زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


دفتر یاسر هاشمی و مشاوران آیت الله پلمب شد

دفتر یاسر هاشمی فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی و تعدادی از مشاوران آیت الله پلمب شد.نقدی بر برگزاری مهم‌ترین تورنمنت کشتی ایران با شیوه‌ جدید

سایه‌روشن جام تختی/ زورآزمایی موافقان و مخالفان

/>رئیس اتحادیه فدراسیون‌های مستقل وارد تهران شد

رئیس اتحادیه فدراسیون‌های مستقل وارد تهران شد

ورزش | شنبه ۲۶ تير ۹۵ ساعت ۱۵:۲۵ | نسخه چاپي

استفان فوکس رئیس اتحادیه فدراسیون‌های مستقل موسوم به "AIMS " بامداد امروز از طریق فرودگاه امام خمینی ( ره ) وارد تهران شد.
به گزارش خبرگزاری مهر ، اتحادیه فدراسیونهای مستقل AIMS یکی از سازمانهای برآمده از اسپورت اکورد و متشکل از ٢٣ فدراسیون است. سپک تاکرا، پاور لیفتینگ، دراگون بوت، سافت تنیس، بدنسازی و ۵ فدراسیون جهانی از انجمن های اصلی تحت پوشش فدراسیون ورزش های رزمی نیز عضو آن هستند.
با دعوت رسمی محمود رشیدی رییس فدراسیون ورزشهای رزمی از فوکس رییس سازمان AIMS و دبیر کل IFMAدر خصوص بررسی همزمان نهایی کردن نحوه برگزاری اولین مجمع عمومی AIMS در تهران و برگزاری استاژ آزاد فنی ، رییس این سازمان و هیات همراه وارد تهران شدند.
باحضور استفان فوکس ریاست سازمان AIMS بر اساس توافقات اولیه صورت پذیرفته فی مابین فدراسیون ورزشهای رزمی و AIMS ، در خصوص نحوه برگزاری، زمان و شرایط دقیق برگزاری اولین مجمع عمومی این سازمان با حضور روسای فدراسیونهای ٢٣ گانه عضو AIMS و همچنین اولین سمینار کمیسیون پزشکی این سازمان با حضور تمامی اعضای آن بعد از المپیک و پارالمپیک به میزبانی فدراسیون ورزشهای رزمی در تهران تصمیم گیری خواهد شد.
در پی ورود فوکس به تهران در خصوص رفع مشکل عبادتی مسئول موی تای ایران با سازمان جهانی نیز جلساتی برگزار خواهد شد. دوره بین المللی موی تای از روز گذشته در مجموعه ورزشی شیرودی تهران (سالن افراسیابی) آغاز شده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟