پیشنهاد میلیاردی پرسپولیس به مهاجم لیگ‌برتری

سرمربی تیم فوتبال پیکان می‌گوید یکی از باشگاه‌ها به مهاجم خارجی تیمش پیشنهاد ۹۰۰ هزار دلاری داده است.<br />


6 اقدامی که قبل از خرید خودرو باید انجام دهید

 هر کسی که قصد خرید خودرو دارد باید قبل از اقدام به این کار اطلاعات خود و نیازهایش را برای انتخاب در نظر گرفته و بر اساس نیاز، بودجه و شرایط ...


غذا خوردن روی زمین فوایدی دارد

اگر همیشه روی زمین می نشینید و بدنتان انعطاف کافی دارد، به طوری که شانه هایتان اندکی به سمت عقب متمایل باشد و ستون فقرات کشیده و قوز نکرده باشد، ...


پاسخ دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در پی جراحی اشتباه دست کودک 2 ساله

در پی جراحی اشتباه دست کودک اصفهانی، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، ضمن تایید این خبر، تاکید کرد که پزشک جراح، خطای خود را پذیرفته و جبران کرده است.


حقه‌های عجیب روباه حیله‌گرتهران+عکس

حقه‌های عجیب روباه حیله‌گرتهران+عکس

حوادث | دوشنبه ۲۱ تير ۹۵ ساعت ۸:۵۸ | نسخه چاپي

تلفن زنگ زد و زن جوان گوشی را که جواب داد، صدای مرد ناشناسی را شنید:- خانم، من دزد ماشین شما هستم، سمند نقره‌ای‌تان را من به سرقت برده‌ام.زن جوان صحنه سرقت را به یاد آورد.

هنگام صبح با ماشین از داخل پارکینگ بیرون آمده بود اما همین که پیاده شد تا در پارکینگ را ببندد ناگهان جوانی در حدود 30 ساله از خم کوچه جلو دوید، سوار ماشین شد و بسرعت فرار کرد...
زن جوان پرسید: خب ماشینم کجاست؟
دزد جوان گفت: پیش من ولی حاضرم یک میلیون و پانصد هزار تومان نقد بگیرم و ماشین‌تان را پس بدهم. پس از این تماس زن بلافاصله به اداره آگاهی رفت و ماجرای این تماس را به افسر پرونده‌اش گفت:همه مدارک خودرو و سایر مدارک شناسایی‌ام را داخل ماشین گذاشته بودم فکر کنم سارق از طریق این مدارک موفق شده شماره تماسم را پیدا کند. او یک شماره کارت بانک به من داد تا پول را به این حساب واریز کنم.بدین‌ترتیب کارآگاهان توانستند دارنده شماره حساب را شناسایی و دستگیرش کنند. او نیز در بازجویی‌ها گفت:
- چند روز قبل کارت عابر بانکم را به یکی از دوستانم به‌نام ارسلان دادم. به من گفته بود که به تازگی از شهرستان به تهران آمده اما پول‌هایش تمام شده و قرار است خانواده‌اش برایش پول واریز کنند، به این بهانه از من خواست کارت عابربانکم را که پولی در حسابم نبود به او بدهم تا پس از دریافت پول، کارتم را پس بیاورد.کارآگاهان در ادامه تحقیقات دریافتند ارسلان از مجرمان سابقه‌دار است.در جریان جست‌وجو برای دستگیری ارسلان، مأموران گشت پلیس در فلکه اول تهرانپارس به یک خودرو سمند سفید رنگ برخوردند که پلاک خودروی مسروقه شاکی روی آن نصب شده بود.مأموران در جریان تحقیقات پی بردند این سمند سفید در منطقه حکیمیه به‌سرقت رفته بود.چند روز بعد مالک یک پژو 405 نقره‌ای نیز با مراجعه به پلیس گفت: هنگام رانندگی در جاده جاجرود به‌صورت اتفاقی با بچه محل قدیمی‌ام ارسلان روبه‌رو شدم و سوارش کردم.
در بین راه برای خرید خوراکی از ماشین پیاده شدم که ناگهان ارسلان پشت فرمان نشست و با خودرو فرار کرد. دو سه روز بعد به کلانتری 146 تهران اعلام شد که یک خودروی «رانا» نیز از مقابل پارکینگ خانه‌ای به سرقت رفته است.کارآگاهان در ادامه تحقیقات متوجه شدند سارق یک خودروی مسروقه را در محل جا گذاشته و سوار بر خودروی رانا فرار کرده است.مأموران در بازرسی از داخل این خودرو تعدادی مدارک شناسایی یافتند که متعلق به چند زن بود.

منبع: رکنا

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟