جدیدترین خودروی شاسی بلند با بدنه سبک

یک شرکت آمریکایی خودروی شاسی بلندی را تولید کرده که دارای بدنه سبک تری نسبت به نمونه های فعلی است.


دوستی فوق العاده زیبای یک پسر 3ساله و سگش

پسر سه ساله ای به نام «بادی» که فرزندخوانده یک خانواده آمریکائی محسوب می شود، با سگ خود به نام «ریگان» دوستی فوق العاده جالبی برقرار کرده است.


ماجرای کشف حجاب پگاه آهنگرانی واقعیت دارد؟!+عکس

پگاه آهنگرانی با حضور در پردیس چارسو و فعالیت در جشنواره سینما حقیقت به شایعات درباره کشف حجاب و مهاجرت خود پایان داد.


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.رئیس اتحادیه فدراسیون‌های مستقل وارد تهران شد

رئیس اتحادیه فدراسیون‌های مستقل وارد تهران شد

ورزش | شنبه ۲۶ تير ۹۵ ساعت ۱۵:۲۵ | نسخه چاپي

استفان فوکس رئیس اتحادیه فدراسیون‌های مستقل موسوم به "AIMS " بامداد امروز از طریق فرودگاه امام خمینی ( ره ) وارد تهران شد.
به گزارش خبرگزاری مهر ، اتحادیه فدراسیونهای مستقل AIMS یکی از سازمانهای برآمده از اسپورت اکورد و متشکل از ٢٣ فدراسیون است. سپک تاکرا، پاور لیفتینگ، دراگون بوت، سافت تنیس، بدنسازی و ۵ فدراسیون جهانی از انجمن های اصلی تحت پوشش فدراسیون ورزش های رزمی نیز عضو آن هستند.
با دعوت رسمی محمود رشیدی رییس فدراسیون ورزشهای رزمی از فوکس رییس سازمان AIMS و دبیر کل IFMAدر خصوص بررسی همزمان نهایی کردن نحوه برگزاری اولین مجمع عمومی AIMS در تهران و برگزاری استاژ آزاد فنی ، رییس این سازمان و هیات همراه وارد تهران شدند.
باحضور استفان فوکس ریاست سازمان AIMS بر اساس توافقات اولیه صورت پذیرفته فی مابین فدراسیون ورزشهای رزمی و AIMS ، در خصوص نحوه برگزاری، زمان و شرایط دقیق برگزاری اولین مجمع عمومی این سازمان با حضور روسای فدراسیونهای ٢٣ گانه عضو AIMS و همچنین اولین سمینار کمیسیون پزشکی این سازمان با حضور تمامی اعضای آن بعد از المپیک و پارالمپیک به میزبانی فدراسیون ورزشهای رزمی در تهران تصمیم گیری خواهد شد.
در پی ورود فوکس به تهران در خصوص رفع مشکل عبادتی مسئول موی تای ایران با سازمان جهانی نیز جلساتی برگزار خواهد شد. دوره بین المللی موی تای از روز گذشته در مجموعه ورزشی شیرودی تهران (سالن افراسیابی) آغاز شده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: