بچه ناخلفی که بازیگر شد؛ وقتی کیانیان به رضایی لهجه مشهدی یاد داد

حبیب رضایی با حضور در برنامه «35» از خاطرات دوران کودکی خود گفت و درباره بازیگری و بازیگردانی در سینمای ایران توضیح داد.


«نه» سران خلیج فارس به عربستان؛ اتحادت را نمی خواهیم

سی و هفتمین اجلاس دو روزه سران کشورهای عرب حوزه خلیج فارس در حالی در منامه پایتخت بحرین به کار خود خاتمه داد که سعودی ها در مورد تشکیل «اتحاد ...


کاهش ساعت کار بانوان شاغل کلید خورد؛ جزئیات مصوبه ابلاغی دولت

بخشنامه قانون کاهش ساعات کار هفتگی بانوان شاغل به دستگاههای اجرایی ابلاغ شد؛بر این اساس زمان کار بانوان مشمول این مصوبه از ۴۴ ساعت در هفته ...


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


تشدید اختلاف نظر اصولگرایان در باره انتخابات۹۶؛ ذوالنور:باهنر نظر خودش را گفته

سیاست | شنبه ۲۶ تير ۹۵ ساعت ۱۰:۹ | نسخه چاپي

نماینده اصولگرای مجلس به انتقاد از سخنان محمدرضا باهنر پرداخته و گفته است: با معیارهای اصولگرایی هیچ دلیلی را برای حمایت از آقای روحانی نمی توانم پیدا کنم.
مجتبی ذوالنور در خصوص اعلام شرط حمایت اصولگرایان از آقای روحانی در انتخابات سال 96 از سوی آقای باهنر، نظرات غلامعلی حداد عادل را در مقابل باهنر قرار داده و با دامن زدن به دوتایی حداد- باهنر، گفت: من نمی توانم سخنان ایشان (باهنر) را تایید کنم اما اگر آقای باهنر چنین سخنانی را گفته باشند، حتما نظر شخصی خود را عنوان نموده است، زیرا آنگونه که ما اطلاع داریم اصولگرایان هیچ جلسه ی خاصی جهت تصمیم گیری در این زمینه نداشته اند. نظر آقای حداد عادل هم نزدیک به نظر اصولگرایان است؛ اصولگرایان به دنبال گزینه خاصی هستند و یقینا با سازماندهی و انسجام وارد عمل خواهند شد اما هنوز به فرد خاصی نرسیده اند و دنبال تعیین و تکلیف یک گزینه خاص برای انتخابات ریاست جمهوری هستند تا بتوانند همه بر سر آن نامزد به وفاق برسند. به نظر بنده معقول ترین نظر و نزدیک به واقعیت درباره انتخابات، سخنان و نظر آقای حداد است.
وی در خصوص اعلام لیست 30 نفره اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری 96 از سوی آقای باهنر، گفت: برخی جریانات اصولگرا، لیست های 10 نفره تا 100 نفره تهیه کرده اند. در حال حاضر در بدنه اصولگرایی از نظر وضعیت شناسی گروه های مختلفی مشغول کار هستند. در آینده این لیست ها تجمیع خواهند شد و حتما یک لیست جامعی از آن به دست خواهد آمد. اما در حال حاضر چون وحدت نظری حاصل نشده است، نمی توانیم نام کسی را عنوان کنیم.
نماینده مردم قم در خصوص اظهارات آقای حداد عادل پیرامون استفاده مجدد از تجربه خوب وحدت اصولگرایان در انتخابات مجلس دهم در انتخابات ریاست جمهوری سال 96 ، گفت: بدنه اصولگرایی به اضافه شخصیت های شاخص اصولگرا باید نسبت به این موضوع توجه کنند. متاسفانه هر جا اصولگرایی آسیب دیده است، مرهون دو عامل بوده است؛ یکی اختلاف و تشتت و دیگری جدایی رئوس اصولگرایی از بدنه بوده است. این جدایی یعنی توجه نکردن به مقبولیت و نظر بدنه اصولگرایی است. ان شاء الله باید در دوره بعدی این دو موضوع را مدنظر داشته باشیم؛ همه از تفرق اجتناب کنند و افرادی که انتخاب می کنند، علاوه بر دارا بودن معیار های لازم از مقبولیت و رای آوری هم برخوردار باشند.
وی در ادامه گفت: من هیچ دلیلی برای حمایت اصولگرایان از آقای روحانی پیدا نمی کنم؛ اگر بگوییم ایشان در حفظ شعائر خوب عمل کرده است که نکرده است؛ در پیاده سازی اقتصاد مقاومتی خوب عمل کرده است که نکرده است، در باید ها و نباید های برجام خیلی خوب عمل کردند که نکردند، در اصلاح روابط در منطقه و و بالابردن جایگاه جمهوری اسلامی آن چیزهایی که خودشان عنوان می کردند که اینها محقق شده است، این را هم نمی بینیم! ؛ مبارزه با مفاسد و سایر مسائل رعایت شده است این را هم نمی بینیم؛ شایسته سالاری در انتصابات رعایت شده است، این را هم نمی بینیم ؛ فراجناحی عمل کردن بگوییم اتفاق افتاده است، این را هم نمی بینیم. بنابراین با کدام استدلالی باید گفت که بدنه اصولگرایی در دوره آینده همراه آقای روحانی خواهد بود. من هرچه بررسی می کنم با معیار های اصولگرایی هیچ دلیلی را برای حمایت از آقای روحانی نمی توانم پیدا کنم.
ذوالنور در پایان تصریح کرد: ما نمی توانیم کسی را از حوض آب گرم به آب سرد بیاندازیم. یا با اجی مجی لاترجی افراد را با شعبده بازی عوض کنیم. اگر قرار بود با شعبده بازی عوض شود باید کلید ایشان کار می کرد و می بینم که کلید ایشان کار نمی کند. ما الان سه سال را سپری کردیم، اگر قرار بود اتفاقی بیافتد باید این اتفاق می افتاد. لذا پیش بینی می کنم که اتفاق خاص در این مدت نخواهد افتاد. دولت الان دنبال اتفاقاتی برای انتخابات آینده است که من فکر می کنم این اتفاقات هیچ کدام زیر ساختی و در راستای حل و درمان کردن مشکلات نیست؛ بلکه یک تظاهر به کار است. مثل همین بحث مناطق آزاد و ویژه اقتصادی که دولت آنها را آورده است. دولت آمده است با طرح 12 منطقه آزاد 19 استان را درگیر خود کرده است و نمایندگان هر استان به طرف مقابل می گوید اگر استان من منطقه ویژه شود، من هم در انتخابات به تو رای خواهم داد. می بینیم در اینجا منافع ملی قربانی می شود و عیوب مناطق آزاد گذشته دیده نمی شود و فقط منافع بخشی به وسط می آید. ممکن است ما در بین این هفت منطقه یکی را مستحق بدانیم ولی یا باید شش منطقه دیگر را به خاطر این یکی به ناحق جا دهیم یا اینکه به خاطر عیب آن شش منطقه، منطقه دیگر را قربانی کنیم. این یک نوع گریم مسائل است که دولت می خواهد با این مسائل یک وجهه ای پیدا کند.

منبع: خبرآنلاین

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: