زندگی زنان در ژاپن، سرزمین نظم و قانون

زنانی در کیمونوهای افسانه ای یا زنانی در زندگی های ماشینی بدون انعطاف؟ تصور ما و شاید بسیاری از مردم دنیا از ژاپن میان این تصویرهای ضد و نقیض در رفت و آمد است. برای شناخت بیشتر از ملتی که در لطیفه ها از هر چیز به دردنخوری برق تولید می کنند، با زنی ایرانی که زندگی کاری اش را در این کشور می گذراند، صحبت کرده ایم.خزانه بانکها سه قفله شد/توقف وام دهی بانکها در آستانه شب عید

کمتر از دو ماه به پایان سال باقی مانده و تقاضا برای دریافت وام از بانکها به اوج می رسد،اما جوابِ منفی است که بر روی هر درخواستی می نشیند؛ گویا ...


دفتر یاسر هاشمی و مشاوران آیت الله پلمب شد

دفتر یاسر هاشمی فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی و تعدادی از مشاوران آیت الله پلمب شد.


افزایش کمک هزینه خرید عینک، سمعک و عصای بازنشستگان کشوری

افزایش کمک هزینه خرید عینک، سمعک و عصای بازنشستگان کشوری

جامعه | يكشنبه ۲۷ تير ۹۵ ساعت ۲۲:۲۸ | نسخه چاپي

با موافقت مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، افزایش کمک هزینه خرید عینک، سمعک و عصای بازنشستگان کشوری از ابتدای تیرماه ۹۵ اجرا خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، با موافقت محمود اسلامیان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، سقف میزان کمک هزینه پرداختی این صندوق برای خرید عینک ۸۰۰ هزار ریال، سمعک دو میلیون ریال و عصا ۲۰۰ هزار ریال اعلام شد.
بنابراین، سقف پرداخت کمک هزینه خدمات سه گانه صندوق، که پیش از این در مجموع دو میلیون و ۱۰۰ هزار ریال بود، به سه میلیون ریال افزایش یافت.
کمک هزینه خرید عینک، سمعک و عصای بازنشستگان کشوری که از ابتدای تیرماه ۹۵ افزایش یافته است، پیش از این به ترتیب ۵۰۰ هزار ریال، یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال و ۱۰۰ هزار ریال بود.
بازنشستگان ارجمند کشوری که پیش از اول تیرماه ۹۵ از کمک هزینه صندوق بازنشستگی برای خرید عینک، سمعک و عصا استفاده کرده اند، در صورت خرید مجدد از تاریخ اعلام شده به بعد، صرفاً از مابه التفاوت کمک هزینه قدیم و جدید بهره مند خواهند شد.
بازنشستگان کشوری می توانند با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به آدرس cspf.ir در بخش خدمات ویژه، منوی هزینه های بیمه تکمیلی عصا، عینک و سمعک از جزئیات و نحوه ارائه این خدمات اطلاع یابند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟