تعطیلات نوروزی بارانی خواهد بود/

رئیس سازمان هواشناسی گفت: تا نیمه فروردین بارندگی از حد نرمال بیشتر است اما در ادامه سال زراعی شاهد کم بارشی و خشکسالی خواهیم بود.


تلویزیون هایی که علائق بینندگان را درک می کنند

خط تولید جدیدی از تلویزیونهای هوشمند راه اندازی شده که از هوش مصنوعی فوق العاده ای برخوردارند.


به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع ...


با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


رئیس اتحادیه فدراسیون‌های مستقل وارد تهران شد

رئیس اتحادیه فدراسیون‌های مستقل وارد تهران شد

ورزش | شنبه ۲۶ تير ۹۵ ساعت ۱۵:۲۵ | نسخه چاپي

استفان فوکس رئیس اتحادیه فدراسیون‌های مستقل موسوم به "AIMS " بامداد امروز از طریق فرودگاه امام خمینی ( ره ) وارد تهران شد.
به گزارش خبرگزاری مهر ، اتحادیه فدراسیونهای مستقل AIMS یکی از سازمانهای برآمده از اسپورت اکورد و متشکل از ٢٣ فدراسیون است. سپک تاکرا، پاور لیفتینگ، دراگون بوت، سافت تنیس، بدنسازی و ۵ فدراسیون جهانی از انجمن های اصلی تحت پوشش فدراسیون ورزش های رزمی نیز عضو آن هستند.
با دعوت رسمی محمود رشیدی رییس فدراسیون ورزشهای رزمی از فوکس رییس سازمان AIMS و دبیر کل IFMAدر خصوص بررسی همزمان نهایی کردن نحوه برگزاری اولین مجمع عمومی AIMS در تهران و برگزاری استاژ آزاد فنی ، رییس این سازمان و هیات همراه وارد تهران شدند.
باحضور استفان فوکس ریاست سازمان AIMS بر اساس توافقات اولیه صورت پذیرفته فی مابین فدراسیون ورزشهای رزمی و AIMS ، در خصوص نحوه برگزاری، زمان و شرایط دقیق برگزاری اولین مجمع عمومی این سازمان با حضور روسای فدراسیونهای ٢٣ گانه عضو AIMS و همچنین اولین سمینار کمیسیون پزشکی این سازمان با حضور تمامی اعضای آن بعد از المپیک و پارالمپیک به میزبانی فدراسیون ورزشهای رزمی در تهران تصمیم گیری خواهد شد.
در پی ورود فوکس به تهران در خصوص رفع مشکل عبادتی مسئول موی تای ایران با سازمان جهانی نیز جلساتی برگزار خواهد شد. دوره بین المللی موی تای از روز گذشته در مجموعه ورزشی شیرودی تهران (سالن افراسیابی) آغاز شده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟