مدل کمد دیواری های شیک+تصاویر

نمونه هایی دیگر از شیک ترین مدل کمدهای دیواری


زورگیران بانک‌های تهران شکار شدند +تصاویر

زورگیران غرب پایتخت در یك عملیات هماهنگ توسط ماموران پایگاه پنجم پایتخت دستگیر و روانه بازداشتگاه شدند.


هشدار نسبت به تحریم‌های بانکی ایران؛ حیات توافق هسته‌ای درخطر است

سفیر سابق انگلستان در ایران گفت: اگر غرب نتواند دسترسی ایران به‌نظام مالی بین‌المللی را فراهم کند، این مسئله به معنای نقض توافق هسته‌ای خواهد ...


ملکه زیبایی مسلمان شد! + عکس قبل و بعد از با حجاب شدن

ملکه زیبایی قرقیزستان مسلمان شد و پوشش حجاب را برای خود انتخاب کرد.


هشدار نسبت به تحریم‌های بانکی ایران؛ حیات توافق هسته‌ای درخطر است

سفیر سابق انگلستان در ایران گفت: اگر غرب نتواند دسترسی ایران به‌نظام مالی بین‌المللی را فراهم کند، این مسئله به معنای نقض توافق هسته‌ای خواهد بود.


کارمندان پُست و سرقت ٤٠٠٠ سیم‌کارت!

حوادث | شنبه ۲۶ تير ۹۵ ساعت ۱۳:۳ | نسخه چاپي

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری کارمندان اداره پست یکی از شهرستان‌های غرب استان تهران که با همکاری کارمند سابق این اداره اقدام به ربودن چهار هزار سیم‌کارت هدیه کرده بودند، خبر داد.
سردار محسن خانچرلی گفت: مدتی قبل با گزارشی مبنی بر سرقت تعداد زیادی سیم‌کارت تلفن همراه از اداره پست شهریار، بررسی موضوع در دستور کار پلیس غرب استان تهران قرار گرفت.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: در تحقیقات اولیه پلیس و در بازرسی از محل، مشخص شد سارق یا سارقان با اطلاع از محل نگهداری سیم‌کارت‌ها، اقدام به قطع دوربین‌های مداربسته محل کرده و با تخریب محل نگهداری آنها، دست به سرقت این سیم‌کارت‌ها زده‌اند.
وی با اشاره به آثار به دست‌آمده از محل سرقت، ادامه داد: شواهد امر نشان می‌داد سارقان با همدستی کارکنان اداره پست، دست به این سرقت زده‌اند و کمک‌هایی از داخل این اداره برای راهنمایی به آنها داده شده بود.
خانچرلی با بیان اینکه در پیگیری‌های نهایی مشخص شد یکی از افرادی که قبلا در این اداره مشغول به کار بوده، با در اختیارداشتن کلید و همدستی چند کارمند اداره پست، اقدام به قطع برق و از کارانداختن دوربین‌های این اداره کرده، گفت: این افراد پس از آن چهار ‌هزار سیم‌کارت هدیه را به سرقت برده و قصد فروش آن در بازار را داشتند.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران اضافه کرد: در جریان این پرونده، هفت نفر شامل سارق، همدستان و مال‌خرانی که مبادرت به خرید این سیم‌کارت‌ها کرده بودند شناسایی و دستگیر شدند و کارمندان اداره پست نیز پس از دستگیری در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.
منبع: فرادید
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: