مدل کمد دیواری های شیک+تصاویر

نمونه هایی دیگر از شیک ترین مدل کمدهای دیواری


بازیگران ایرانی دارای وطنی غیر از ایران را بشناسید؛ از الناز شاکردوست تا محمدرضا گلزار!+تصاویر

در این مطلب برخی بازیگران دارای دو وطن معرفی می شوند؛ یک وطن در تهران برای کار و دیگری خارج از کشور یا در شهرستان های ایران برای زندگی. البته ...


مار مشهوری که یک صورت خندان بر روی بدنش دارد + تصاویر

در شمال هند روستایی وجود دارد به نام گوریگانی که مردم به صورت مسالمت آمیزی با مارها زندگی می کنند و کودکان هم خیلی راحت با مارها بازی می کنند. در این تصاویر مردی را مشاهده می کنید که به کودکان یاد می دهد چگونه با مارها رفتار کنند و آنها را در دست بگیرند. ماری که می خواهیم به شما نشان دهیم به تازگی در این روستا و حتی در کل هندوستان به شهرت رسیده استتصویر جنجالی وزیر امورخارجه فرانسه با زن پناهنده سوری!

انتشار تصویر زن پناهنده سوری در زمان دیدار با وزیر خارجه فرانسه انزجار کاربران سوری شبکه های اجتماعی را برانگیخته است.


دستگیری صدها نفر در جریان تظاهرات ضدخشونت پلیس در آمریکا

جهان | سه شنبه ۲۲ تير ۹۵ ساعت ۹:۵۶ | نسخه چاپي

تظاهرات ده ها هزار نفر از مردم در آتلانتا که بزرگراه های اصلی را در آخر هفته ی گذشته بسته بودند به درگیری و دستگیری ده ها معترض ختم شد.

تظاهرات ضد خشونت و آدمکشی پلیس های قاتل در شهرهای آمریکا هر روز گسترده تر و به تعداد معترضانی که بازداشت و روانه زندان می شوند، افزود می شود.
 
به گزارش صدا و سیما به نقل از سی ان ان، در جریان موج تازه تظاهرات ضد قتل سیاهپوستان به دست پلیس سفید پوست، صدها نفر تاکنون بازداشت شده اند.
 
تظاهرات ده ها هزار نفر از مردم در آتلانتا که بزرگراه های اصلی را در آخر هفته ی گذشته بسته بودند به درگیری و دستگیری ده ها معترض ختم شد.
 
در لس آنجلس درگیری بین معترضان و پلیس تا بن دندان مسلح، بیش از سیصد معترض را روانه زندان کرد.
 
در روژ، پلیس ضد شورش بیش از یکصد معترض را دستگیر کرد. معترضان که تظاهرات خود را در کمال آرامش و صلح آمیز آغاز می کنند از اقدام تحریک آمیز پلیس که به درگیری و بازداشت ختم می شود به شدت شاکی اند.
 
تظاهرات شنبه شب در مینه سوتا به جایی رسید که معترضان سنگ و بطری آتشزا  به سوی پلیس پرتاب کردند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: