رویای صاحبخانه شدن در لندن

اوضاع بازار مسکن لندن را از برنامه های ارائه شده در اولین سخنرانی «صادق خان»، شهردار تازه این ابرشهر می توان فهمید: «مسئله کلیدی، حل بحران ...


«نه» سران خلیج فارس به عربستان؛ اتحادت را نمی خواهیم

سی و هفتمین اجلاس دو روزه سران کشورهای عرب حوزه خلیج فارس در حالی در منامه پایتخت بحرین به کار خود خاتمه داد که سعودی ها در مورد تشکیل «اتحاد ...


جلیلی می‌خواهد احمدی‌نژاد «زمانه» شود؟

این روزها دیگر در قالب هسته‌ای اظهارنظر نمی‌کند، مسکن را هدف قرار می‌دهد، دستمزد و حقوق‌ها را و ...او دیگر سعید جلیلی فقط دیپلمات نیست، گویی ...


خوش استایل ترین ستاره های هفته

مجله هارپرز بازار بریتانیا و چند نشریه مد اینترنتی دیگر، هر هفته فهرستی از خوش پوش ترین و خوش استایل ترین ستاره ها و سلبریتی های دنیا را گردآوری ...


حقوق میلیاردی کفاشیان در صورت رسیدن به فیفا!

علی کفاشیان قصد دارد برای کرسی شورای فیفا کاندیدا شود.


انتقاد یک امام جمعه از رقص مختلط در باغات شیراز و مدلینگ سازمان یافته!

سیاست | شنبه ۱۹ تير ۹۵ ساعت ۱۳:۱۳ | نسخه چاپي

نماینده مردم شیراز با اشاره به مباحثی که پیرامون سازمان یافته بودن مدلینگ و ترویج بی حجابی در شهر شیراز وجود دارد، گفت: موضوع مدلینگ باید از سوی نهادهای امنیتی و اطلاعاتی پیگیری شود.
مسئولان و نخبگان باید به شدت با پوشیدن لباس‌هایی که مظهر بدحجابی‌است و راه‌اندازی مراسم رقص مختلط در باغات شیراز و اتفاقاتی که زیرپوست شیراز رخ می‌دهد، مقابله کنند. این جمله بخشی از انتقاد آیت الله اسدالله ایمانی، نماینده ولی‌فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز در خطبه های دیروز نماز جمعه این شهر بود.
وی همچنین این را هم گفت که گروه‌های زیرزمینی مدلینگ و مانکن‌های خیابانی برای ترویج بی‌حجابی و بی‌عفتی از سوی استکبار تامین هزینه می‌شوند و تشکیلاتی در حال راهنمایی و هدایت آن‌ها برای ترویج بی‌عفتی است.
در همین رابطه مسعود رضایی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، در پاسخ به سوالی پیرامون اظهارات دیروز آیت الله ایمانی امام جمعه شیراز مبنی بر برگزاری جشن‌های مختلط در باغات حومه این شهر اظهار کرد: اتفاق مورد اشاره امام جمعه محترم مرتبط با تشکیلاتی است که در شهرک صدر شیراز دارای سالن‌های مجلل است و مدعی انجام امور فرهنگی می باشد.
وی با اشاره به پلمب شدن دفتر تشکیلاتی که اقدام به برپایی جشن‌های مختلط در باغی در حومه شیراز می کرد، تصریح کرد: با توجه به ثبت سفارشاتی که این تشکیلات در بازه زمانی یکماه از متقاضیان انجام می داد، مشکلاتی برای افرادی که مبالغی را به این تشکیلات برای برپایی جشن هایشان پرداخت کرده بودند، ایجاد شده است.
نماینده مردم شیراز با اشاره به مباحثی که پیرامون سازمان یافته بودن مدلینگ و ترویج بی حجابی در شهر شیراز وجود دارد، گفت: موضوع مدلینگ و سازمان یافته بودن ترویج بی حجابی در شهر شیراز باید از سوی نهادهای امنیتی و اطلاعاتی پیگیری شود، اما به طور کلی وضعیت حجاب در شیراز از تهران بهتر است و بی حجابی در شیراز یک موضوع حاد و بحرانی محسوب نمی‌شود.
رضایی تصریح کرد: باید یک اقدام فرهنگی و ریشه‌ای در رابطه با مبحث حجاب صورت گیرد و تحقیقاتی انجام شود که علت گرایش برخی نوجوانان و جوانان به بی حجابی مشخص شود.
نماینده مردم شیراز در پایان خاطرنشان کرد: البته برخی مباحث که پیرامون بی حجابی در شیراز مطرح می‌شود ناشی از رفتار گردشگران و توریست‌هایی است که به این شهر سفر می‌کنند و متاسفانه بعضا اصول و معیارها را رعایت نمی‌کنند.
منبع: میزان

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: