وقتی مرداب «گل»، دختران جوان را می‌بلعد؛ مخدری صنعتی در پوشش گیاهی سنتی

در بین مواد تخدیری و محرکی که مصرف آن در میان برخی جوانان شایع است،مخدر «گل» از مواد اعتیاد آور نسبتاً نوظهوری است که اثرات و عوارض تخریبی جسمانی ...


اصولگرایان و اصلاح‌طلبان دقیقه 90 پدیده ریاست جمهوری رو خواهند کرد؟

عضو فراکسیون امید با بیان اینکه اصولگرایان نامزدی برای انتخابات ریاست جمهوری در اختیار ندارند، گفت: اصولگرایانی که قبلا بخت خود را برای ریاست جمهوری امتحان کرده‌اند نیز شانسی برای انتخابات پیش‌رو نخواهند داشت.


روایت دوست نزدیک قالیباف از گپ‌وگفتش با او درباره کاندیداتوری برای انتخابات ریاست جمهوری

مرتضی طلایی نایب رییس شورای شهر تهران که رابطه نزدیک با شهردار تهران دارد، می‌گوید: قالیباف قصدی برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری ندارد و برخی اطرافیان وی علاقه‌مند به ورود او به عرصه انتخابات هستند.


گشتی در زندگی خصوصی دختر شایسته روسیه

یانا دوبرو ولسکایا، اخیرا نمانیده روسیه در رقابت های Miss World 2016 شد.


وزیر صنعت: دولت بودجه‌ای برای سرمایه‌گذاری ندارد

اقتصاد | سه شنبه ۲۲ تير ۹۵ ساعت ۱۰:۳۶ | نسخه چاپي

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: آغاز طرح‌های جدیدی در دستور کار قرار دارد و باید توجه کرد که دولت بودجه‌ای برای سرمایه‌گذاری ندارد و سال‌هاست بخش خصوصی را پشتیبانی می‌کنیم.
وزیر

محمدرضا نعمت‌زاده در پاسخ به سئوالی که آیا پس از برجام گشایشی در سرمایه‌گذاری خارجی صورت گرفته است؟، اظهار داشت: با وجود اینکه بیش از 6 ماه از زمان برجام نمی‌گذرد ولی به طور قطع گشایشی در این زمینه انجام شده است و رسانه‌ها باید کمک کنند تا فضا امن  برای سرمایه‌گذار داخلی و خارجی مهیا شود.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به مشکلات اشتغالزایی در کشور، عنوان کرد: با سفارش و نامه‌نگاری اشتغال ایجاد نمی‌شود و تنها راه نجات برای اشتغال جوانان  سرمایه‌گذاری و رونق تولید و کشاورزی است.
وی با اشاره به اینکه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید زیرنظر استانداران و مدیران در سراسر کشور تشکیل شده است، تاکید کرد: خوشبختانه  تصمیمات این کارگروه‌ها به نتیجه رسیده است.
نعمت‌زاده بیان کرد: مسئولان استان باید کمک کنند تا مشکلات سرمایه‌گذاران برطرف شود و مردم می‌توانند در زمینه مشکلاتی همچون مشکل جاده سینره را با آزاد‌سازی جاده  برطرف کنند.
وزیر صنعت، معدن و تجارت ابراز کرد: باید همگان همت کنند  تا  دیگر واحدهای صنعتی مثل واحد سینره که بازار داخلی و خارجی مطلوبی دارد به سطح قابل قبولی در تولید برسند و صنعتگران نیز در این زمینه تلاش کنند.
وی در پاسخ سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه با توجه به سفر آتی هیئت دولت به استان کهگیلویه وبویراحمد در بخش صنعت چه طرح‌هایی در این استان مطرح می‌شود، بیان کرد:  آغاز طرح‌های جدیدی در دستور کار قرار دارد و باید توجه کرد که دولت بودجه‌ای برای سرمایه‌گذاری ندارد و سال‌هاست بخش خصوصی را پشتیبانی می‌کنیم و استان نیز باید فضا را برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی ایجاد کند.

منبع: تسنیم

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: