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، سقف میزان کمک هزینه پرداختی این صندوق برای خرید عینک ۸۰۰ هزار ریال، سمعک دو میلیون ریال و عصا ۲۰۰ هزار ریال اعلام شد.
بنابراین، سقف پرداخت کمک هزینه خدمات سه گانه صندوق، که پیش از این در مجموع دو میلیون و ۱۰۰ هزار ریال بود، به سه میلیون ریال افزایش یافت.
کمک هزینه خرید عینک، سمعک و عصای بازنشستگان کشوری که از ابتدای تیرماه ۹۵ افزایش یافته است، پیش از این به ترتیب ۵۰۰ هزار ریال، یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال و ۱۰۰ هزار ریال بود.
بازنشستگان ارجمند کشوری که پیش از اول تیرماه ۹۵ از کمک هزینه صندوق بازنشستگی برای خرید عینک، سمعک و عصا استفاده کرده اند، در صورت خرید مجدد از تاریخ اعلام شده به بعد، صرفاً از مابه التفاوت کمک هزینه قدیم و جدید بهره مند خواهند شد.
بازنشستگان کشوری می توانند با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به آدرس cspf.ir در بخش خدمات ویژه، منوی هزینه های بیمه تکمیلی عصا، عینک و سمعک از جزئیات و نحوه ارائه این خدمات اطلاع یابند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: