آب‌میوه‌ای که برای زن جوان ۹ میلیون آب خورد +عکس

در میانه‌های راه شاهرخ آبمیوه‌ای به من داد که با خوردنش بیهوش شدم و شاهرخ در مکان خلوتی طلاها و لوازمم را سرقت کرد.


سرمربی ازبکستان به خاطر شکست برابر ایران عذرخواهی کرد

سرمربی تیم فوتبال جوانان ازبکستان ضمن عذرخواهی بابت عدم صعود به جام جهانی ۲۰۱۷ کره جنوبی مسئولیت شکست برابر ایران را بر گردن گرفت.


علی لاریجانی، رییس شورای‌عالی فراکسیون‌ها شد

ابتکار لاریجانی، اصول‌گرایان مجلس را زیر یک سقف برد

اصول‌گراها در مجلس بالاخره اکثریت شدند

بعد از کش‌وقوس‌های فراوان بالاخره تکلیف فراکسیون‌بندی‌های مجلس دهم هم مشخص شد.توصیه های موثر برای بهبود روابط زناشویی!

اگر روابط زناشویی تان دچار مشکل شده است و حس میکنید امور از دستتان خارج شده اند و دیگر همسرتان با شما هماهنگ نیست و رفتارهای وی با شما تغییر ...


توضیحات زنگنه درباره آتش سوزی بوعلی

اقتصاد | يكشنبه ۲۰ تير ۹۵ ساعت ۱۰:۳۵ | نسخه چاپي

زنگنه در گفتگوی خبری ۲۱ به بیان جزئیات حادثه پتروشیمی و روند اطفای حریق پرداخت.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، زنگنه در خصوص علت حادثه پتروشیمی بوعلی سینا گفت:هم اکنون در حال بررسی این موضوع هستیم و البته دلایلی به ذهن می رسد اما برای اعلام نظر قطعی تا پایان انجام تحقیقات صبر میکنیم.
وی با تاکید بر اینکه علت این حادثه فنی بوده ادامه داد: پمپی در برج پارازایلین نشتی داشته که کنترل نشده و سبب آتش سوزی برج شده و سپس به ۲ مخزن سرایت کرده است که البته آتش برج تا ساعت ۷ و یک مخزن تا ساعت ۹ صبح پنج شنبه مهار شد و آتش یک مخزن تا بامداد امروز ادامه داشت ؛نتایج قطعی تا آخر هفته برای عموم منتشر می شود و باید از آن درس بگیریم تا چنین حوادثی تکرار نشود.
زنگنه با اشاره به شایعات خرابکاری در این حادثه اظهار داشت:برخی در منطقه اگر زلزله هم در کشور ما اتفاق بیفتد را به خود نسبت می دهند و دیگر کشورها هم آنها را تشویق میکنند که این عمل ناپسندی است چراکه مسلمان نباید از مصیبت مسلمان دیگری خوشحال شود.
وزیر نفت در خصوص ارزیابی عملکرد تیم اطفای حریق تصریح کرد: زمانی که به منطقه رفتم تیمی متشکل از افراد با تجربه مشغول بودند که راهبرد آنها از نظر بنده هم مناسب بود و انتخاب فرمانده آنها را نیز تایید کردم.
وی افزود:راهبرد اطفای حریق جلوگیری از سرایت آتش به مخازن کناری ودر قدم بعدی حمله به آتش بود که یک حمله دیروز ظهر انجام گرفت اما به دلیل وسعت آتش موفق نبود و حمله بعدی در شب گذشته صورت گرفت که به مهار آتش منجر شد.
زنگنه با تشکر از تمامی عوامل حاضر در صحنه گفت:تلاش آتش نشانان برای اطفای حریق بی وقفه بود و بنده ادای احترام به این قشر زحمت کش میکنم واز این سرمایه بزرگ ملی لذت می برم .
وی ادامه داد:در این حادثه هیچ کس صدمه ندید و تنها برخی آتش نشانان به دلیل گرمای بیش از حد گرمازده شدند.
وزیر نفت در خصوص امکانات اطفای حریق این منطقه گفت:در این پتروشیمی فوم به اندازه کافی بود اما برای احتیاط از استان اصفهان نیز فوم رسید اما در خصوص بالگرد و هواپیما باید گفت که تجهیزات هوایی تاثیری در خاموش کردن این مدل آتش سوزی ها ندارد وآتش باید با امکانات زمینی مهار شود.
وی افزود:اما به هر حال باید تجهیزات را تقویت کنیم و باید به شدت به مقررات زیست میحطی توجه داشته باشیم تا از تکرار چنین حوادثی جلوگیری شود.
زنگنه ادامه داد:همه مدیران باید ملزم به اجرای دستورات زیست محیطی شوند و این قوانین را لوکس ندانند.
وزیر نفت تصریح کرد: این پتروشیمی به زودی به مدار تولید باز می گردد چراکه فقط یک برج و یک مخزن آن آسیب دیده است؛ تولید این پتروشیمی ، خوراک واحدهای تندگویان و امیرکبیر است و مقرر شده تا خوراک این واحد ها تا بازگشت مجدد به خط تولید از جای دیگری تامین شود.
وی در خصوص اینکه در فضای مجازی و رسانه ها گفته می شود این بزرگترین حادثه پتروشیمی بوده گفت:این روزها اغراق در فضای مجازی عادی شده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: