کارتن‌خوابی که «مولتی میلیاردر» شد! +تصاویر

خلیل رفعتی، مالک 46 ساله آبمیوه فروشیِ زنجیره‌ای "سانلایف ارگانیکس" است که علاوه بر موفقیت فعلی از سختی‌هایی که متحمل شده تا به یک مولتی میلیاردر تبدیل شود، می‌گوید.


این مردهای بی مسئولیت...

گاهی اوقات افراد می دانند در زندگی چه می خواهند اما گام برداشتن در آن راستا مشکل است.تصویر جنجالی وزیر امورخارجه فرانسه با زن پناهنده سوری!

انتشار تصویر زن پناهنده سوری در زمان دیدار با وزیر خارجه فرانسه انزجار کاربران سوری شبکه های اجتماعی را برانگیخته است.


فساد ۸۰۰۰ میلیارد تومانی صندوق فرهنگیان/ یک سهامدار ۳۹۰۰ میلیارد ریال از بانک سرمایه وام گرفته است

صندوق فرهنگیان این روزها با فساد ۸ هزار میلیارد تومانی شناخته می‌شود، طبق اعلام فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس، به افرادی که جزو باند صندوق بودند تسهیلات کلان پرداخت می‌شد و در یک مورد ۳۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به یک سهامدار اعطا شده است.


برانکو موافق بازی با تیم دیناموکیف نبود

برانکو موافق بازی با تیم دیناموکیف نبود

ورزش | شنبه ۱۹ تير ۹۵ ساعت ۱۴:۲۰ | نسخه چاپي

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به خاطر زمان پیشنهادی باشگاه دیناموکیف اوکراین برای بازی با پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ موافق برگزاری این مسابقه نبود.
به گزارش خبرگزاری مهر، محمود خوردبین بعد از بازی تدارکاتی پرسپولیس مقابل تیم آبولون اوکراین گفت: بازی محکم و خوبی بود و توانستیم با تعداد گل زیاد بردیم. آبولون تیم خوبی است و می تواند در لیگ اوکراین نتیجه بگیرد.
وی درباره لغو دیدار با تیم دیناموکیف اوکراین افزود: دیناموکیف وقتش به ما نمی خورد. آنها می خواستند صبح چهارشنبه با پرسپولیس بازی کنند ولی برانکو ایوانکوویچ موافق نبود چون او اعتقاد ندارد یک روز قبل از اتمام تمرینات بازی سنگین انجام بدهد.
سرپرست پرسپولیس تاکید کرد: کار ما در اوکراین با چهار بازی تدارکاتی تمام می شود و بیشتر از این هم بازی نمی خواهیم.
خوردبین درباره عدم بازی دادن به سیدجلال حسینی هم گفت: سیدجلال حسینی یک مقدار پشت پایش مشکل داشت که آن هم دو روزه خوب شد. او را در بازی نگذاشتیم تا به وی فشار نیاید.
وی در پایان تصریح کرد: به هواداران نوید می دهیم که امسال یک تیم جوان و خوب درست کرده ایم و آنها نگران چیزی نباشند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: