از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات ...


رونمایی از بازی شتاب در شهر 2؛

تجربه ماشین سواری در خیابان های تهران

علاقه مندان به سری مسابقات بازی های ماشین سواری می توانند با بازی "شتاب در شهر2" ماشین سواری در خیابان های تهران را تجربه کنند.


از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات ...


بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران درگذشت؛ بیوگرافی + تصاویر

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی که با ناز، چشم باز می‌کنند تا به زندگی لبخند بزنند و بهار آهسته می‌آید....به خانه ما. برای آمدنش باید مهیا شویم.


دیدار مجدد نمایندگان ایرباس با مسئولان وزارت راه

اقتصاد | يكشنبه ۲۷ تير ۹۵ ساعت ۱۵:۴۹ | نسخه چاپي

در ادامه مذاکرات ایران با کمپانی سازنده هواپیما ایرباس، امروز نمایندگان ‌ایرباس‌ با مسئولان وزارت راه و شهرسازی و شرکت هواپیمایی ایران‌ایر دیدار می‌کنند.
امروز هیأتی متشکل از ‌نمایندگان و مقامات کمپانی سازنده هواپیما ایرباس، در راستای تکمیل مذاکرات خود با ایران برای فروش هواپیماها‌، با مسئولان وزارت راه و شهرسازی‌ دیدار می‌کنند.

بنابراین گزارش ‌‌در پیش‌قراردادی که سال گذشته و پس از برجام به امضاء رسید، مقرر شد ایران‌ایر‌ تعداد 118 فروند هواپیما از کمپانی ایرباس خریداری کند.

در این پیش‌قرارداد‌ مقرر شد ‌‌118 فروند انواع هواپیمای ایرباس‌ شامل 45 فروند‌ ایرباس 321 و 320، 45 فروند‌ ایرباس 330، 16 فروند‌ ایرباس 350 و 12 فروند‌ ایرباس 380 پهن‌پیکر‌ برای ایران‌ایر خریداری شود و در مدت زمان 5 تا 8 سال در اختیار هما قرار گیرد.

تأمین مالی ایرباس‌‌ها در قالب فاینانس خواهد بود که فخریه کاشان، (قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی) چندی پیش به فارس گفت که فاینانسر(تامین کننده مالی) ایرباس‌‌ها را مشخص کرده‌ایم.

با وجود وعده‌‌های مکرر مسئولان وزارت راه و شهرسازی برای نهایی شدن این پیش‌قرارداد، هنوز خبری از این موضوع نیست ضمن آنکه ایرباس هم خبری مبنی بر اخذ مجوزهای اوفک را از آمریکا هنوز اعلام نکرده است.

 منبع: فارس

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟