آغاز فصل ماهیگیری

ماهیگیران با تورهایشان به کنار دریای خزر آمده‌اند. فصل‌ ماهیگیری آغاز شده و ماهیگیران برای صید به دریا میزنند. فصلی که از بیستم مهرماه آغاز ...ریسک اعتباری تجاری ایران کاهش یافت؛ سرنوشت تحولات طلا و دلار

بررسی تحولات اقتصاد ایران در تابستان امسال حاکی است که وضعیت ریسک اعتباری تجاری ایران در سال جاری از نمره ۷ به ۶ کاهش یافت و این امر بیانگر کاهش ریسک تجاری کشور است.


توصیه های موثر برای بهبود روابط زناشویی!

اگر روابط زناشویی تان دچار مشکل شده است و حس میکنید امور از دستتان خارج شده اند و دیگر همسرتان با شما هماهنگ نیست و رفتارهای وی با شما تغییر پیدا کرده است توصیه های موثری برایتان داریم مراقب صحبت کردن خود باشید سعی کنید حساب شده جلو بروید عزت نفس خود را از دست ندهید با روش های موثر و به صورت غیر مستقیم به همسرتان بفهمانید که به شما احترام بگذارد.


جوجه تیغی بدون تیغ + تصاویر

هر جوجه تیغی در هنگام تولد حداقل 500 خوشه خار بر روی پشت خود دارد.


رئیس اتحادیه فدراسیون‌های مستقل وارد تهران شد

رئیس اتحادیه فدراسیون‌های مستقل وارد تهران شد

ورزش | شنبه ۲۶ تير ۹۵ ساعت ۱۵:۲۵ | نسخه چاپي

استفان فوکس رئیس اتحادیه فدراسیون‌های مستقل موسوم به "AIMS " بامداد امروز از طریق فرودگاه امام خمینی ( ره ) وارد تهران شد.
به گزارش خبرگزاری مهر ، اتحادیه فدراسیونهای مستقل AIMS یکی از سازمانهای برآمده از اسپورت اکورد و متشکل از ٢٣ فدراسیون است. سپک تاکرا، پاور لیفتینگ، دراگون بوت، سافت تنیس، بدنسازی و ۵ فدراسیون جهانی از انجمن های اصلی تحت پوشش فدراسیون ورزش های رزمی نیز عضو آن هستند.
با دعوت رسمی محمود رشیدی رییس فدراسیون ورزشهای رزمی از فوکس رییس سازمان AIMS و دبیر کل IFMAدر خصوص بررسی همزمان نهایی کردن نحوه برگزاری اولین مجمع عمومی AIMS در تهران و برگزاری استاژ آزاد فنی ، رییس این سازمان و هیات همراه وارد تهران شدند.
باحضور استفان فوکس ریاست سازمان AIMS بر اساس توافقات اولیه صورت پذیرفته فی مابین فدراسیون ورزشهای رزمی و AIMS ، در خصوص نحوه برگزاری، زمان و شرایط دقیق برگزاری اولین مجمع عمومی این سازمان با حضور روسای فدراسیونهای ٢٣ گانه عضو AIMS و همچنین اولین سمینار کمیسیون پزشکی این سازمان با حضور تمامی اعضای آن بعد از المپیک و پارالمپیک به میزبانی فدراسیون ورزشهای رزمی در تهران تصمیم گیری خواهد شد.
در پی ورود فوکس به تهران در خصوص رفع مشکل عبادتی مسئول موی تای ایران با سازمان جهانی نیز جلساتی برگزار خواهد شد. دوره بین المللی موی تای از روز گذشته در مجموعه ورزشی شیرودی تهران (سالن افراسیابی) آغاز شده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: