فرمانده کل ارتش: رژیم صهیونیستی روزهای باقیمانده عمرش را حساب کند/ دست از پا خطا کند حیفا و تل آویو با خاک یکسان خواهد شد

فرمانده کل ارتش گفت: اینکه ما می گوییم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، معنی‌اش این نیست که حتما ۲۵ سال کامل عمر می کند.


عکس تاریخی رهبر انقلاب در حرم امام رضا(ع)

در تصویر زیر عکس تاریخی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام را می‌بینید.


مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

با مجوز وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و معاونت درمان شهید بهشتی، بیمارستان بانک ملی ایران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع درطبقه دوم که ...


انتقاد شدید فرانسه از آزمایش موشکی ایران

فرانسه نگرانی عمیق خود را درباره آزمایش موشک بالستیک ایران بیان کرده و از دبیر کل سازمان ملل خواست تا گزارش کاملی را در این خصوص ارائه دهد.


فرمانده کل ارتش: رژیم صهیونیستی روزهای باقیمانده عمرش را حساب کند/ دست از پا خطا کند حیفا و تل آویو با خاک یکسان خواهد شد

فرمانده کل ارتش گفت: اینکه ما می گوییم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، معنی‌اش این نیست که حتما ۲۵ سال کامل عمر می کند.


روحانی: دولت پول ملت را از حلقوم دزدان بیرون می‌کشد؛ عده‌ای فقط بلدند با صدای بلند سیاه‌نمایی کنند

روحانی: دولت پول ملت را از حلقوم دزدان بیرون می‌کشد؛ عده‌ای فقط بلدند با صدای بلند سیاه‌نمایی کنند

سیاست | يكشنبه ۲۷ تير ۹۵ ساعت ۱۳:۱ | نسخه چاپي

رئیس جمهور گفت: کسانی بودند که در پس تحریم دنبال دزدی اموال مردم بودند و 2 میلیارد و 700 میلیون تومان پول مردم را بردند؛ دولت این پول را از حلقوم آنها بیرون می‌کشد.

به گزارش خبرآنلاین،حجت‌الاسلام حسن روحانی صبح امروز در جمع مردم کرمانشاه با بیان اینکه حل مشکل بیکاری به دست مردم امکان‌پذیر است،‌ اظهار کرد: ما باید در کشور رونق اقتصادی ایجاد کرده و راهی جز تحقق اقتصاد مقاومتی هم نداریم. ما باید شرایط را برای کار و فعالیت در کشور آماده کنیم.

اهم سخنان وی به نقل از خبرگزاری ها به شرح زیر است:

* متأسفانه عده‌ای تنها راهی که بلد هستند این است که با صدای بلند سیاه‌نمایی کنند. این عده بسیار اقلیت صدای بلندی دارند و کار بزرگی که ملت انجام داده را نمی‌بینند. ملت ما یک زمانی دست تجاوز عفلقیان را قطع و امروز هم با برجام دست ابرقدرت‌ها، صهیونیست‌ها و آمریکا را قطع کرد.

* مگر کسی پیدا می‌شود که از قطع شدن دست ملت، تثبیت حق هسته‌ای و از بین رفتن تحریم‌ها ناراحت باشد؟ ما در گذشته مجبور بودیم از طریق صرافی‌ها پول را جابجا کنیم، اما امروز این مشکل حل شده و از طریق بانک‌ها این کار را انجام می‌دهیم، اما کسانی بودند که در پس تحریم دنبال دزدی اموال مردم بودند و 2 میلیارد و 700 میلیون تومان پول مردم را بردند که البته دولت این پول را از حلقوم آنها بیرون می‌کشد و در برابر تجاوز به اموال مردم یک آن درنگ نمی‌کند.

* مردم منتظر حکم بازگشت اموال به خزانه هستند. مگر مردم فراموش می‌کنند به بهانه تحریم، اموال آنها را غارت کردند.

*{با اشاره به تحولات منطقه} ما در کنار کشورهایی هستیم که هنوز فکر می‌کنند با کودتا می‌توان قدرت را جابجا کرد و با تانک و توپ و هواپیما یک حکومت منتخب مردم را سرنگون کرد. آنها هنوز به این نقطه نرسیده‌اند که دوران کودتا و تحمیل توپ و تانک به مردم سر آمده است. امروز تنها صندوق رأی می‌تواند راه‌حل مشکل برای ایران، ترکیه، سوریه، عراق، لبنان، بحرین و یمن باشد.

* مردم ایران هرگاه می‌خواهند سخن خود را به جهانیان برسانند پای صندوق آراء می‌شتابند. امروز منطقه با مشکل تروریسم، اشغالگری و صهیونیسم مواجه است. ما هم در منطقه رژیم کودک‌کش داریم و هم رژیم کودک‌صفت. رژیم‌های کودک‌صفت دنبال لاشه مردگان متعفن تروریسم هستند و با هواپیما مردم بیگناه یمن را به خاک و خون می‌کشند.

* ما باید مشکلات را با وحدت، ایستادگی،‌ ولایت فقیه، اتحاد و پرچم اسلام، اتحاد و وحدت امت اسلامی حل کنیم. ملت ایران در صف مقدم مبارزه با تروریسم و اشغالگران هستند.

* مردم ایران دارای نقاط قوت فراوانی از قبیل فرهنگ بزرگ، دین‌باوری، وطن‌دوستی، سرمایه انسانی و منابع طبیعی غنی، جایگاه مهم جغرافیای بوده و دارای یک نظام مردم‌سالار با هویت ایرانی و اسلامی هستند. در عین حال ما کاستی‌ها و مشکلاتی از قبیل آب، محیط زیست، بیکاری، رکود، نامناسب بودن محیط کسب و کار، حمل و نقل و مشکلات منطقه و جهانی داریم.

*من اجازه میخواهم یک نکته مهم بگویم و آن مساله ای ایست که در روزهای اخیر تحت عنوان پرداختهای نا متعارف مطرح شد با کمال صراحت می گویم متاسفانه در سالهای گذشته تخلفاتی در تمام دستگاه های کشور انجام شده است.

*دستگاه های نظارتی می بایست مسائل را حل و فصل می کردند اما به وظایف خود عمل نکردند باید با دقت بیشتر مساله را دنبال کنند.

*دولت یازدهم بالاترین سرمایه گذاری را برای مهار آب و رونق کشاورزی و دامداری غرب کشور اختصاص داده است

*دو هزار و هشتصد میلیارد تومان برای آب استان کرماتشاه اختصاص داده شده است. تا پایان این دولت راه آهن به کرمانشاه خواهد رسید

* برای حل مشکلات زیست محیطی و ریزگردها به اقدامات محلی و همکاریهای منطقه ای نیاز داریم

*با مقررات و اقدامات فوری جلوی ادامه پرداخت های غیر متعارف را خواهیم گرفت.همه قوا و نهادهای نظارتی به وظایف خود دقیق و بهنگام عمل کنند

*این دولت که تورم را تک رقمی کرد، رونق را هم با کمک مردم بر خواهد گرداند

*راه حل مشکلات، شفافیت است. نباید تخلف چند نفر را به عموم مدیران خدوم نسبت داد. با بزرگ کردن تخلف عده ای اندک و انتشار چند فیش حقوقی، مردم دزدی های میلیاردی در گذشته را فراموش نمی کنند
*دولت یازدهم 8 میلیارد دلار از صندوق توسعه برای مهار آبهای مرزی ایران به ویژه غرب به کشور اختصاص داده است.سال 93 بیش از 600 میلیارد تومان در کرمانشاه و در سال 94 هزار و 400 میلیارد تومان برای طرح کنترل آبها در استانهای غربی سرمایه گذاری شده است.
* برای 4 سد مهم استان کرمانشاه 247 میلیارد تومان اختصاص داده شده است. ما از این طریق به فکر اشتغال و آینده جوانان هستیم.
*قبل از دولت یازدهم تنها روزانه دو میلیون لیتر بنزین یورو 4 تولید می شد اما در دولت یازدهم به 25 هزار لیتر در روز رسید تا مردم بتوانند در هوای سالم‌تری زندگی کنند. در گذشته 43 درصد از نیروگاههای کشور از طریق سوخت مایع فعالیت می‌کردند اما طی این مدت تحولی ایجاد شده و هر روز مصرف سوخت مایع کمتر می‌شود.سال گذشته 18درصد و تا پایان امسال ان‌شاء الله استفاده از سوخت مایع به 9 درصد خواهد رسید.این ها تنها بخشی از کارهایی است که برای حل مشکلات محیط زیست انجام داده‌ایم.
*من در مصاحبه‌ای مفصلا این موضوع را به مردم خواهم گفت که جریان حقوق‌های غیر متعارف چه بوده است و ما باید همه با هم با این تخلفات مبارزه کنیم.
*{با اشاره به حقوق های نامتعارف} متاسفانه شکاف‌ها و نقطه‌های مبهمی در قوانین ما وجود داشته که ابتدا باید آنها را اصلاح کنیم.دولت اقدامات فوری برای حل این مشکلات انجام داده که به مردم آنها را خواهیم گفت.

* راه حل مشکل تخلفات این است که دست به دست هم دهیم. و با آنها مبارزه کنیم . مشکلات با شعار و شعر حل نمی‌شود
* ما لوایح لازم را برای مقابله با حقوق‌های نامتعارف به مجلس شورای اسلامی ارایه می‌دهیم، راه‌حل این مشکل شفافیت، اجرای قانون و اقدام دسته‌جمعی همه ما است. ما با حمایت اکثریت قاطع مردم و رهبر انقلاب این مشکل را حل می‌کنیم.
* در کشور مجموع حقوق بگیران از جمله کارکنان و بازنشستگان حدود 8 میلیون نفر هستند از میان آنها 100، 200 یا 300 نفر تخلف کرده‌اند و بقیه مدیران و کارکنان ما پاک و زحمتکش هستند، بنابراین نباید تخلف چندصد نفر را به سایرین تعمیم دهیم.
* اگر تخلفی انجام شده به این معنا نیست که دزدی‌های گذشته را فراموش کنیم. اگر کسانی هستند که می‌خواهند مسأله فیش‌های حقوقی را ادامه دهند تا دزدی‌های گذشته فراموش شود، مردم این دزدی‌ها را فراموش نمی‌کنند و از دادگاه می‌خواهند که این دزدان را به سزای اعمالشان برسانند.
*مردم تخلف 3 هزار میلیاردی و 12 هزار میلیاردی را فراموش نمی‌کنند. آمریکا 2 میلیارد دلار از اموال ملت را به خاطر اهمال چند سال پیش می‌خواهد ببرد. مردم ما این قصور را فراموش نمی‌کنند.
* دولت قول می‌دهد مسأله حقوق‌های نامتعارف را حل کند. در عین حال دولت تخلفات سال‌های گذشته و مبارزه با فساد را به عنوان یک اصل اساسی از یاد نمی‌برد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟