جدیدترین روش در اسپرت‌کردن ماشین+تصاویر

به تازگی روکشهایی با طرح (زنگ زدگی فلز) تولید شده که به سادگی روی بدنه خودرو چسبانده می‌شود. این روکشها به شدت مورد پسند جوانان قرار گرفته است.


قبرستان کشتی‌های غرق شده+تصاویر

کشف کشتی‌های غرق شده اطلاعات جدیدی در رابطه با زندگی مردم در دوران قبل را در اختیار دانشمندان قرار می‌دهد.


زنده شدن زن ایرانی کشته شده در فاجعه منا!

بعد از گذشت یک سال و اندی زنی که در فاجعه منا جان باخته بود، زنده شد.


مبلغ ۱۰هزار تومان به مشترکان تلفن ثابت بازگردانده می‌شود

وزیر ارتباطات مخابرات را وادار به بازگرداندن مبالغ اضافه دریافتی کرد. تسنیم گزارش جامعی از افزوده شدن بند جدید و عجیبی در قبوض تلفن‌های ثابت ...دیدار مجدد نمایندگان ایرباس با مسئولان وزارت راه

اقتصاد | يكشنبه ۲۷ تير ۹۵ ساعت ۱۵:۴۹ | نسخه چاپي

در ادامه مذاکرات ایران با کمپانی سازنده هواپیما ایرباس، امروز نمایندگان ‌ایرباس‌ با مسئولان وزارت راه و شهرسازی و شرکت هواپیمایی ایران‌ایر دیدار می‌کنند.
امروز هیأتی متشکل از ‌نمایندگان و مقامات کمپانی سازنده هواپیما ایرباس، در راستای تکمیل مذاکرات خود با ایران برای فروش هواپیماها‌، با مسئولان وزارت راه و شهرسازی‌ دیدار می‌کنند.

بنابراین گزارش ‌‌در پیش‌قراردادی که سال گذشته و پس از برجام به امضاء رسید، مقرر شد ایران‌ایر‌ تعداد 118 فروند هواپیما از کمپانی ایرباس خریداری کند.

در این پیش‌قرارداد‌ مقرر شد ‌‌118 فروند انواع هواپیمای ایرباس‌ شامل 45 فروند‌ ایرباس 321 و 320، 45 فروند‌ ایرباس 330، 16 فروند‌ ایرباس 350 و 12 فروند‌ ایرباس 380 پهن‌پیکر‌ برای ایران‌ایر خریداری شود و در مدت زمان 5 تا 8 سال در اختیار هما قرار گیرد.

تأمین مالی ایرباس‌‌ها در قالب فاینانس خواهد بود که فخریه کاشان، (قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی) چندی پیش به فارس گفت که فاینانسر(تامین کننده مالی) ایرباس‌‌ها را مشخص کرده‌ایم.

با وجود وعده‌‌های مکرر مسئولان وزارت راه و شهرسازی برای نهایی شدن این پیش‌قرارداد، هنوز خبری از این موضوع نیست ضمن آنکه ایرباس هم خبری مبنی بر اخذ مجوزهای اوفک را از آمریکا هنوز اعلام نکرده است.

 منبع: فارس

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: